אנשים

בוגרים

 
 
 
Standart view
אליה הראל

נולד בשנת 1992, למד מדעי המחשב במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2021. עובד ב Meta מסיום הלימודים ועד עכשיו. במהלך הלימודים לקח חלק בתכנית חילופי סטודנטים ולמד סמסטר ב Penn State University בארה״ב, זו הייתה חוויה מדהימה עבורו וממליץ עליה לכל סטודנט. למד במכינת בני-ציון בתל אביב. בצבא שירת כמפקד צוות בסיירת גבעתי. לאחר הלימודים עבר ללונדון, אנגליה מטעם העבודה. בזמנו החופשי נהנה מלקרוא ספרים וללמוד על השקעות, כלכלה.

" אני חושב שתוכנית לפידים היא תכנית מדהימה שמאפשרת לסטודנטים לפגוש אנשים מובילים מהתעשייה ומהאקדמיה ולקחת חלק בסדנאות ייחודיות לפיתוח אישי. בעייני זו תכנית ייחודית שכל סטודנט ישמח לקחת בה חלק "

Mail to אליה הראל
Linkedin of אליה הראל
שי גנדלמן

נולד בשנת 1994, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2020. המשיך ללימודי תואר שני במדעי המחשב וסיים ב 2022. היסטוריה תעסוקתית- research intern, cloud quality IBM. מציין שמאד נהנה והעשיר את הידע שלו בתקופת הלימודים וממליץ לקחת קורסים שמסקרנים אותך ולאו דווקא את הקורסים שכולם לוקחים. מציין לחיוב את המפגשים של תכנית לפידים מאחר והם אפשרו לו להכיר אנשים בצמרת התעשייה והאקדמיה ולומר לעצמו שגם הוא יכול ומסוגל

" יזמות זה לא רק בעסקים, זה לעשות את השינוי שאתה רוצה לראות בעולם בכל תחום שחשוב לך "

Mail to שי גנדלמן
Linkedin of שי גנדלמן
בהגת קעואר

נולד בשנת 1999, למד במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2020. היסטוריה תעסוקתית- Research Intern at Google – מתמחה מחקר בגוגל ומתכנת פרילאנס. סיים את לימודי התואר השני בטכניון וכיום סטודנט לדוקטורט במדעי המחשב בתחום עיבוד תמונות, עיבוד מידע ולמידה עמוקה, בהנחיית פרופ' מיכאל אלעד בטכניון. מציין כי מאז הילדות נהנה מלתכנת, התחיל בגיל 7 לבנות אתרים וכל מיני פרויקטים קטנים. נולד בנצרת, ועבד בעבר בתכנות מהבית לטובת חברת סטארט-אפ בארה"ב. בוגר תכנית MEET ליזמות ומדעי המחשב. בזמנו הפנוי אוהב לצפות במשחקי כדורגל, לבלות עם חברים, ותמיד מוכן למשחק של FIFA

" אם השאיפות המקצועיות שלך הן גבוהות, לפידים זה מקום מאוד טוב להתחיל בו. כל המפגשים עם אנשי התעשייה וגם עם חברי הסגל של הפקולטה יכולים להוביל לדברים מעניינים, בין אם זה עבודה, סטארט-אפ, או מחקר "

Mail to בהגת קעואר
Linkedin of בהגת קעואר
רועי הוכלר

נולד בשנת 1994, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. בחר ללמוד מדעי המחשב כדי לקבל את הכלים לממש את הרעיונות שלו. אוהב לחשוב ולאתגר את עצמו, תחום מדעי המחשב רווי בבעיות מאתגרות ולכן זהו התחום אותו בחר ללמוד. במקור מחולון, כיום גר בחיפה. למד בגימנסיה יצחק נבון במגמת מדעי המחשב. בצבא שירת במערך האלינט ביחידת 8200, ולאחר מכן עבד שנה וחצי בחברת הייטק העוסקת בתקשורת. אוהב מאוד לרוץ למרחקים ארוכים, לצלול ולטייל בעולם.

" מי שרוצה להיחשף יותר לעולם היזמות, לפיתוחים חדשים ולהשתלב בתפקידי ניהול בעתיד זו התוכנית בשבילו! "

Mail to רועי הוכלר
Linkedin of רועי הוכלר
סיון יוסבשוילי

נולדה בשנת 1998, למדה במסלול המשולב מדעי המחשב ומתמטיקה וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2022. כסטודנטית עבדה כמהנדסת תכנה באינטל וכיום עובדת כאלגוריתמיקאית במובילאיי בקבוצת הקומפליירים. מציינת כי תקופת הלימודים הייתה תקופה מאד מהנה עבורה, נהנתה במיוחד בקורסים הקשורים לאלגוריתם ובינה מלאכותית. גרה בצפון ורקדה במשך 15 שנים, כיום משתדלת לרקוד מדי פעם בשביל הכיף והנשמה.

" ההצטרפות לתכנית גרמה לי להכיר כמה מהחברים הכי טובים שלי לתואר שכנראה לא הייתי מכירה בדרך אחרת. נחשפתי לתכנים מעניינים מאד שלא נחשפים אליהם בדרך כלל בתואר ראשון, זה העשיר אותי מאד ופתח לי אופקים נוספים "

Mail to סיון יוסבשוילי
Linkedin of סיון יוסבשוילי
יניב הולדר

נולד בשנת 1995, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2022. נמצא כעת לקראת סיום תואר שני במדעי המחשב בטכניון ומבצע תזה בתחום של Software Caches. עבד באינטל – משרת סטודנט, פיתח כלי בינה מלאכותית שיודע לבחור באופן חכם את הטסטים שמבצעים על המעבד כדי לבצע מינימום בדיקות אך עם מקסימום כיסוי. כיום עובד במיקרוסופט בצוות של אקסל אונליין, מפתח תשתית לפיצ'רים של בינה מלאכותית. בחר ללמוד מדעי המחשב היות ותמיד נמשך למחשבים ובתיכון כאשר למד 10 יח' מדעי המחשב נחשף לחשיבה שנדרשת בתחום שהיא מחוץ לקופסא ומערבת פתירת בעיות מסובכות והפיכת הפתרון לאלגוריתם, ומאז הבין שזה התחום שבו ירצה לעסוק. למד בבית הספר התיכון ליאו-בק בחיפה. לאחר מכן, התנדב לשנת שירות בעיר גדרה במסגרת תנועת "הצופים" ובסוף השנה התגייס לגדוד 50 של חטיבת הנח"ל במסגרת גרעין של תנועת הצופים. אוהב לטייל ולכן לאחר הצבא טייל את שביל ישראל במלואו ואף טייל 5 חודשים במזרח.

" אני מאד ממליץ להצטרף לתכנית כדי להיחשף לכל התכנים המצוינים על מנהיגות ויזמות "

Mail to יניב הולדר
Linkedin of יניב הולדר
הדס אברהם

נולדה בשנת 1998, למדה במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2022. כיום, סטודנטית לתואר שני בפקולטה. היסטוריה תעסוקתית- Nvidia-Software Engineer. מאז שהייתה קטנה ידעה שהיא הולכת ללמוד מדעי המחשב בטכניון ככה שלא הייתה לה התלבטות בנושא. במהלך התיכון הייתה במגמת מדעי המחשב ופיזיקה וזה אישש לה עוד יותר שהיא בדרך הנכונה עבורה. כשהתחילה את הלימודים הבינה שהיא מאד מתחברת למתמטיקה , לאלגוריתמיקה ולמגוון אספקטים במדעי המחשב ובמהלך התואר הראשון יצא לה לטעות ממגוון תחומים אלו. העניין והמשיכה לתוכן גרמו לה להמשיך לתואר שני כדי להעשיר את הידע שלה יותר, להתנסות במחקר וגם להתנסות בלהיות מתרגלת באחד הקורסים שהכי אהבה במהלך התואר הראשון שלה. במקור מרמת גן והיום גרה בתל אביב. למדה בתיכון ביל"ו ברמת גן, שירתה ב 8200 בתור data analyst וכמנהלת מוצר. אוהבת מאד לרקוד (רקדה 10 שנים), בישול ושחייה ואוהדת את מכבי תל אביב בכדורסל.

