חדשות ואירועים

חדשות

 
 
 
יוני 20, 2022
מפגש גיבוש סוף סמסטר

הסטודנטים נפגשו למפגש גיבוש מהנה וחוויתי לסיכום השנה. כלל סיור קולינרי בשוק תלפיות בהנחיית השפית ורד פאר

יוני 8, 2022
מפגש עם קרן תמרי, מרצה בתחום רב תרבותיות וארגונים גלובליים

הסטודנטים נפגשו עם עם קרן תמרי, מנחה ויועצת ארגונית בתחום בתחום התקשורת הבינתרבותית. למפגש בנושא  Developing a Global Mindset  עולם העסקים מייצר לארגונים ויזמים אינסוף הזדמנויות מעבר לים. הזדמנויות אלו דורשות מאיתנו לנהל ממשקי עבודה מגוונים ורבים עם שותפים, לקוחות, קולגות או משקיעים מתרבויות שונות משלנו. כדי להצליח בכך עלינו לפתח מערך של תפיסות, התנהגויות וכישורים בינתרבותיים, לגשר על פערים תרבותיים ולייצר את התפיסה אותה אנו רוצים בקרב השותפים עמם אנו באים במגע.

   
מאי 30, 2022
מפגש עם פרופ' איתי ארד, חבר סגל בפקולטה לפיסיקה בתחום אינפורציה קוונטית

הסטודנטים נפגשו עם פרופ' איתי ארד, חוקר בתחום האינפורמציה הקוונטית, פקולטה לפיזיקה בטכניון. להרצאה בנושא : סיבוכיות חישובית כנקודת מבט לגבול בין העולם הקוואנטי לקלאסי. במפגש פרופ' ארד שיתף את הסטודנטים בסיפור הקריירה האקדמית שלו ובתחום עיסוקו אינפורמציה קוונטית וחישוביות קוונטית.

 
אפריל 24, 2022
סדנת תכנון חפצים בתלת מימד מטעם אינטל

בסדנה זו למדנו הכרנו את תוכנת פיוז'ן 360 לתכנון חפצים בתלת מימד ושליחתם להדפסה במדפסת תלת מימד. בסדנה הסטודנטים התנסו בתכנון והדפס של דגם אמיתי.

 

אפריל 12, 2022
מפגש עם ד"ר חסן עבאסי, בוגר הפקולטה, מנכ"ל ומייסד HAAT

הסטודנטים נפגשו עם ד"ר חסן, בוגר הפקולטה, מנכ"ל ומייסד חברת הסטארט אפ HAAT , במפגש חסן שיתף את הסטודנטים בסיפור האישי והמקצועי שלו בהקמת הסטארט אפ. ד"ר חסאן עבאסי ערך מהפכה חברתית כאשר הקים שירות מקביל למשלוחי מזון מהיר עבור החברה הערבית. בפגישתו עם הסטודנטים הוא שיתף אותם בחלום שלו להפוך את העולם למקום שוויוני יותר בעזרת טכנולוגיה

מרץ 24, 2022
מפגש עם אהרון אהרון מנכ"ל רשות החדשות לשעבר

 הסטודנטים נפגשו עם אהרון אהרון,  מנכ"ל רשות החדשנות לשעבר. להרצאה בנושא: מרעיון לסטארט אפ – האם יש לך את מה שצריך בשביל להצליח? בהרצאה זו אהרון שוחח עם הסטודנטים, על הייטק הישראלי, על מסע הקריירה האישי שלו, ומהם הכלים הדרושים להצלחה בתחום.

אהרון אהרון הוא מנכ"ל רשות החדשות לשעבר, לפני כן שימש בתפקידו כמנכ"ל הראשון של אפל בישראל, כיום אהרון הוא מייסד חברת C-perto- חברת ייעוץ לסטארט אפים.

נובמבר 16, 2021
מפגש עם נטע מידב, מנכ"לית ומייסדת חברת הסטארט אפ Vault

הסטודנטים נפגשו עם נטע מידב להרצאה בנושא יזמות חברתית:  Vault- מרעיון למימוש

חברת  Vault  פיתחה פלטפורמה דרכה ניתן לפתור בעיות אתיות בעבודה ובכך ליצור סביבת עבודה מקצועית ונעימה לכולם. במפגש נטע הציגה את עצמה ואת החברה ודיברה על התהליך שעברה מחשיבה על הרעיון ועד למימושו והקמת החברה.

נובמבר 10, 2021
מפגש עם רביב מלמד, מנכ"ל ומייסד חברת Vayyar Imaging

הסטודנטים נפגשו עם רביב מלמד, להרצאה בנושא יזמות, מרעיון ליוזמה - כל הדרך להקמת סטארט-אפ.

רביב הוא מנכ"ל ומייסד חברת Vayyar Imaging שפיתחה חיישן מבוסס גלי רדיו המסוגל "לראות" דרך אובייקטים ולבנות תמונה תלת-מימדית של הסביבה ללא כל שימוש במצלמה. בתחילת דרכה Vayyar התמקדה בתחום הרפואי וייעדה את חיישן גלי הרדיו שלה במטרה לשמש כמכשיר הדמאה שיהווה חלופה נגישה, זולה יחסית ובלתי מייננת, לבדיקת הממוגרפיה המקובלת לגילוי מוקדם של סרטן שד. כיום החברה מתמקדת בתחומים נוספים כמו תחום הבית החכם, הרכב, הקמעונאות, האבטחה, הרפואה, הצרכנות ועוד.

אוקטובר 31, 2021
מפגש פתיחת שנה- תכניות מצוינות:

במפגש נפגשו באופן פרונטלי (לאחר תקופה ארוכה שנפגשנו רק מול המסכים), הסטודנטים הוותיקים והסטודנטים החדשים שהצטרפו השנה לתכניות המצוינות. במסגרת המפגש קיימנו פעילות אתגרית מחשבתית בסגנון משחק בריחה, במהלכה התנסו הסטודנטים בעבודת צוות, וקיבלו כלים לפיתוח חשיבה חדשנית ויצירתית.

מאי 6, 2021
מפגש עם שאול כפיר, בוגר תכנית לפידים ו Co-founder & CTO בחברת Digital Asset

במפגש שאול שיתף את הסטודנטים במסע שעבר מסיום הלימודים ועד היום, את הקשר של הקמת החברה לתכנית לפידים, כמה דברים שלמד בדרך וכמה שהיה שמח אילו ידע בתחילת הדרך. שאול בוגר תכנית לפידים שסיים את לימודיו ב-2013. בשמונה השנים שמאז הקים שלוש חברות סטארט אפ בישראל ובארה״ב. היום שאול CTO בחברת Digital Asset אותה הקים ב-2014 בניו יורק. החברה מונה כ-170 עובדים הפרוסים על 5 יבשות וגייסה עד היום כ-300 מיליון דולר.