מועמדים

הטבות הסטודנטים

 
 
 

סטודנטים מתוכנית לפידיםההטבות הניתנות לסטודנטים בתוכנית לפידים תומכות במטרות התוכנית לקדם את הסטודנטים אל עבר עולם ההייטק בדרך היעילה ביותר. הן מורכבות מתגבור תוכן ייעודי, תמיכה והכוונה, קשרים בתעשייה וסדנאות בשטח, וכן ממלגות המסייעות לסטודנטים להשקיע את מירב זמנם בלמידה.

הסטודנטים הנבחרים לתוכנית לפידים לומדים במסלולי הלימוד של הפקולטה על פי בחירתם, ובנוסף משתתפים בפעילויות העשרה מיוחדות ולומדים קורסים נוספים אשר ירחיבו את הכשרתם בתחומי הניהול והיזמות.
פעילויות ההעשרה נתמכות על ידי החברות המובילות במשק, והן כוללות מפגשים עם בכירים בתעשייה לצד אנשי סטארט-אפ בולטים, הרצאות ייעודיות למשתתפי התוכנית לאורך השנה וסדנאות באתרי החברות בחופשת הקיץ. בסדנאות אלה מקבלים הסטודנטים הצצה לניהול בקנה מידה עולמי ונהנים מהיכרות עם תחומי הפעילות של החברה, הטכנולוגיה והתרבות הארגונית.

מצד הפקולטה זוכים משתתפי לפידים לליווי אישי ותמיכה של חבר סגל מהפקולטה ותומכת מנהלית, וכן לשימוש בחדרי עבודה חדישים המיועדים לחברי התוכנית, המאפשרים אינטראקציה תמידית עם סטודנטים בתוכנית משנים מתקדמות ועם הבוגרים. עוד זוכים המשתתפיםמרחבי לימוד ייעודיים בפקולטה לסטודנטים בתוכנית לפידים בהזדמנות להשתלב בפעילות יזמית בטכניון.

נוסף על כל אלה, וכדי שיוכלו להתרכז במימוש הפוטנציאל הגלום בהם, נהנים הסטודנטים מפטור מלא משכר לימוד ומלגת קיום חודשית.