אנשים

סטודנטים

 
 
 
Standart view
אוהד שרון

נולד בשנת 1995, לומד במסלול למדעי המחשב ומתמטיקה. נהנה מאד מתקופת הלימודים. הגיע ללימודים ללא רקע במדעי המחשב אך ידע כי התחום יעניין אותו. הוא משלב מדעי המחשב עם מתמטיקה משום שגם מתמטיקה מאד מעניינת אותו והוא מרגיש שהשילוב בין המקצועות הוא נכון מאד ומעשיר מאד. גדל בכפר ורדים. למד בתיכון בתפן והרחיב 10 יחידות מוסיקה. מנגן בתופים ובפסנתר. התגייס לטיס ולאחר כמעט שנה וחצי הודח והגיע לגולני שם יצא לקצונה ופיקד על מחלקה בגדוד ולאחר מכן על צוות צוערים בהשלמה החיילית. כיום גר בחיפה ולומד בטכניון. אוהב מאד מוסיקה וספורט.

" "

Mail to אוהד שרון
Linkedin of אוהד שרון
אורי לוי

נולד בשנת 1995, לומד במסלול הנדסת מחשבים. בחר ללמוד מדעי המחשב כי אוהב להעמיק בפתירת בעיות ע''י מחשב. ע''י קוד ותכנות נכון אפשר לפתור בעיות או לחשב חשבונות מסובכים בכמה שניות לעומת שכל אנושי שיכול לקחת לו ימים ולילות. לדבריו השקעת מאמץ גדול בלימודים הוא לא קלישאה כדוגמא הוא מביא את עצמו שלא השלים תיכון ובמיוחד לא למד מתמטיקה ופיזיקה ברמה הנדרשת להתחלה בטכניון, ולמרות זאת לאחר השירות הצבאי התחיל את מכינת הטכניון סיים אותה בהצטיינות והמשיך ללימודי מדעי המחשב בטכניון . מבחינת תחביבים - אוהב לשחות לקרוא ספרים וללמוד דברים חדשים.

" המקום הזה נועד לאלו שלא מוכנים לוותר לעצמם.אלו שילחמו גם אחרי כשלונות ונפילות כי הם תמיד יהיו עם הראש למעלה וימשיכו. אם את/ה בראש של יזמות מנהיגות והסתכלות קדימה אז מקומך פה "

Mail to אורי לוי
רועי הוכלר

נולד בשנת 1994, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. בחר ללמוד מדעי המחשב כדי לקבל את הכלים לממש את הרעיונות שלו. אוהב לחשוב ולאתגר את עצמו, תחום מדעי המחשב רווי בבעיות מאתגרות ולכן זהו התחום אותו בחר ללמוד. במקור מחולון, כיום גר בחיפה. למד בגימנסיה יצחק נבון במגמת מדעי המחשב. בצבא שירת במערך האלינט ביחידת 8200, ולאחר מכן עבד שנה וחצי בחברת הייטק העוסקת בתקשורת. אוהב מאוד לרוץ למרחקים ארוכים, לצלול ולטייל בעולם.

" מי שרוצה להיחשף יותר לעולם היזמות, לפיתוחים חדשים ולהשתלב בתפקידי ניהול בעתיד זו התוכנית בשבילו! "

Mail to רועי הוכלר
Linkedin of רועי הוכלר
רוני אשכנזי

נולדה בשנת 1997, לומדת במסלול מדעי המחשב ומתמטיקה. כבר מהתיכון אהבה את המקצועות מדעי המחשב ומתמטיקה ומחשבים היה המקצוע האהוב עלייה. היה לה ברור שבעתיד תרצה ללמוד שילוב של שני המקצועות האלו. נולדה וגדלה בהרצליה, למדה בתיכון ראשונים. הרחיבה את המקצועות כימיה פיזיקה ומדעי המחשב. לקחה חלק בתוכנית נוער מוכשר במתמטיקה של בר אילן וסיימה בגרות במתמטיקה בכיתה י'. הייתה לה שנה משמעותית כחניכה במכינה קדם צבאית "עמי חי" בקיבוץ כרמים- מכינה למנהיגות ציונית חברתית. בצבא שירתה בתפקיד טכנאית אלקטרו-אופטיקה ביחידה הטכנולוגית של מודיעין.