" אין בכלל מה להתלבט! ברור שלהצטרף. התכנית היא תכנית מצוינת, נותנת הרצאות וסדנאות ופותחת קשרים להמשך הדרך גם האקדמית וגם המקצועית. אני לדוגמא הכרתי את המנחה שלי לתואר השני דרך התכנית "

Mail to הדס אברהם
Linkedin of הדס אברהם
אופיר פלורנץ

נולד בשנת 1994 לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. עובד בחברת IBM בתפקיד פיתוח ומחקר בתחום ה - NLP .בחר ללמוד מדעי המחשב כי זהו תחום מגוון שנוגע בהרבה תחומים ואפשר בעזרתו לפתור בעיות ולשפר איכות החיים של הרבה אנשים. בצבא שירת ארבע וחצי שנים בתור קצין ב8200. אוהב לטייל לקרוא ולעשות ספורט. ומשתתף בנבחרת הדיבייט של הטכניון

" "

Mail to אופיר פלורנץ
Linkedin of אופיר פלורנץ
אסף ביאליסטוק

נולד בשנת 1995, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודיי התואר הראשון ב 2022. תוך כדי הלימודים עבד במשרת סטודנט באמזון (Annapurna Labs) והמשיך שם למשרה מלאה בסיום התואר. מציין כי בחר ללמוד מדעי המחשב כי עוד בתקופת התיכון ממגמת מדעי המחשב היה לו ברור שזה תחום שמעניין אותו והוא מתחבר אליו. שירת בחיל המודיעין. גר כיום עם אשתו בחיפה. אוהב מאד לקרוא, בעיקר מדע בדיוני ופנטזיה.

" לדעתי תכנית לפידים היא תכנית מעולה- הסטודנטים נחשפים לאספקטים מגוונים של תחום היזמות שלא היו נתקלים בהם במהלך הלימודים. בנוסף, הם מוקפים באנשים מעניינים וחכמים שיוצרים סביבה כיפית ומעשירה "

Mail to אסף ביאליסטוק
Linkedin of אסף ביאליסטוק
יהונתן יוסף

נולד ב1991, לומד במסלול התלת שנתי. בחרתי ללמוד מדעי המחשב כי כבר בגיל קטן תמיד אמרו לי שיש לי "קוצים ב..", ושזה ייפגע בי. בהמשך חיי הבנתי שזה יתרון, אני קורא לזה דם של יזם. זה הדבר הזה שאתה מרגיש שאתה לא יכול לעמוד באותה הנקודה, שאתה חייב להמשיך להתקדם כל הזמן. מדעי המחשב זה תחום דינמי ומתפתח. מי שעומד במקום - נשאר מאחורה. זו הסיבה שבחרתי לשלב את לימודי מדעי המחשב עם השתלבות בעולם היזמי שאני מכוון אליה. אוהב מאוד ללמוד וללמד. משחק כדורגל כדורסל וטניס כתחביב.

" אם אתה האיש הכי חכם בחדר, אתה בחדר הלא נכון" - קונפוציוס. החדר הנכון נמצא בקומה 2 בטאוב "

Mail to יהונתן יוסף
Linkedin of יהונתן יוסף
מתן שאומברג

נולד בשנת 1995, לממד מדעי המחשב במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2022. היסטוריה תעסוקתית- :2021-2020 cadence, משרת סטודנט בפיתוח תוכנה ב c ++ב .verification formal - 2021- עכשיו Plust500 מפתח תכנה ב iOS. מציין שבחר ללמוד מדעי המחשב בגלל האתגר, העניין והזיקה לטכנולוגיה. התחום הזה הוא חלק אינטגרלי מההווה והעתיד של האנושות ושל מדינת ישראל בפרט. חיפאי במקור, דור שלישי לבוגרי הטכניון. אוהב מאד לטייל, לעשות ספורט, לקרוא ולראות משהו טוב בטלוויזיה בסוף היום. בתיכון למד באליאנס ושירת בצבא ביחידת המודיעין 9900.

" אין התלבטות בכלל אם להצטרף לתכנית או לא, התכנית נותנת הזדמנות חד פעמית ללמוד תכנים מעולם היזמות הטכנולוגית מהטופ של הטופ ובו זמנית להקיף את עצמך בסביבת מצוינות "

Mail to מתן שאומברג
טל סקוורר

נולד בשנת 1994, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2020. מציין כי לימודים פורמליים במדעי המחשב נראו כשלב טבעי אחרי כ 6 שנים של התנסות פרקטית ב- 8200 ולאחר מכן בתעשייה. הלימודים כללו תוכן תיאורטי שלא היה זוכה להיחשף אליו לולא הלימודים (מתי עוד אפשר לתהות איך קומפלייר עובד וגם באמת להבין?). לאחר מכן, המשיך ללימודי תואר שני בתאוריה של מדעי המחשב. עובד כיום Security Research ב-Argus Cyber Security. גדל בגדרה ואחרי השירות הצבאי ב-8200 עבר למשך שנתיים לתל אביב. בזמנו הפנוי מנגן, נהנה מלפתור חידות, אופה, רץ, ומשחק במחשב.

" תוכנית לפידים היא תוספת מעולה למסלול הלימודים הרגיל במדעי המחשב, דרכה אפשר להיחשף לתחומים שאחרת לא נוגעים בהם, אך חשובים ביותר לחיים – יזמות, מנהיגות, ניהול וכו'. "

Mail to טל סקוורר
Linkedin of טל סקוורר
רוני ברקן

יליד 1995, לומד במסלול התלת שנתי. בחר ללמוד מדעי המחשב משום שמאז ומתמיד מדעי המחשב היו כמו קסם בעינייו – אם יש בעיה שצורכת זמן רב לפתרונה או שאינה אפשרית לפתרון על ידי בני אדם, כל מה שצריך, בגדול, הוא ריכוז מאמץ חד-פעמי כדי ליצור "קסם" שפותר את הבעיה בצורה אמינה ומהירה מכאן ואילך. אין דבר דומה לזה בשום מקום אחר. חיפאי במקור, למד בריאלי והרחיב את המקצועות פיזיקה, כלכלה ומנהל עסקים וערבית. בצבא שירת ב- 8200. אוהב מאוד לצאת לריצות, לטייל בעולם, ללמוד דברים חדשים, להכיר אנשים ולראות סרטים איכותיים. היה שופט כדורגל במשך 8 שנים מטעם איגוד השופטים של ההתאחדות לכדורגל בישראל, ובמסגרת זו שפט משחקי כדורגל בליגה ב', לעתים עם קהל רב, במקומות שונים ומגוונים בצפון הארץ.

" ממליץ בחום לכל סטודנט/ית שמעוניינ/ת להתפתח בהיבט היזמות ובהיבט המנהיגותי, ורוצה להוסיף גוון מעשי ומעשיר ללימודים שלו/שלה בטכניון. "

Mail to  רוני ברקן
Linkedin of  רוני ברקן
יונתן סומר

יליד 1994, לומד במסלול הארבע שנתי. בחר ללמוד מדעי המחשב כי נמשך לתחום כתחום מופשט המנצל טכנולוגיה ומתמטיקה לפתור בעיות מורכבות מאוד. בנוסף, הוא מתעניין מאוד בבינה מלאכותית ובצורה שהעולם הולך ומשתנה בעזרתה. נולד בארה״ב ועלה לארץ בגיל שנתיים. שירת בצבא כקצין שליטה קרקעית בבור המבצעי של חה״א. אוהב לנגן על גיטרה ופסנתר, לשחק כדורסל ולצפות בספורט אמריקאי

" התכנית מהווה הזדמנות ייחודית לפתח את עצמך ולהיחשף לתחומי היזמות והמנהיגות בתעשייה מעבר לתוכנית הלימודים בתואר. "

Mail to  יונתן סומר
חסן אגבאריה

יליד 1998, לומד במסלול התלת שנתי, בחר ללמוד מדעי המחשב לאחר שקיבל טעימה לפני הלימודים ולמד קורס של Full Stack עם Founders And Coders ועבד על כמה פרויקטים. תקופת הלימודים אינה תקופה קלה אבל היא הזדמנות ללמוד להתקדם ולצמוח. מתגורר באום אל פחם, מנגן על כינור ואוהב לשיר. לדברין תמיד אוהב ללמוד דברים חדשים ולאתגר את עצמו. כיום הוא משמש הרכז החברתי לפקולטת מדעי המחשב פרויקט שיוויון הזדמנויות

" לפידים היא תוכנית שמעודדת סטודנטים לא רק להמשיך להצליח בלימודים אלה להיות יזמים. התכנית גם נותנת אווירה חמה ותחושת שייכות, בנוסף מספקת את הסיוע שסטודנטים המאפשר לסטודנטים להתמקד בלימודים בלי דאגה לאספקטים כלכליים. "

