שותפים

מידע כללי

 
 
 

כדי להגשים את חזונה להזניק את טובי הסטודנטים אל עבר פסגות תעשיית ההייטק, מקיימת תוכנית לפידים קשר הדוק עם התעשייה. שיתוף הפעולה עם חברות ההייטק המובילות במשק, המקנה לסטודנטים ניסיון והיכרות עם "העולם האמיתי", הוא מעמודי התווך של התוכנית, שממנו יוצאים נשכרים הן הסטודנטים הן החברות.

testimonials-logo-intel-smalltestimonials-logo-microsoft-small

מפגש לסטודנטים בתוכנית לפידים במרכז מו"פ של מיקרוסופט ישראל

תוכנית לפידים היא בבחינת win-win לכול: לסטודנטים, לחברות השותפות בה, לתעשיית ההייטק, לחברה בכלל. מצד אחד ניצבים המוכשרים שבתלמידים – אלה המחפשים את המסלול, התוכנית והפקולטה שיציבו אותם בנקודת הזינוק הטובה ביותר בדרך להגשמת חלומם; מן הצד האחר זוהי הזדמנות של החברות לתרום לפקולטה ולמיטב הסטודנטים ולרתום לשם כך את הידע והניסיון המצטבר שלהן. אלה גם אלה תורמים לפריחתה של תעשייה מתקדמת יותר, משמעותית יותר, שיש בכוחה לשנות גורלות ולהשפיע על עתיד האנושות.

כל השותפים מתחברים בנקודה אחת: תוכנית לפידים היא החוט המקשר בין הסטודנטים המבטיחים לבין החברות המובילות במשק בתחום ההייטק. הסטודנטים זוכים ללמוד יזמות בשטח, בעולם האמיתי, במקומות הטובים ביותר; והחברות מצדן זוכות לחשיפה בקרב העידית שבעידית: גם הפקולטה המובילה בישראל במדעי המחשב והנדסת מחשבים, וגם סטודנטים בפרופיל הגבוה ביותר, אשר יוכלו להשתלב בעמדות מפתח בעולם ההייטק ולהוביל בו בעתיד.
חברה אשר בוחרת להצטרף לתוכנית ממצבת את עצמה:

  • כחברה המקדמת ערכים של מצוינות
  • חברה המעודדת ומטפחת מנהיגות ויזמות בקרב סטודנטים
  • חברה המסייעת לטכניון להצמיח אנשי טכנולוגיה מוכשרים, יצירתיים ורחבי אופקים

השותפות לתוכנית הינן חברות מובילות בתעשייה הישראלית והעולמית:Microsoft ו- Intel. כל חברה המעוניינת במידע נוסף מוזמנת ליצור קשר במייל: noamor@cs.technion.ac.il