" "

Mail to רוני אשכנזי
Linkedin of רוני אשכנזי
סיון יוסבשוילי

נולדה בשנת 1998, לומדת במסלול למדעי המחשב ומתמטיקה. "אתה לא יכול ליפול אם לא תטפס, אבל אין כל כיף בלחיות את כל החיים על הקרקע". לדעת סיון זו מהות התוכנית, לדעת ליצור ולנצל הזדמנויות לא שגרתיות כדי להגיע לתוצרים ייחודיים. הבחירה במדעי המחשב נבעה מהרצון להשתלב בעולם הטכנולוגי המתפתח והמשתנה, בתחום מוביל. הבחירה במסלול מדעי המחשב מתמטיקה נבעה מתוך הרצון לאתגר את עצמי, וכן מהשילוב הטבעי בין השניים. החלום שלי הוא להיות חלק מפרויקט מהפכני שיגרום לשינוי באורח חייה של אוכלוסייה מסוימת, ואני מאמינה שהפרויקט יכול להוות הצעד הראשון בדרך להגשמת החלום הזה. רקדה בלט במשך 15 שנים, מנגנת על פסנתר והתנדבה במד"א. גרה בנהריה ואוהבת לטייל בצפון בסופ"שים. אוהבת מאוד לשמוע מוזיקה. בצבא שירתה כמפקדת בקורסים בחיל התקשוב.

" התוכנית הינה הזדמנות מצוינת להיחשף לעולם היזמות והמנהיגות, לפתח את עצמך ולרכוש כלים להמשך הדרך. "

Mail to סיון יוסבשוילי
Linkedin of סיון יוסבשוילי
נסי כהן

נולד בשנת 1994, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. בחר ללמוד מדעי המחשב היות שמאז ומתמיד התעניין בתחום מדעי המחשב, פתרון בעיות מורכבות באמצעות אלגוריתמים וקטעי קוד נראה עבורו כמו קסם. הלימודים בטכניון, ובעיקר קורסי המתמטיקה בשנה הראשונה, קשים ומאתגרים אך מספקים מאוד. נולד וגדל במושבה מגדל. למד בבית הספר אורט במעלה בטבריה. לאחר סיום הלימודים וטרם הגיוס לצבא עבד עם המשפחה בענף החקלאות במשך כחצי שנה. בשנת 2013 התגייס לקורס טיס, לאחר כשנה הפסיק השתתפותו והמשיך לקורס קציני בקרה (בקר טיסה). לאחר סיום הקורס שובץ ליחידת הבקרה הצפונית, שם שירת בתור קצין בקרה במשך 5 שנים. השתחרר מהצבא בדרגת סרן וזמן קצר לאחר מכן נישא לבת זוגתו

" "

Mail to נסי כהן
Linkedin of נסי כהן
מארון חריש

נולד בשנת 2000, לומד במסלול תלת שנתי למדעי המחשב. מאוד נהנה ללמוד בפקולטה החומר הוא ממש מרתק. בנוסף נהנה מהמסיבות בטכניון והפעילויות הפקולטיות. גדל בחיפה ולמד בב"ס האיטלקי בחיפה, מנגן בכינור ובויולה, אוהב לשחק כדורגל, ואוהב לנסוע לחו"ל. כבר מהתיכון התחיל להתחבר לעולם המחשב וידע כבר מאז שבאקדמיה ילמד מדעי המחשב, לאחר סיום תקופת התיכון ולפני תקופת הטכניון עבד בסטארט-אפ ותושקתו לתחום מדעי המחשב הלכה וגדלה מצד אחד ובתחום היזמות והניהול מן הצד שני, ולכן החליט להירשם לתוכנית "לפידים" המשלבת בין שני התחומים.