Mail to חסן אגבאריה
Linkedin of חסן אגבאריה
היבה כריני

ילידת 1999, לומדת במסלול הארבע שנתי. לדבריה הבחירה ללמוד מדמ"ח הייתה מובנת מאליה, תמיד אהבה לאתגר את עצמה ולפתור בעיות ומאז לימודי תכנות בתיכון התאהבה בתחום. בעיניה מדעי המחשב הוא מקצוע פורץ דרך, מעניין ומהווה מפתח להתקדמות של כל נושא טכנולוגי אחר. אוהבת לנגן בפסנתר בזמנה הפנוי, לרוץ ולטייל בכל העולם

" התוכנית היא פלטפורמה מעולה כדי להיחשף ולהשתלב בתעשייה ולהרחיב אופקים כבר במהלך הלימודים, עם סביבה תומכת המורכבת מאנשים מצטיינים מהפקולטה. ולדעתי תעזור לכל מי שהתקבל למצות את הפוטנציאל שלו. "

Mail to היבה כריני
בוריס גולדין

נולד בשנת 1996, למד במסלול במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2021. בחר ללמוד מדעי המחשב כי זה תחום מתפתח שנותן את האופציה לבנות דברים שמועילים ונותנים ערך לאחרים . ובפרט בחר במסלול התלת שנתי כדי לקבל ידע ורקע תיאורטי מספק ומצד שני להתחיל להתעסק בפרקטיקה כמה שיותר מהר. אוהב להתעסק בספורט, ללמוד דברים חדשים וליצור (לגרום לרעיונות להפוך לדברים מוחשיים). בשירותו הצבאי היה מפקד טירונים.

" התכנית היא דרך מעולה לפגוש אנשים טובים ולהעשיר את ראיית העולם מעבר לתואר "

Mail to בוריס גולדין
Linkedin of בוריס גולדין
גל גולדשטיין

ילידת 1995, לומדת במסלול הכללי התלת שנתי. בחרה ללמוד מדעי המחשב כי בעזרת קוד ניתן להפוך כל רעיון למוחשי וליצור יש מאין. בנוסף, היא אוהבת מתמטיקה ולכן הבחירה במדעי המחשב שהוא תואר שמשלב מתמטיקה עם תכנות נראתה הנכונה ביותר עבורה. גרה ברעננה, בוגרת תיכון "אוסטרובסקי" במגמת פיזיקה וכימיה. שירתה ביחידת 8200 ולאחר מכן עבדה בתור בודקת תוכנה בחברת תקשורת במשך שנה וחצי. חברה בנבחרת הכדורסל נשים של הטכניון ובכללי אוהבת לעסוק בספורט. בנוסף אוהבת לתכנן ולצאת לטיולים ברחבי העולם

" כל מי שמחפש לשלב יזמות עם לימודי המחשב זו התוכנית בשבילו. התוכנית מספקת כלים חשובים ליזם המתחיל ויכולה לתת מקפצה לעבודה בתעשייה "

Mail to גל גולדשטיין
Linkedin of גל גולדשטיין
גל שנקר

נולד בשנת 1994, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2022. במהלך הלימודים, עבד במייקרוספוט במשרת סטודנט וכיום עובד שם במשרה מלאה. מציין כי בחר ללמוד מדעי המחשב מאחר ותואר זה הוא מעין שער כניסה לעולם ההייטק שמאפשר מגוון רחב של עבודות ותחומי השפעה. תמיד נמשך לנושאים טכנולוגיים, ומדעי המחשב מהווה חלק כמעט בכל חידוש טכנולוגי בימינו. נולד בנהריה ולמד בביה"ס קיבוצי "מנור כברי". בתיכון הרחיב את מקצועות מדעי המחשב, פיסיקה וערבית. לאחר מכן התגייס לקורס טייס, נפל לאחר טיסות המיון והגיע ליחידה במודיעין מוטס בה שירת כחייל וקצין.

" התכנית מספקת תכני העשרה בתחומים שונים, הרצאות מאנשים בתעשייה מרקעים שונים וקהילת לפידים תמיד יכולה לעזור ולתמוך. לא רואה סיבה טובה למה לא להצטרף! "

Mail to גל שנקר
Linkedin of גל שנקר
אור שטיינר

" "

עדי הורוביץ

נולדה בשנת 1995, למדה במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2020. המשיכה ללימודי תואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב. כיום עובדת בתור ארכיטקטית תוכנה ב NVIDIA. מציינת שאחת החוויות שהכי זכורות לה מהתואר הייתה בסמסטר של חילופי סטודנטים בסינגפור, חודשים מאד מיוחדים ומגוונים מבחינת הלמידה ביחס לשאר התואר וגם הזדמנות ללמוד באחת האוניברסיטאות הטובות בעולם. גדלה בחיפה, אוהבת מאד לרקוד. בצבא הייתה קצינת תקשוב ברמת הגולן והייתה אחראית על מחלקה של טכנאים, תפקיד שכלל הרבה תנועה, נסיעות בגזרה ומקצועיות. הכירה את בעלה לעתיד במהלך התואר הראשון ושניהם בוגרי תכנית לפידים.

" התכנית מלאה באנשים מוכשרים וסביבה נפלאה שיכולה לזמן מגוון הזדמנויות חדשות בהווה ובעתיד "

Mail to עדי הורוביץ
Linkedin of עדי הורוביץ
נעה גולדברג

נולדה בשנת 1995, למדה במסלול התלת שנתי מסעי המחשב וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2021. היסטוריה תעסוקתית- מפתחת תוכנה בואיאר, מפתחת תוכנה באמזון (AWS). חובבת מחזות זמר וסורגת כיסויי ראש.

" חד משמעית להצטרף! אנשים טובים ופעילויות שוות, קידם אותי מאוד בתואר והיה חלק משמעותי ממנו "

Mail to נעה גולדברג
Linkedin of נעה גולדברג
נדב אלאיס

נולד בשנת 1999, למד הנדסת תכנה במסלול פסגות וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2021. המשיך ללימודי תואר שני בפקולטה בנושא מערכות אחסון מידע בהנחיית ד"ר גלה ידגר. שימש בתור מתרגל של הקורסים מבנה מחשבים ומערכות אחסון מידע. כיום משרת ב 8200 בתפקיד R&D. מציין כי תקופת הלימודים בטכניון הייתה מדהימה, מלאת חוויות מיוחדות מהנות ומלמדות ושחשוב לקחת בכל סמסטר קורס מרענן וכיפי לנפש כמו תיאטרון, משחק, כדורעף חופים ועוד. נולד וגדל בנתניה, בזמנו הפנוי מטפס ומטייל בארץ ובעולם, אוהב לרקוד, משחק סקווש וגולש.

" לפידים זה המקום להכיר את האנשים הכי איכותיים וללמוד על המצאות והצלחות מרתקות מהאנשים שהמציאו והצליחו "

Mail to נדב אלאיס
Linkedin of נדב אלאיס
נאדר כריני

נולד בשנת 1999, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2021. כיום לומד תואר שני במדעי המחשב כעמית פולברייט באוניברסיטת קולומביה בניו יורק. עובד כמהנדס תוכנה במייקרוספוט מזה כ- 3 שנים. מתעניין מאד בתחום מערכות וארכיטקטורת התכנה והענן. מציין כי תכנית לפידים מעשירה בתכנים שלא זמינים לכל סטודנט, במיוחד במיומנויות חברתיות ויזמות.

" הערך הנוסף בלהיות חלק מפרויקט לפידים הוא להכיר את האנשים שאיתי, לזכות בהם כחברים טובים וליצור איתם קשרים אמיתיים "

Mail to נאדר כריני
Linkedin of נאדר כריני
ישעיהו גודמן

יליד 1992, לומדת לתואר כפול בביואינפורמטיקה ומדעי המחשב. בחר ללמוד במסלול הביואינפרמטיקה כי הוא מסלול מרתק, אשר משלב את הידע הביולוגי הנרחב הקיים כיום, עם יכולות המחשוב המצוינות. מסלול זה הינו הבסיס לרפואה העתידנית. למד בישיבה תיכונית חורב ירושלים, בצבא שירת כמפקד מחלקת חי"ר בחטיבת גבעתי. אוהב לשחק כדורסל ולטייל.

" תכנית לפידים מעודדת את משתתפיה לחשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, דבר המעודד את היכולת ליזום ולהתפתח "

גל סידי

נולדה בשנת 1999, למדה הנדסת תכנה במסגרת תכנית "פסגות" וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2021. היסטוריה תעסוקתית- משרת סטודנט כמפתחת בצוות data science בסטרטאפ דיאגנוסטיק רובוטיקס והייתה מתרגלת בקורס אלגוריתמים בפקולטה. עשתה מאסטר במדעי המחשב בהנחיית פרופ' אסף שוסטר. מציינת כי מהלך הלימודים זכתה לקחת חלק בפרויקטים עם בתי חולים בארץ, לימודים עם סטודנטים מאוניברסיטאות בחו"ל ולטוס לתחרויות בינלאומיות עם נבחרת השחייה של הטכניון. תקופת הלימודים הייתה עבורה תקופה מצוינת בה היא מציינת שהתנסתה בדברים חדשים וצברה חוויות מיוחדות. כיום משרתת ב 8200, אוהבת לטייל ולבשל.

" לפידים הוא המקום להכיר אנשים מדהימים, לרכוש כלים פרקטיים, ללמוד את התכנים הכי מעניינים ולהרגיש שהפקולטה היא הבית שלנו "

Mail to גל סידי
בהגת קעואר

יליד 1999, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. מאז הילדות נהנה מלתכנת, התחיל בגיל 7 לבנות אתרים ובנה כל מיני פרויקטים קטנים. הוא נולד בעיר נצרת, ועבד בעבר בתכנות מהבית לטובת חברת סטארט-אפ בארה"ב. בוגר תכנית MEET ליזמות ומדעי המחשב, הוא חולם על הקמת סטארט-אפ משלו שיגיע רחוק. אוהב לצפות במשחקי כדורגל, לבלות עם חברים, ותמיד מוכן למשחק של FIFA

" תנסו ליהנות לא רק מתקופת הלימודים, אלא גם מהלימודים עצמם. אם אתם לא נהנים מהלימודים, כנראה שאתם לא במסלול הנכון בשבילכם "

אליה הראל

יליד 1992, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. בוגר המדרשה למנהיגות בני ציון בת"א, שירת 4 וחצי שנים בגדס"ר גבעתי מתפקיד לוחם ועד מפקד צוות, וכסגן מפקד פלוגה בקורס מפקדי כיתות.

" אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה." – הטכניון, מעבר למעטפת הלימודית, מספק מעטפת חברתית איכותית ומצוינת, תכנית לפידים לוקחת עקרון זה לקצה. "

דניאל יעקובי

ילידת 1995, לומדת לתואר כפול במתמטיקה ומדעי המחשב. בחרה ללמוד מדעי המחשב כי זהו תחום מאתגר וחדשני והשילוב של תחום זה עם יכולות מתמטיות גבוהות יכול להביא לעיסוק בתחומים מעניינים ומאתגרים. מתגוררת בפ"ת, בוגרת מסלול המחוננים בתיכון "אחד העם" בעיר. שירתה כקצינת לוגיסטיקה בגדוד שיריון ואוהבת לרקוד סלסה.

" התכנית משלבת את תחום מדעי המחשב עם תחום הניהול והיזמות, אם אלו תחומים שמעניינים אותך- ממליצה מאוד להצטרף לתוכנית! "

דן אהרונסון

יליד 1998, לומד במסלול להנדסת תוכנה. בחר ללמוד מדעי המחשב מאחר וזה תחום מאוד מרכזי היום, המשמש גם תחומים אחרים. אם זה באופן החשיבה האלגוריתמית או פשוט בשימוש במחשב ככלי לביצוע משימות. בגיל 10 העתיק את מגוריו מארה"ב לתל מונד. במהלך התיכון, היה חלק מהמגמה "מדעית-הנדסית", שם הכיר את תחום הביולוגיה, האלקטרוניקה והאלגוריתמיקה. המגמה גרמה לו לאהוב את תחום היזמות ולהבין את הצורך בלמידה כדי לרכוש מאגר ידע רחב אשר יאפשר למצוא פתרונות לבעיות הקיימות בעולם. עתודאי.

" לדעתי, כל מי ששואף בעתיד להיות יזם ומנהיג כדאי שינסה להיות חלק מהתוכנית. אני מאמין שמפגשי העשרה ומפגשים עם מנהיגים בתעשייה ייתנו לנו כלים חשובים להצלחה בתחום היזמות שיקדמו את השאיפה הזו. מעבר לזה, אנחנו הופכים לחלק מקבוצה של סטודנטים מצטיינים בפקולטה שיכולים להיעזר זה בזה להמשיך להצטיין בלימודים יחדיו "

גלעד לוי

יליד 1995, לומד במסלול להנדסת מחשבים.

" "

ברק גור

נולד בשנת 1994, למד מדעי המחשב במסלול התלת שנתי במגמה ללמידה ולניתוח מידע וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2022. עובד כאלגוריתמיקאי בחברת "קדמה מחשוב קוונטי". מציין כי במהלך הלימודים התעניין בתחומים מגוונים והתקשה לבחור ביניהם. ניסה לאזן בין התעמקות לחקירה ולמד קורסים שמייצגים את תחומי העניין שלו. מאז שזוכר את עצמו מציין כי הייתה לו סקרנות רבה למדע ולמתמטיקה שרק התגברה ככל שלמד יותר. מתעניין בכלכלה, מדעי הרוח ופילוסופיה ונהנה מקריאה, האזנה והעמקה בתחומים אלו.

" התוכנית חושפת אותך למיומנויות רכות וצורות חשיבה אנושיות-עסקיות, אשר לדעתי, רלוונטיות לקידום רעיונות ואף להתקדמות אישית במערכות המורכבות מאנשים באשר הן (שכולנו חלק מהן). את התרומה הזו של התוכנית אני מרגיש כבר כעת, כבוגר טרי בתפקידי בחברת סטארטאפ "

Mail to ברק גור
Linkedin of ברק גור
ירדן אדיר

נולד בשנת 1998, למד במסלול המוגבר להנדסת תכנה וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2020. מציין כי נמשך לתחום מדעי המחשב בזכות היותו תחום מתפתח, שמלוא הפוטנציאל המצוי בו עדיין לא מומש. כעת הוא מתרגל בקורס הגנה ברשתות. בגיל 9 עבר לגור בארה"ב מטעם העבודה של אביו וחזר לארץ לאחר 3 שנים. הוא למד בתיכון מקיף י"א שבראשון לציון ואוהב לנגן בגיטרה בזמנו הפנוי.

" במהלך התואר לומדים נושאים רבים ומגוונים בתחום הטכנולוגי. תוכנית לפידים מאפשרת ללמוד על הצד הפרקטי יותר של התעשייה הטכנולוגית, החשוב לא פחות אם המטרה היא להגיע להצלחות משמעותיות בתחום הטכנולוגיה "

Mail to ירדן אדיר
Linkedin of ירדן אדיר
אור גוז

נולד בשנת 1993, למד מדעי המחשב במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2020. תמיד נמשך לתחום מדעי המחשב ולכן הבחירה בטכניון הייתה טבעית עבורו. המקצוע הוא בעצם פתירת בעיות, חשיבה מחוץ לקופסה והפיכת רעיונות למציאות מה שגרם לו לבחור במקצוע זה ולהמשיך ליהנות לעבוד במקצוע מגוון ומתפתח. היסטוריה תעסוקתית- Refferal- Ai, Google (suggest, Duplex). למד בתיכון הרב תחומי בחדרה במגמות מדעי המחשב ופיזיקה. שיחק כדורסל מגיל צעיר ועד לתחילת הלימודים ואוהב לעשות זאת בזמנו הפנוי גם כיום. בנוסף אוהב ספורט, סנובורד וטיולים בעולם. כיום מתגורר בגבעתיים.

" הזדמנות מיוחדת להיחשף לתכנים חשובים מעולם היזמות תוך כדי יצירת קשרים עם אנשים מצוינים אחרים בתכנית "

Mail to אור גוז
Linkedin of אור גוז
ליאור צדיק

נולד בשנת 1994, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2019. תוך כדי הלימודים התחיל במשרת סטודנט בפייסבוק ישראל ועובד שם עד היום. מציין שתמיד התעניין המחשבים ובמתמטיקה ולכן בחר במדעי המחשב שמשלב את שני התחומים הללו. בעזרת המחשב ניתן ליצור דברים מדהימים בעלי השפעה ענקית לעולם. גדל בקריית חיים וכיום מתגורר ברחובות. נהנה לקרוא, לראות סרטים ולטייל.