" אני ממליץ בחום להשתתף בתוכנית, מהתוכנית אפשר ללמוד, להתנסות ולדעת הרבה מעבר למוגדר בסילבוס של התואר, וכמובן ידע זה כוח. "

Mail to מארון חריש
יניב הולדר

נולד בשנת 1995, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. עובד באינטל בצוות שמבצע אופטימיזציות לולידציות למעבדים ע"י למידת מכונה. בחר ללמוד מדעי המחשב היות תמיד נמשך למחשבים ובתיכון כאשר למד 10 יח' מדעי המחשב נחשף לחשיבה שנדרשת בתחום שהיא מחוץ לקופסא ומערבת פתירת בעיות מסובכות והפיכת הפתרון לאלגוריתם. ומאז הבין שזה התחום שבו ירצה לעסוק. למד בבית הספר התיכון ליאו-בק בחיפה. לאחר מכן, התנדב לשנת שירות בעיר גדרה במסגרת תנועת "הצופים" ובסוף השנה התגייס לגרעין נח"ל (גדוד 50) במסגרת הצופים. אוהב לטייל ולכן לאחר הצבא טייל את שביל ישראל במלואו ואף טייל 5 חודשים במזרח.

" לדעתי התוכנית היא הזדמנות מעולה לקבל העשרה בנוסף ללימודים ולפתח את התחום המנהיגותי והיזמי מעבר ליכולות המקצועיות והטכניות/ "

Mail to יניב הולדר
Linkedin of יניב הולדר
הדס אברהם

נולדה בשנת 1998, לומדת במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. בחרה ללמוד מדעי המחשב כי כבר מילדות היא נמשכה לתחומי הלוגיקה וחידות הגיון והרבה מאוד מהקורסים מלמדים שיטות חשיבה, טכניקות לפתרון, ופותחים את הראש מבחינת צורות חשיבה שונות ומעצימים ומרחיבים את הידע בנושאים שעינינו אותה תמיד. נולדה וגדלה ברמת גן, למדה בתיכון בליך והרחיבה את מקצועות מדעי המחשב ופיזיקה. בצבא שירתה ביחדת ב8200 בתחילה בתפקיד data analyst בו התעסקה בעולמות הטכנו-מודיעיניים ולאחר מכן התקדמה לתפקיד מנהלת מוצר של מערכת ביחידה . תפקיד אשר היה מאוד משמעותי ולמדה ממנו המון כולל עבודה עם צוותי פיתוח, אפיון מערכת והובלת הטמעות והדרכות. מבחינת תחביבים: אוהבת מאוד לבשל, לרקוד (רקדה במשך 9 שנים), ספורט בכללי ומכבי תל אביב בכדורסל בפרט –אוהבת לראות ספורט, אולימפיאדה, טניס ,מונדיאל ליגת אלופות, ובעיקר מכבי תל אביב ביורוליג 😊 ואוהבת לטייל.

" התוכנית מהווה פלטפורמה מצוינת להעשרת הידע ולרכישת כלים ומיומנות בעולם הניהול והיזמות תוך כדי יצירת קשרים עם אנשים טובים מהפקולטה "

Mail to הדס אברהם
Linkedin of הדס אברהם
דור חי שחם

נולד בשנת 1997, לומד במסלול למדעי המחשב ופיסיקה, בחר ללמוד מדעי המחשב היות שמגיל צעיר נמשך לחידות ומשחקי חשיבה ובעקבות זאת למד באופן עצמאי לתכנת בזמן התיכון. כאשר הבין כמה מדעי המחשב הוא תחום משמעותי בחיינו החליט ללמוד ולהתמקצע בתחום זה. בנוסף, בחר גם לשלב את לימודי הפיזיקה משום שהוא נהנה מהיחס המיוחד בין פיזיקה למדעי המחשב כאשר בפיזיקה מתארים את המציאות הקיימת ובמדעי המחשב יוצרים מציאות חדשה. גדל בזיכרון יעקב, למד בתיכון מבואות עירון והרחיב את מגמות הפיזיקה וערבית. בצבא שירת כלוחם וצ'יף (מפקד על המכונאים) בספינות הבט"ש שבחיפה. מתחביביו חידות, משחקי מחשב וג'וג'יטסו ברזילאי.