" התכנית היא הזדמנות להכיר אנשים מצוינים ולהיחשף לעולם ההיי- טק מעבר למסגרת התואר "

Mail to ליאור צדיק
Linkedin of ליאור צדיק
ירדן שפירא

נולדה בשנת 1994, למדה במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2020. מציינת שהייתה לה התלבטות קשה בין מדעי המחשב, הנדסת חשמל וביו רפואה והחליטה לבסוף ללכת על מדעי המחשב בתקווה שכמה שיותר דלתות יפתחו בפניה עם סיום התואר, וכך באמת היה. הגיעה לתפקיד שרצתה בקלות ובלי בעיה. היסטוריה תעסוקתית- אינטל – סטודנטית embedded software, מובילאיי – מפתחת אלגוריתמים, מובילאיי – ראש צוות פיתוח אלגוריתמים. למדה בתיכון קריית חיים, שירתה בקורס טיס במשך שנה וחצי ואז עשתה תפקיד בשייטת 13. אוהבת לנגן על פסנתר, לשחק כדורעף חופים ולטייל עם הכלבים בים. נשואה לאלון וגרה כיום בבת גלים בחיפה.

" אין סיבה לא לרצות להצטרף, יש בתכנית רק יתרונות, הרצאות מעניינות בנושא יזמות, מעגלי חברים נוספים ומרחב עבודה נוח ומשותף "

Mail to ירדן שפירא
Linkedin of ירדן שפירא
רחל מיקולינסקי

ילידת 1993, לומדת לתואר כפול בפיזיקה ובמדעי המחשב ועובדת כמתכנתת בAperio. היא נחשפה לעולם המחשבים בצבא והבינה שזה עולם רחב ומגוון שבו יכולה למצוא את עצמה. נולדה ברחובות, שירתה ב-8200 תחילה בתור חיילת ולאחר מכן, בתור קצינה וראש צוות.

" למה לא? זו הזדמנות לעשות משהו לא שיגרתי, מה שתמיד נחמד ומעשיר "

הדס אורגד

ברכות חמות להדס אורגד, סטודנטית לתואר שלישי, על זכייתה במלגת Apple בבינה מלאכותית, אשר מוענקת לראשונה לדוקטורנטים. המלגה Apple Scholars in AI/ML Apple Scholars in AI/ML PhD fellowship מיועדת לתמיכה בקהילת המחקר האקדמי באמצעות העצמת מנהיגים מבטיחים בתחומיהם ובמחקריהם המתקדמים בתחום הלמידה החישובית. הדס סיימה תואר ראשון בפקולטה בהצטיינות יתרה, במסגרת תוכנית המצויינות "לפידים". היא המשיכה לתואר שני בהנחיית ד"ר יונתן בלינקוב בתחום עיבוד שפה טבעית, ועל עבודתה בתואר השני זכתה במלגת גוגל לנשים במדעי המחשב. במהלך לימודיה בתואר השני עבדה אורגד במיקרוסופט, שם חקרה שיטות בינה מלאכותית עבור הגנה בסייבר. לאחר מכן המשיכה לדוקטורט ישיר כסטודנטית במשרה מלאה. כל הכבוד!! גאים בך!! ילידת 1995, למדה במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב בתואר הראשון. היא רואה את הלימודים בטכניון כמאתגרים ומתגמלים. זו הזדמנות ללמוד ברמה הגבוהה ביותר ולהיפתח לעולם הטכנולוגיה המרתק והמגוון. שירתה כמפקדת צוות אבטחת מידע לרשתות ביחידת ממת"ם – יחידת המחשבים של חיל הים. מאוד אוהבת לשיר, לנגן בגיטרה ולצייר.

" אם אתם מתעניינים ביזמות, ורוצים להפיק את המרב מהתואר הראשון שלכם – המסלול הזה בשבילכם "

Linkedin of הדס אורגד
טל אלון

ילידת 1998, לומדת במסלול להנדסת תוכנה מוגברת. בחרה ללמוד מדעי המחשב כי לדעתה זהו תחום המתאפיין בדינאמיות ובמגוון רב של אפשרויות, דבר היכול לעזור לפתרון בעיות משמעותיות ולהצעיד את החברה קדימה. היא מתגוררת באור יהודה, בשכונת נווה רבין. סיימה תיכון בן צבי בקריית אונו, במגמת מחשבים וערבית ועסקה מספר שנים בשחייה תחרותית. כיום, עתודאית בתוכנית פסגות, עדיין אוהבת לשחות ובכלל לעסוק בספורט. מקפידה להתאמן ולרוץ.

" תכנית לפידים הינה נתיב של ידע ושל ההעצמה הן בתחום הטכנולוגי והן בתחום הניהולי, שילוב שני התחומים יחד יהווה נקודת זינוק משמעותית עבורך "

Linkedin of טל אלון
אליה טורנר

נולדה בשנת 1992, למדה במסלול הכפול למתמטיקה ומדעי המחשב וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2018. סיימה תואר שני בפקולטה למדעי המחשב ועכשיו עושה תואר דוקטורט בפקולטה למתמטיקה, במעבדה לרשתות ביולוגיות. מתעסקת בתחום שנקרא Computational Neuroscience שמשתמש בכלים חישוביים כדי למדל ולהבין את מערכת העצבים. במהלך הלימודים עבדה במשרת סטודנט במייקרוסופט ומלנוקס. מציינת כי בחרה במדעי המחשב בעקבות אהבתה לחשיבה וללוגיקה שמסתתרת מאחוריו ולעובדה, שבניגוד למקצועות אחרים, דברים גדולים נוצרים אך ורק ממילות קוד וחשיבה נכונה. בנוסף, אוהבת מאוד את הצד המתמטי שקיים במדעי המחשב, לכן עשתה תואר נוסף במתמטיקה. התואר הכפול הרחיב לה את הידע והחשיבה והעניק לה נקודת מבט ייחודית על בעיות במחקר ובחיים. היא גרה כל חייה בתל אביב, בוגרת תיכון אליאנס. שירתה בחיל האוויר בבסיס עובדה, במצפה רמון (ביחידות בקרה) וחתמה קבע בטייסת בשדה דב. היא מאוד אוהבת להתעסק במוזיקה (לנגן/ לשמוע) ולטייל- היא כבר יצאה למספר טיולים בעולם והשאיפה היא להמשיך לטייל/ לעבוד במקומות חדשים.

" מאוד ממליצה להצטרף לתכנית! התוכנית נותנת חשיפה למה שקורה בתעשיית ההיי-טק, דבר שאנו לא נחשפים אליו ביום-יום שלנו בתור סטודנטים. בנוסף, זוהי גם דרך להיחשף לאנשים מוכשרים ומגוונים בפקולטה "

Mail to אליה טורנר
Linkedin of אליה טורנר
ניקולא אפדילא

יליד 1996, לומד במסלול להנדסת תוכנה. הוא בחר ללמוד מדעי המחשב כי בתחום הזה אפשר להפוך רעיונות למשהו קיים. החל את דרכו בטכניון בשנת מכינה, שהייתה עבורו חוויה חדשה ומגניבה. הוא אוהב לרכוב על אופניי שטח ולשחק טניס.

" זאת הזדמנות טובה שמאפשרת לך להיות בסביבה שעושה את הלימודים לעוד יותר מעניינים. למשל, להיות סביב אנשים בעלי תנאים גבוהים זה דוחף אותך בצורה מאוד נחמדה לשפר את עצמך ולהתעניין עוד יותר בתחום. בנוסף לפעילויות ולהרצאות שהתוכנית מקיימת שעוזרות לסטודנטים להסתכל על תחום מדעי המחשב ממבט התעשייה. בלי להתעלם מהזכויות שהתוכנית מספקת למועמדיה בתוך הפקולטה וגם את המלגה "

ניקולאי (ניקו) קודריאסטב

יליד 1990, לומד במסלול הכללי למדעי המחשב. הוא ממליץ בחום ללמוד את קורסי אלגברה (א' ו-ב') אצל ניר בן דוד. הוא רואה בזה כחוויה אקדמית ואישית נדירה. מעיד על עצמו כ"מדבר יותר מדי".

" לסטודנט בעל עניין ביזמות ומנהיגות אין שום סיבה לא לנסות להצטרף לתוכנית "

Linkedin of ניקולאי (ניקו) קודריאסטב
שי זאבי

נולד בשנת 1997, למד במסלול התלת שנתי הנדסת תכנה כחלק ממסלול "פסגות" וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2019. המשיך לתואר שני במדעי המחשב תחת הנחייתו של פרופ' בני קימלפלד. מציין כי בחר ללמוד מדעי המחשב מאחר וזה תחום שמאד מעניין אותו והוא מרוצה מאד בבחירה בתחום זה. מציין כי תקופת הלימודים הייתה עבורו תקופה מאד מעניינת וכי כניסתו לתכנית לפידים העשירה את הידע שלו מאד.

" תכנית לפידים הינה תכנית מאד מעניינת ומיוחדת ביחס לפעילויות אחרות שאפשר לעשות במהלך התואר. מעבר לידע ולניסיון שהרווחתי, רכשתי חברים לחיים ואנשים נפלאים "

Mail to שי זאבי
שרון יוגב

יליד 1991, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ועובד כ- Full Stack Developer בחברת FanZone. הוא תמיד אהב את תחום המחשבים והטכנולוגיה ולכן, היה לו טבעי ללמוד זאת בטכניון לאחר עיסוקו בצבא. הוא שירת כחמש וחצי שנים בתור חייל ולאחר מכן, בתור מפקד ביחידה הטכנולוגית 8200. באופן כללי, אוהב ספורט ובפרט, קראטה (משתתף בנבחרת הקראטה של הטכניון).

" אין סיבה שלא. יוצרים קשרים עם אנשים טובים ונחשפים לנושאים מעניינים "

Linkedin of שרון יוגב
לירון ברונפמן

נולד בשנת 1997, למד מדעי המחשב במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2018. סיים תואר שני בתאוריה של מדעי המחשב וכעת הוא חוקר בתעשייה. היסטוריה תעסוקתית- Research intern at Yahoo! & Amazon research, quantitative researcher at WorldQuant. לדעתו, מדעי המחשב הוא מסלול מאוד מעניין, המשלב פרקטיקה עם תיאוריה מתמטית רצינית. הוא מאמין שבטכניון יש סגל מעולה והרבה הזדמנויות להתפתחות אישית. ממליץ במיוחד על הקורסים בסיבוכיות וקריפטו. למד בתיכון "מדעים" שבלוד, עושה דיבייט ומטפס מדי פעם.

" אין סיבה לא להצטרף לתוכנית- הכרות עם התעשייה, עם אנשים עם פוטנציאל גבוה, ותמיכה מהפקולטה במהלך הלימודים "

Mail to לירון ברונפמן
Linkedin of לירון ברונפמן
עומר אלקבץ

נולד בשנת 1993, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2019. המשיך ללימודי תואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב- חקר תאוריה מתמטית של למידה עמוקה, פרסום מאמר spotlight בכנס NeurlPS. עובד כיום כחוקר ומפתח אלגוריתמים בחברת פיינל (חברת אלגו- טריידינג מסחר אוטומטי באמצעות אלגוריתמים בשוק ההון). בעיניו, מדעי המחשב זה שילוב יפה בין תאוריה מתמטית לחשיבה אלגוריתמית והוא נהנה מכל רגע בלימודים. מאד אוהב חידות הגיון, שירת ב 8200 ואוהב לשחק כדור עף חופים.

" התוכנית מעולה, אתה מצטוות עם חבורה חזקה מאוד של אנשים חכמים ופעלתנים אשר לומדים יחדיו. הרצאות ההעשרה והפעילויות של לפידים מלמדים המון על התעשייה ויזמות, הכנה טובה מאוד לקראת היציאה לתעשייה "

Mail to עומר אלקבץ
Linkedin of עומר אלקבץ
גל פרץ

נולד בשנת 1989, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסייo את לימודי התואר הראשון ב 2017. המשיך ללימודי תואר שני בפקולטה בהנחיית ד"ר קירה רדינסקי. היסטוריה תעסוקתית: o IBM, Sotware engineer, Security research group o Microsoft, Software engineer, Azure Data Security o Microsoft, Software engineer 2 & Founding member, Azure IoT Security o Technion, Deep learning & Natural language processing researcher, Master with Dr. Kira Radinsky o Diagnostic Robitics, NLP researche r o Eleos Health, Senior NLP researcher and Engineer o Stealth, Co-founder & CEO

" "

Mail to גל פרץ
Linkedin of גל פרץ
אלעד נחמיאס

יליד 1992, סיים את לימודיו במסלול להנדסת תוכנה מוגברת. לפני תחילת הלימודים, עסק בעיקר בתכנון ופיתוח מערכות לניהול תוכן. הוא מאמין בחזון, לפיו יזמים יוכלו להקים מערכת מידע כרצונם, ללא ידע מוקדם בתכנות, זאת באמצעות הטלת מלוא האחריות על המחשב בבחירת האלגוריתם המתאים ביותר למשימה. בטכניון הוא לומד להטיל ספק, במיוחד בפתרונות המשכנעים ביותר, כך ניתן להגיע לפתרונות חדשים ויצירתיים. בזמנו הפנוי, אוהב לרוץ, במיוחד בים.

" התוכנית מהווה הזדמנות פז למי שמעוניין לפתח קריירה בה הוא יוביל תהליכי יצירה ויזמות בעלי השפעה על העתיד הטכנולוגי "

Linkedin of אלעד נחמיאס
מיכאל מלצב

נולד בשנת 1991, למד מדעי המחשב במסלול הארבע שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2018. היסטוריה תעסוקתית: מחקר ופיתוח ReasonLab, מחקר חולשות ZecOps. כיום הוא מפתח תכנה ב- Island, חלק מצוות core שמפתח דפדפן ארגוני על בסיס Chromium. מציין כי תחום המחשבים משך את תשומת ליבו עוד מתקופת היסודי וידע שזהו תחום שהוא רוצה להתמקצע ולעסוק בו. התלבט בין המסלול התלת שנתי לארבע שנתי ומציין כי הוא שלם עם הבחירה של המסלול הארבע שנתי מאחר ובשנה האחרונה ללימודיו הוא הרחיב את אופקיו בנושאים שונים ולקח מגוון של קורסים שעניינו אותו.

" ממליץ לכל מי שמעוניין להרחיב את אופקיו לגבי יזמות ותעשיה ולהכיר אנשים איכותיים בעלי שאיפות דומות "

Mail to מיכאל מלצב
Linkedin of מיכאל מלצב
גל מלכה

יליד 1991, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ב-2017. עובד כמהנדס פיתוח תוכנה במיקרוסופט. מחשבים עניינו אותו מאז ומתמיד ולכן הבחירה בלימודי מדעי המחשב בטכניון הייתה טבעית עבורו. חיפאי מלידה, בוגר תיכון הריאלי, שירת ביחידת 8200. משחק כדורגל וטניס, וחובב ספורט.

" אם אתה שואף להגיע רחוק בתחום המחשבים, תוכנית לפידים היא נקודת התחלה מצוינת "

Linkedin of גל מלכה
ולנטין דשינסקי

נולד בשנת 1990, למד מדעי המחשב במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2018. היסטוריה תעסוקתית- מהנדס תכנה ב IBM ,Google, DRW. מציין שתמיד ריתקה אותו העובדה שמחשבים פותרים כל כך הרבה בעיות, תואר במדעי המחשב בטכניון היה הדרך הטבעית בשבילו להעמיק בעולם הזה ולגרום למחשבים לפתור בעיות שמעניינות אותו. אוהב לגלוש קייט, לטייל במקומות אקזוטיים, ליצור קשרים חדשים ולפתור בעיות קשות ומעניינות. בוגר מגמת מדעי המחשב של תיכון עמ"ל נהריה. שירת כמפקד סיור בבסיס באזור רמאללה ובין הסיורים פיתח משחקי Flash. בזמנו הפנוי לומד קייטספרינג ועובד על פרויקטים עצמאיים.

" תכנית מעולה היוצרת קשרים עם האנשים החזקים ביותר בתחום, בהחלט מהווה יתרון למי שלוקח בה חלק "

Mail to ולנטין דשינסקי
Linkedin of ולנטין דשינסקי
דניאלה בר- לב

נולדה בשנת 1994, למדה במסלול הכפול מדעי המחשב ומתמטיקה, סיימה את לימודי התואר הראשון ב 2019. המשיכה לתואר שני במדעי המחשב בטכניון וכיום היא סטודנטית לדוקטורט במדעי המחשב במסלול הישיר בטכניון. במהלך התואר הראשון עבדה כמפתחת במשרת סטודנט ב ScalelO. במהלך הלימודים המתקדמים עבדה כחוקרת בהתמחות קיץ בקיץ 2020 ב Vast Data ובקיץ 2022 ב Pinecone. אהבה מתמטיקה עוד בתקופת התיכון וכשנרשמה לטכניון החליטה לבחור בתואר כפול של מתמטיקה ומדעי המחשב כדי לטעום משתי העולמות. מציינת כי אוהבת לחקור וללמד, כיום מלווה סטודנטים לתארים מתקדמים. אוהבת את העולם האקדמאי ומבינה שזה המקום שלה. חשוב לה לחשוף ילדים ונוער לעולם הזה ולן גם מתנדבת בבתי ספר.