" אני מאמין שתוכנית לפידים מקנה כלים אשר הכרחיים בימנו בשביל לממש באופן מלא את הפוטנציאל הנמצא בכל אחת ואחד מאיתנו "

Mail to דור חי שחם
אור קרת

נולד בשנת 2001, לומד במסלול להנדסת תוכנה מוגברת. בחר ללמוד מדעי המחשב בגלל שבתקופתנו מחשוב הוא התחום המדעי בעל ההשפעה החזקה ביותר על האנושות והוא תופס מקום מרכזי מאוד בחיינו. זה גם תחום אותו הכיר היטב לפני הלימודים, התחבר אליו וגילה בו עניין כבר בתיכון ובתכנית "מגשימים". אור, אוהב במיוחד נושאים באלגוריתמים ובמדע הנתונים, ובאופן כללי אוהב נושאים במדעי המחשב עם קשר עמוק למתמטיקה. אור הוא עתודאי בתוכנית פסגות. ירושלמי במקור, למד בתיכון ליד"ה. אח בכור ל-3 אחים קטנים. משחק כדורסל ושוחה בשביל הכיף, רץ בשביל הספורט, ומשתדל לקרוא כמה שיותר ספרים בין הסמסטרים. אוהב לבלות עם חברים ולטייל בארץ ובחו"ל.

" אם אתה יזם בנשמתך ויש לך רעיונות יצירתיים בתחומים טכנולוגיים שאתה מעוניין להגשים בעתיד, זה המקום שבו תקבל כלים שיעזרו לך ליצור, ליזום, להוביל פרויקטים ולבחור ביזמות כדרך חיים. בתכנית מקבלים הכשרה ייחודית, בתחומי היזמות והמנהיגות ואף לומדים מניסיונם העשיר של יזמים פעילים. בנוסף, בתכנית מכירים אנשים מעולים, בעלי נטיות יזמיות, שניתן יהיה לשמור איתם על קשר גם לאחר סיום הלימודים - להיכנס איתם לפרויקטים משותפים, או להתייעץ איתם בעניינים מקצועיים. בקיצור, מומלץ להצטרף! "

Mail to אור קרת
Linkedin of אור קרת
אופיר פלורנץ

נולד בשנת 1994 לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. עובד בחברת IBM בתפקיד פיתוח ומחקר בתחום ה - NLP .בחר ללמוד מדעי המחשב כי זהו תחום מגוון שנוגע בהרבה תחומים ואפשר בעזרתו לפתור בעיות ולשפר איכות החיים של הרבה אנשים. בצבא שירת ארבע וחצי שנים בתור קצין ב8200. אוהב לטייל לקרוא ולעשות ספורט. ומשתתף בנבחרת הדיבייט של הטכניון

" "

Mail to אופיר פלורנץ
Linkedin of אופיר פלורנץ
אחמד אגבאריה

נולד בשנת 2000, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב, בחר ללמוד מדעי המחשב כי מדעני המחשב משפרים את העולם. מתגורר בכפר מוסמוס, למד בתיכון אל-אהלייה-עתיד, כיום הוא משמש כחונך חברתי בפרויקט לשוויון הזדמנויות בטכניון, כתחביב אוהב משחקי גיימינג, כדורגל וספורט ריצה.

" תוכנית לפידים היא תוכנית מעשירה, שתיתן לך הזדמנות להיחשף למקצוע בצורה יותר רחבה ומעמיקה. בנוסף לזה, היא תעזור לך להשתלב בעולם ההייטק כמה שיותר מהר, אני ממליץ בחום להצטרף לתוכנית. "

Mail to אחמד אגבאריה
אסף ביאליסטוק

נולד ב1995, לומד במסלול התלת שנתי. בחר ללמוד מדעי המחשב היות שכבר בתקופת התיכון הרגיש שהוא מתחבר מאוד לתחום, ולאחר מחקר מעמיק יותר הבין שזה בשבילו. גדל בגדרה וברמת השרון. למד בתיכון אלון ברמת השרון והרחיב מדעי המחשב ופיסיקה. שירת בצבא באגף המודיעין כ-5 שנים. אוהב מאוד מוזיקה וגם אוהב לנגן.