" הכרתי בתוכנית לפידים אנשים מוכשרים שהפכו בהמשך לשותפים לקורסים וללימודים. כולם עושים דברים מדהימים גם היום וחלקם עדיין חברים טובים שלי. בנוסף התוכנית אפשרה לי להיחשף לבכירים בתעשייה כבר בשלב מוקדם של הלימודים ואף מצאתי את מקום העבודה הראשון שלי באמצעות אחד המפגשים של התוכנית "

Mail to דניאלה בר- לב
Linkedin of דניאלה בר- לב
אדם ארדרייך

יליד 1992, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. אוהב ספורט, מוזיקה וצילום. החלום שלו הוא לסיים את הלימודים ולהצליח בגדול. בעיקר סיום התואר.

" הייתי ממליץ לכל סטודנט מצוין להגיע ללפידים. התוכנית מעניקה (בנוסף להטבות משמעותיות) בית חם בפקולטה, הן מצד החברים האחרים בתוכנית והן מצד הסגל. זו הרגשה נהדרת. התכנים המיוחדים של התוכנית מאפשרים לנו חשיפה נדירה לעולם האמיתי שבחוץ, ולערך המוסף שלהם אין מחיר "

Linkedin of אדם ארדרייך
ארי ציגלר

יליד 1985, סיים את לימודיו במסלול להנדסת תכנה ב-2013. כסטודנט עבד כמפתח מערכות מודיעין באלביט וכיום עובד כמפתח מערכת אחסון מבוזרת ב-IBM. בוגר המגמה למחשבים ופיסיקה בתיכון מדעי טכנולוגי בכפר בתיה, שירת בצנחנים. מתגורר באלקנה עם אביבה אשתו, אף היא בוגרת הפקולטה, מנגן בכינור, אוהב ריצות ארוכות ולאחרונה גם קייט סרפינג.

" לפידים מסמלת בעיניי 'רוח חדשה' בעולם האקדמי – היא מנסה לפתח לא רק סטודנטים מבריקים שיישארו באקדמיה, כי אם אנשים עם יכולות הובלה וכריזמה שידעו להשתמש בידע שצברו לעשייה פורייה בתעשייה "

Linkedin of ארי ציגלר
שני ניצן

נולדה בשנת 1987, למדה במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2011. המשיכה ללימודי תואר שני במכון וויצמן במדעי המחשב. כיום עובדת במייקרוסופט כמהנדסת תכנה. מציינת שהתאהבה במדעי המחשב כבר בגיל 14 בקייטנת תכנות. גרה כיום בהרצליה.

" תכנית לפידים נותנת את השילוב המושלם- לימודי מדעי המחשב עם טעימות מעולם הניהול והיזמות "

Mail to שני ניצן
Linkedin of שני ניצן
ענת עציון-פוקס

נולדה בשנת 1987, למדה במסלול משולב של מדעי המחשב וביואינפורמטיקה וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2013. המשיכה ללימודי תואר שני וסיימה את לימודי הדוקטורט ב 2022 בביולוגיה חישובית באוניברסיטת פרינסטון. היסטוריה תעסוקתית: 2011-2014: סטודנטית ומהנדסת תוכנה בקוואלקום (חיפה) , 2015-2022: דוקטורנטית לביולוגיה חישובית בפרינסטון (ניו ג'רזי, ארה"ב), 2022-עכשיו: Senior Data Scientist בחברת ביוטק Eleven Therapeutics (תל אביב). מציינת כי לימודי התואר הראשון בטכניון הייתה אחת התקופות בחייה, תקופה אינטנסיבית של למידה, העמקה ומציאת חברים לחיים. מאז ומתמיד נמשכה לחשיבה הלוגית של מדעי המחשב ושמחה לשלב אותם מקורסים של מדעי החיים שפתחו לה עולם ומלואו להמשך הקריירה. ישראלית אמריקאית בעלת זיקה חזקה לארה"ב אך גם לישראל. במהלך שירותה הצבאי שירתה ב 8200. לאחר הדוקטורט שעשתה בארה"ב חזרה לגור עם בעלה ושלושת ילדיה בארץ. מהווה מנטור לנשים בתחומי האקדמיה והתעשייה ומאמינה גדולה בשבירת תקרות זכוכית.

" לפידים היא תכנית ייחודית שמצד אחד יושבת בתוך מוסד אקדמי ומוצעת לסטודנטים לתואר ראשון (כמו תוכניות מצטיינים רבות ברחבי הארץ) אך מצד שני היא לא שמה לה למטרה לדחוף את הסטודנטים לקריירה אקדמית. התוכנית נותנת לנו כלים להוביל, ליזום וליצור, ומאפשרת נטוורקינג מדהים שיכול לשמש את הבוגרים בכיוונים רבים ומגוונים, השמים הם הגבול! "

Personal website of ענת עציון-פוקס
Mail to ענת עציון-פוקס
Linkedin of ענת עציון-פוקס
ארנון יוגב

נולד בשנת 1985, למד הנדסת תכנה וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2012. היסטוריה תעסוקתית: 2013-2017: חוקר ומהנדס תוכנה בחברת IBM. 2017-היום: מהנדס תוכנה ומנהל צוות בחברת Amazon. המשיך ללימודי תואר שני וסיים ב 2016. מציין כי תקופת הלימודים הייתה עבורו תקופה מאתגרת, פורה ומעצבת. בעיקר זכורה לו לטובה העבודה המשותפת עם אנשים נפלאים, אשר היום מהווים חלק מרכזי ברשת החברתית והמקצועית שלו. גר בקיבוץ דליה עם משפחתו. משקיע המון בעבודה, אך משאיר מקום לשאר הטוב שיש לחיים להציע.

" הזדמנות מדהימה להכיר אנשים מוכשרים, חברות מובילות, ולהיחשף לעולם היזמות והתעשייה "

Mail to ארנון יוגב
Linkedin of ארנון יוגב
עמית גרוס

יליד 1985, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2013. כסטודנט עבד בצוות IR ב-IBM וכיום סטודנט ל-MSC במדעי המחשב תחת הנחיית פרופ"ח רן אל-יניב. נשוי ואב לתאומים, גיא ומאיה, ופעיל בקהילת StackOverflow.com.

" התוכנית מעשירה את עולמנו בחומר שהוא 'מחוץ לקופסה', ההרצאות עם יזמים בעבר ובהווה מרתקות ועוזרות בגיבוש החלטה נבונה על רצונותינו בסיום הלימודים "

Linkedin of עמית גרוס
אייל שולמן

יליד 1986, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2013. כסטודנט עבד במחלקה להנדסת תוכנה באינטל וכמתרגל בקורס קומבינטוריקה למדעי המחשב, וכיום עובד כמהנדס במרכז החדשנות של סיטיבנק. בוגר יחידת 8200 ואוהב ספורט, טיולים ומדי פעם בירה עם חברים.

" בלפידים יש אנשים מצוינים, תכנים מעניינים ותנאים מדהימים, אין סיבה להתלבט "

Linkedin of אייל שולמן
דנה דרקסלר-כהן

נולדה ב 1988, למדה במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2011. לאחר מכן המשיכה ללימודי תואר שני ושלישי בטכניון. כיום חברת סגל בפקולטה להנדסת חשמל ומחשבים בטכניון.

" מדעי המחשב הוא מהתחומים המרתקים ביותר שיש, ואחד התחומים שהופכים למרכז העניינים באקדמיה, בתעשייה ובחברה. תכנית לפידים מספקת הזדמנות חד-פעמית להיחשף לפרויקטים מעניינים בתעשייה, לשמוע מניסיונם של אנשים שהצליחו מאוד ואפילו לקבל רעיונות "

Mail to דנה דרקסלר-כהן
מאור בר אשר

יליד גדרה, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2012. עבד בתור Compiler Software Engineer בחברת CEVA-DSP וכיום עובד בתור Senior Storage Development Engineer בחברת DELL.