" אני ממליץ בחום להצטרף לתוכנית. לדעתי היא מעניקה ערך מוסף לתואר, מגוונת אותו ומוסיפה לו עניין רב. "

Mail to אסף ביאליסטוק
יהונתן יוסף

נולד ב1991, לומד במסלול התלת שנתי. בחרתי ללמוד מדעי המחשב כי כבר בגיל קטן תמיד אמרו לי שיש לי "קוצים ב..", ושזה ייפגע בי. בהמשך חיי הבנתי שזה יתרון, אני קורא לזה דם של יזם. זה הדבר הזה שאתה מרגיש שאתה לא יכול לעמוד באותה הנקודה, שאתה חייב להמשיך להתקדם כל הזמן. מדעי המחשב זה תחום דינמי ומתפתח. מי שעומד במקום - נשאר מאחורה. זו הסיבה שבחרתי לשלב את לימודי מדעי המחשב עם השתלבות בעולם היזמי שאני מכוון אליה. אוהב מאוד ללמוד וללמד. משחק כדורגל כדורסל וטניס כתחביב.

" אם אתה האיש הכי חכם בחדר, אתה בחדר הלא נכון" - קונפוציוס. החדר הנכון נמצא בקומה 2 בטאוב "

Mail to יהונתן יוסף
Linkedin of יהונתן יוסף
מתן שאומברג

יליד 1995, לומד במסלול להנדסת מחשבים. בחרתי במדעי המחשב משום שהתחום הוא בין החזקים והרחבים שקיימים בשוק. את התכנות והמתמטיקה ניתן לקחת להמון כיוונים, זהו ההווה ובעיקר העתיד. נולד וגדל בחיפה. למד בתיכון ביה"ס אליאנס חיפה, הרחיב מחשבים ופיזיקה. את שירותו הצבאי עשה כמפענח תצלומי אוויר ביחידת 9900, תחת חיל המודיעין. תפקיד מעניין שכלל שעות רבות מול המחשב וכן גם עבודה עם אנשים בנושא הדרכות ופרויקטים שונים. התחביב העיקרי הוא ספורט בין אם משחקי כדור שונים כמו כדורעף וכדורגל, ריצות ובשנים האחרונות בעיקר חדר כושר. בנוסף, אוהב לנגן מדי פעם בגיטרה, לקרוא ספרים ולטייל!

" נסה בכל הכח. התכנית עשירה בתכנים מעניינים, אנשים חריפים ואווירת מצוינות. מה יותר טוב מלשלב יזמות ומדעי המחשב? "

Mail to מתן שאומברג
רוני ברקן

יליד 1995, לומד במסלול התלת שנתי. בחר ללמוד מדעי המחשב משום שמאז ומתמיד מדעי המחשב היו כמו קסם בעינייו – אם יש בעיה שצורכת זמן רב לפתרונה או שאינה אפשרית לפתרון על ידי בני אדם, כל מה שצריך, בגדול, הוא ריכוז מאמץ חד-פעמי כדי ליצור "קסם" שפותר את הבעיה בצורה אמינה ומהירה מכאן ואילך. אין דבר דומה לזה בשום מקום אחר. חיפאי במקור, למד בריאלי והרחיב את המקצועות פיזיקה, כלכלה ומנהל עסקים וערבית. בצבא שירת ב- 8200. אוהב מאוד לצאת לריצות, לטייל בעולם, ללמוד דברים חדשים, להכיר אנשים ולראות סרטים איכותיים. היה שופט כדורגל במשך 8 שנים מטעם איגוד השופטים של ההתאחדות לכדורגל בישראל, ובמסגרת זו שפט משחקי כדורגל בליגה ב', לעתים עם קהל רב, במקומות שונים ומגוונים בצפון הארץ.

" ממליץ בחום לכל סטודנט/ית שמעוניינ/ת להתפתח בהיבט היזמות ובהיבט המנהיגותי, ורוצה להוסיף גוון מעשי ומעשיר ללימודים שלו/שלה בטכניון. "

Mail to  רוני ברקן
Linkedin of  רוני ברקן
יונתן סומר

יליד 1994, לומד במסלול הארבע שנתי. בחר ללמוד מדעי המחשב כי נמשך לתחום כתחום מופשט המנצל טכנולוגיה ומתמטיקה לפתור בעיות מורכבות מאוד. בנוסף, הוא מתעניין מאוד בבינה מלאכותית ובצורה שהעולם הולך ומשתנה בעזרתה. נולד בארה״ב ועלה לארץ בגיל שנתיים. שירת בצבא כקצין שליטה קרקעית בבור המבצעי של חה״א. אוהב לנגן על גיטרה ופסנתר, לשחק כדורסל ולצפות בספורט אמריקאי

" התכנית מהווה הזדמנות ייחודית לפתח את עצמך ולהיחשף לתחומי היזמות והמנהיגות בתעשייה מעבר לתוכנית הלימודים בתואר. "

Mail to  יונתן סומר
חסן אגבאריה

יליד 1998, לומד במסלול התלת שנתי, בחר ללמוד מדעי המחשב לאחר שקיבל טעימה לפני הלימודים ולמד קורס של Full Stack עם Founders And Coders ועבד על כמה פרויקטים. תקופת הלימודים אינה תקופה קלה אבל היא הזדמנות ללמוד להתקדם ולצמוח. מתגורר באום אל פחם, מנגן על כינור ואוהב לשיר. לדברין תמיד אוהב ללמוד דברים חדשים ולאתגר את עצמו. כיום הוא משמש הרכז החברתי לפקולטת מדעי המחשב פרויקט שיוויון הזדמנויות

" לפידים היא תוכנית שמעודדת סטודנטים לא רק להמשיך להצליח בלימודים אלה להיות יזמים. התכנית גם נותנת אווירה חמה ותחושת שייכות, בנוסף מספקת את הסיוע שסטודנטים המאפשר לסטודנטים להתמקד בלימודים בלי דאגה לאספקטים כלכליים. "

Mail to חסן אגבאריה
Linkedin of חסן אגבאריה
היבה כריני

ילידת 1999, לומדת במסלול הארבע שנתי. לדבריה הבחירה ללמוד מדמ"ח הייתה מובנת מאליה, תמיד אהבה לאתגר את עצמה ולפתור בעיות ומאז לימודי תכנות בתיכון התאהבה בתחום. בעיניה מדעי המחשב הוא מקצוע פורץ דרך, מעניין ומהווה מפתח להתקדמות של כל נושא טכנולוגי אחר. אוהבת לנגן בפסנתר בזמנה הפנוי, לרוץ ולטייל בכל העולם

" התוכנית היא פלטפורמה מעולה כדי להיחשף ולהשתלב בתעשייה ולהרחיב אופקים כבר במהלך הלימודים, עם סביבה תומכת המורכבת מאנשים מצטיינים מהפקולטה. ולדעתי תעזור לכל מי שהתקבל למצות את הפוטנציאל שלו. "

Mail to היבה כריני
בוריס גולדין

יליד 1995, לומד במסלול התלת שנתי. בחר ללמוד מדעי המחשב כי זה תחום מתפתח שנותן את האופצייה לבנות דברים שמועילים ונותנים ערך לאחרים . ובפרט בחר במסלול התלת שנתי כדי מצד אחד לקבל ידע ורקע תיאורטי מספק ומצד שני להתחיל להתעסק בפרקטיקה כמה שיותר מהר אוהב להתעסק בספורט, ללמוד דברים חדשים וליצור (לגרום לרעיונות להפוך לדברים מוחשיים). בשירותו הצבאי היה מפקד טירונים.

" אם יש אופצייה להרחיב אופקים ולפגוש אנשים חדשים ומעניינים תמיד כדאי לעשות זאת! "

Mail to בוריס גולדין
Linkedin of בוריס גולדין
גל גולדשטיין

ילידת 1995, לומדת במסלול הכללי התלת שנתי. בחרה ללמוד מדעי המחשב כי בעזרת קוד ניתן להפוך כל רעיון למוחשי וליצור יש מאין. בנוסף, היא אוהבת מתמטיקה ולכן הבחירה במדעי המחשב שהוא תואר שמשלב מתמטיקה עם תכנות נראתה הנכונה ביותר עבורה. גרה ברעננה, בוגרת תיכון "אוסטרובסקי" במגמת פיזיקה וכימיה. שירתה ביחידת 8200 ולאחר מכן עבדה בתור בודקת תוכנה בחברת תקשורת במשך שנה וחצי. חברה בנבחרת הכדורסל נשים של הטכניון ובכללי אוהבת לעסוק בספורט. בנוסף אוהבת לתכנן ולצאת לטיולים ברחבי העולם

" כל מי שמחפש לשלב יזמות עם לימודי המחשב זו התוכנית בשבילו. התוכנית מספקת כלים חשובים ליזם המתחיל ויכולה לתת מקפצה לעבודה בתעשייה "

Mail to גל גולדשטיין
Linkedin of גל גולדשטיין
גל שנקר

יליד 1994, לומד במסלול התלת שנתי. בחר ללמוד מדעי המחשב כי הוא כי תמיד נמשך לנושאים טכנולוגיים, ומדעי המחשב מהווה חלק כמעט בכל חידוש טכנולוגי בימינו. מדעי המחשב הם כלי בסיסי וחשוב בתחומי מחקר ופיתוח שונים מלבד מדעי המחשב עצמם- ביולוגיה, רפואה, חקלאות, כימיה ועוד. נולדתי וגדל בנהריה, למד בתיכון "מנור-כברי" , תיכון קיבוצי בקיבוץ כברי. בתיכון הרחיב את מקצועות מדעי המחשב, פיסיקה וערבית. את שירותו הצבאי התחיל בקורס טיס, ולאחר טיסות המיון הפסיק את השתתפותו בקורס והתחיל את הכשרתו ביחידת מודיעין מוטסת. ביחידה זו, שירת כחייל ולאחר מכן כקצין עד שחרורו. במהלך השנים למד לנגן על כלי נגינה שונים- פסנתר, תופים וגיטרה (ברמה חובבת).

" אני ממליץ להצטרף לתוכנית, כדי להיות חלק מחבורה איכותית של סטודנטים, להיחשף לעולם התעשייה ולחברות מובילות ולהעשיר את תקופת הלימודים בתוכן נוסף מהעולם שמחוץ לאקדמיה "

Mail to גל שנקר
אור שטיינר

" "

נעה גולדברג

ילידת 1995, לומדת במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. לדבריה, היא הגיעה כדי ללמוד כמה שיותר וגם ליהנות. לייצור חברויות עם האנשים הנהדרים שיש בטכניון, ולגלות ולהיחשף לתחומים חדשים. מתגוררת בהושעיה, שירתה ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין, אוהבת מוזיקה, לקרוא, לסרוג, לצייר, ולהכין ממים.

" אל תפספס אף הזדמנות להפוך לאדם שאתה יכול להיות. "

נדב אלאיס

יליד 1999, לומד במסלול להנדסת תוכנה מוגבר בתוכנית פסגות. בחר ללמוד מדעי המחשב כי זהו תחום עצום שבאמצעותו ניתן להגיע כמעט לכל תחום עיסוק אחר וניתן לקשר אותו להכל, החל מאווירונאוטיקה דרך רובוטיקה ועד למציאות מדומה. גדל בנתניה ולמד בתיכון אורט גוטמן, ואח בכור לשלושה אחים קטנים. כיום הוא עתודאי בתוכנית פסגות. משחק כתחביב טניס ופינג פונג, יוצא לטיולי אקסטרים בארץ ובעולם הכוללים סנפליג, טיפוס הרים, ויה פרטה, קניונינג וכו'. כמו כן, לוקח חלק באופן שוטף בתחרויות ניווט ברחבי הארץ ואף השתתף פעמיים במחנה ניווט לנוער בצ'כיה. במהלך התיכון למד באופן עצמאי כמה תחומים במדעי המחשב ותכנות, ואף עבדתי על פרוייקט אבטחה בנושא המשלב רשתות וטכנולוגייתNFC .

" תוכנית לפידים מאפשרת להעשיר את הלימודים בפקולטה בערך מוסף, מלבד הידע הרב מהלימודים הרגילים. התוכנית מתאימה במיוחד למי שמעוניין להרחיב אופקים מעבר ללימודים הרגילים, ובעיקר להכיר את עולם ההיי-טק והטכנולוגיה המתקדמת אליו לרוב נכנסים לאחר הלימודים. "

נאדר כריני

יליד 1999, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. בחר ללמוד מדעי המחשב כי אהב לפתור בעיות, לעבוד בקבוצה ולבנות פרויקטים. בנוסף, תחום מדעי המחשב הינו תחום מרכזי, אשר נוגע כמעט בכל תחום אחר, ודרכו אפשר להתקדם ,לבנות ולהשפיע. התגורר בכפר יאסיף, למד במגמת מדעי המחשב ופיזיקה ומאז אוהב את התחום. אוהב תחרויות תכנות שבהן עובדים בקבוצה ,ואוהב לטייל עם החברים.

" אני ממליץ מאוד לכל סטודנט להירשם לתוכנית לפידים, האווירה מאוד תומכת וזה מאוד חשוב להכיר אנשים חדשים, יזמים בעלי יכולות גבוהות. התכנית גם מעשירה אותנו בכלים וקשרים חשובים, ולא לשכוח את המלגה אשר עוזרת לנו ללמוד בראש שקט "

גל סידי

ילידת 1999, לומדת במסלול להנדסת תוכנה בתוכנית פסגות. בחרה ללמוד מדעי המחשב מאחר והוא תחום מעניין שהולך ומתפתח , מגוון ומהווה מפתח להתקדמות הטכנולוגיה בעתיד. מתגוררת במודיעין , בוגרת תיכון מור במגמות הפיזיקה והנדסת תוכנה ב"גבהים". לפני הלימודים עסקה בשחייה תחרותית והישגית , ממשיכה גם בתקופת הלימודים לשחות ולהתחרות בזמנה הפנוי ואוהבת מאוד גם לבשל .

" תכנית לפידים היא הזדמנות להיחשף גם לצד המעשי של התחום ולהרחיב את הידע גם בפאן היזמי והניהולי. התוכנית מהווה מקפצה נוספת לעתיד , במתן סביבה תומכת ומפרה . "

אליה הראל

יליד 1992, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. בוגר המדרשה למנהיגות בני ציון בת"א, שירת 4 וחצי שנים בגדס"ר גבעתי מתפקיד לוחם ועד מפקד צוות, וכסגן מפקד פלוגה בקורס מפקדי כיתות.

" אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה." – הטכניון, מעבר למעטפת הלימודית, מספק מעטפת חברתית איכותית ומצוינת, תכנית לפידים לוקחת עקרון זה לקצה. "

דניאל יעקובי

ילידת 1995, לומדת לתואר כפול במתמטיקה ומדעי המחשב. בחרה ללמוד מדעי המחשב כי זהו תחום מאתגר וחדשני והשילוב של תחום זה עם יכולות מתמטיות גבוהות יכול להביא לעיסוק בתחומים מעניינים ומאתגרים. מתגוררת בפ"ת, בוגרת מסלול המחוננים בתיכון "אחד העם" בעיר. שירתה כקצינת לוגיסטיקה בגדוד שיריון ואוהבת לרקוד סלסה.

" התכנית משלבת את תחום מדעי המחשב עם תחום הניהול והיזמות, אם אלו תחומים שמעניינים אותך- ממליצה מאוד להצטרף לתוכנית! "