" מחשוב הוא חלק מכל דבר שאנו עושים - ברפואה, בתחבורה, בתקשורת. אני מאמין שתחום מדעי המחשב עוזר לקדם יזמות ופיתוח בכל תחומי החיים, והמקצוע עצמו עוזר לפתח חשיבה שמסייעת לפתור בעיות גדולות ומורכבות. תכנית לפידים דורשת עמידה ברף גבוה, אך היא ללא ספק שווה את המאמץ! "

Linkedin of מאור בר אשר
נדיר יזרעאל

נולד בשנת 1985, למד במסלול לתואר כפול בפיסיקה ובמדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2013. כסטודנט עבד כמתכנת וכמהנדס תוכנה ב-Google, כיום מנהל סטרטאפ בשם ארמיס אשר הקים ביחד עם שותף ומשמש שם כ CTO ומייסד. מציין כי מדעי המחשב, ובפרט תכנית לפידים, מאפשרת שילוב מעולה של הכנה אקדמית מעולה עם קורסים מהתעשייה והניהול, תכנית שעוזרת להשתלב בתעשייה ומכינה את הקרקע לחלוטין לעבודה ביזמות ובהייטק הישראלי. לא ציפה שהקורסים בתעשייה וניהול שלקח יוסיפו לו כל כך הרבה, אבל השילוב שלהם עם מדעי המחשב היה מצוין. בנוסף, העובדה שיכל לעשות זאת במקביל לתואר בפיסיקה שמאוד נהנה ממנו נתן לו המון. חיפאי במקור, בוגר ביה"ס הריאלי, ומציין כי הלימודים בטכניון היו לדידו ההמשך הטבעי. מאז ומעולם רצה לבנות משהו בעצמו, וזה מכבר עזב את Google כדי לרדוף אחרי החלום. מתגורר כיום חצי מהזמן בתל אביב והחצי השני בטורונטו. מעבר לעבודה בארמיס, גם משקיע איינג׳ל יחד עם השותף שלו יבגני דיברוב במיני מיזמים ויזמים, וגם תורם חזרה לתכנית לפידים בדמות מלגות.

" עד היום כמה מחבריי הטובים, שלא נאמר השותף שלי לחברה שהקמנו יבגני דיברוב, הגיעו מהתוכנית. האנשים שמגיעים הם אנשים שנשארים איתך אח"כ לכל החיים. אין לתוכנית הזאת באמת מקבילה משמעותית מחוץ לכותלי הטכניון ואני ממליץ עליה בחום כבר שנים "

Mail to נדיר יזרעאל
Linkedin of נדיר יזרעאל
עומר טבח

יליד 1987, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2011. עובד ב-Google תל אביב. מתגורר בימים אלה בר"ג ומנגן בגיטרת באס.

" לפני הלימודים חברים אמרו לי 'מדעי המחשב- רק בטכניון'. הם לא טעו. ממליץ בחום על תכנית לפידים! זו דרך נעימה להכיר אנשים מוכשרים וכניסה רכה ללימודים לתואר הראשון. לעבודתי הנוכחית הגעתי בזכות הקשרים שיצרתי עם סטודנטים בתוכנית "

דור גולדבאום

יליד 1987, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2014. כסטודנט עבד במחלקת הבינה העסקית של מיקרוסופט וכיום עובד כמהנדס תוכנה בחברה. בוגר אורט ביאליק וחיל האוויר.

" תכנית לפידים נותנת כלים נהדרים לסטודנטים מצטיינים שרוצים להיחשף לתעשייה, ומאפשרת לעשות זאת בסביבה של אנשים מצוינים "

Linkedin of דור גולדבאום
שאול כפיר

יליד 1984, סיים את לימודיו לתואר כפול בפיזיקה ובמדעי המחשב ב-2013. כסטודנט עבד כמפתח תוכנה באינטל וכיום מכהן כמנהל טכנולוגיות (CTO) ב- Digital Asset Holdings- סטרטאפ פיננסי בניו יורק. בוגר מגמת רובוטיקה בתיכון, שירת בחיל הים כסגן מפקד ספינת טילים וכמפקד בקורס חובלים. לאחר 7 שנים בחיל הים התחיל את לימודיו במסגרת תכנית לפידים ובמקביל עבד כמתכנת בצוות המחקר של פרופ׳ אלי בן-ששון. שנה לאחר סיום הלימודים עבר לניו יורק, שם הוא משמש בתפקיד בכיר בחברת הייטק.

" העבודה כמתכנת בצוות המחקר של אלי בן-ששון במהלך הלימודים פתחה בפני עולם שלם של מחקר עם השלכות פרקטיות, ועזרה לי להבין את הצורך הרב בקישור בין חוד החנית של המחקר האקדמי לבין תעשיית התוכנה הענפה בישראל. תכנית לפידים היא כר פורה להיכרות בין יזמים לעתיד. אחד הגורמים המשפיעים עלי כיזם הוא הרשת החברתית שלי, שחלק ניכר ממנה צמח בתוכנית "

Linkedin of שאול כפיר
עומר טולדנו

נולד בשנת 1989, למד מדעי המחשב במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב-2014. כסטודנט עבד בצוות התוכנה במלאנוקס וכמהנדס תוכנה בקנשו, וכיום הוא מהנדס תוכנה מוביל ב-DA - סטרטאפ פיננסי בעולם הביטקוין בניו יורק, עם בוגר אחר של התוכנית – שאול כפיר, המשמש כסמנכ"ל טכנולוגיות בחברה. כשלמד קומבינטוריקה, זה אישש את הבחירה שלו במדעי המחשב, נהנה מכל הרצאה. מציין שכשהתחיל לעבוד גילה כמה מהנה להשתמש בידע כדי לבנות משהו שאנשים צריכים וליצור משהו חדש בעל ערך בעולם. הבוגר היחיד של התוכנית שהגיע מתזמורת צה״ל, אוהב מוסיקה, קרוספיט, טיולים ומדעי המחשב.

" הקשרים שנוצרים בין הסטודנטים בתכנית לפידים הם לדעתי הנכס הכי גדול שלנו, הבוגרים. זוהי תכנית נהדרת עבור היכרות עם אחלה אנשים ויזמים לעתיד "

Mail to עומר טולדנו
Linkedin of עומר טולדנו
יבגני דיברוב

יליד 1988, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2014. כסטודנט עבד כמפתח מוביל בקבוצת ה-Firmware, חברת Mellanox וכיום עובד כסמנכ"ל פיתוח עסקי ומנהל אזור EMEA + APAC בחברת Adallom תל אביבי. אוהד מכבי תל אביב בכדורסל, ואת ברצלונה בכדורגל. נמצא המון בחו"ל והכי אוהב להיות בהולנד. שירת במגוון תפקידי פיתוח וניהול פרויקטים ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין לפני תחילת לימודי בטכניון.

" בתוכנית לפידים אנחנו בסביבה יזמית ותחרותית, פוגשים את האנשים 'שכבר עשו את זה' ויוצרים Networking עם בוגרי התוכנית "

Linkedin of יבגני דיברוב
יצחק (איציק) גולן

יליד 1989, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ב-2014. כסטודנט עבד בקוואלקום וכיום עובד כמפתח בחברת final. בוגר תיכון לאו-בק ויחידת 8200, אוהב לנגן על גיטרה ותופים, ולהתאמן בחדר כושר.

" תקופת הלימודים מדהימה ומאתגרת. הזמן האחרון בחיים שאתה באמת הבוס של עצמך. תכנית לפידים טובה מאוד, מתגמלת, ומאגדת בתוכה אנשים מעולים חברתית ואינטלקטואלית "

נופר כרמלי

נולדה בשנת 1990, למדה מדעי המחשב במסלול התלת שנתי וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2015. המשיכה ללימודי תואר שני ודוקטורט וסיימה ב 2020. ביצעה פוסטדוק בפריז באקול נורמל סופריור וסיימה ב 2022. מאז אוקטובר 2022 נמצאת במשרת מחקר קבועה בצרפת ומועסקת על ידי אינריה במונפלייה. מציינת כי בחרה ללמוד מדעי המחשב כי רצתה ליצור. החליטה בסוף ללכת לכיוון של מחקר אבל זאת אפשרות שנפתחה בפניה רק תוך כדי הלימודים והיא לא חשבה עליה לפני. במהלך הלימודים השתתפה בקורס תכנות ונסעה לייצג את הטכניון בתחרות בפורטוגל. אוהבת מאד אימפרוביזציה ואפילו הקימה מועדון אימפרוב בטכניון כשהייתה סטודנטית. אוהבת לרקוד סווינג ולשחק משחקי קופסה שיתופיים.

" ממליצה בחום על התכנית בעיקר כי האנשים שהכרתי בתכנית מדהימים ומלווים אותי עד היום. יש לזה ערך עצום שאי אפשר למדוד בכסף. התכנים בתכנית היו מעניינים מאד ונתנו לי פרספקטיבה חשובה על תעשייה ויזמות "

Mail to נופר כרמלי
שניר כהן

יליד 1987, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2015. עבד כמתכנת ב- Google וכיום הוא מאסטרנט בפקולטה למדעי המחשב. אוהב לשחק כדורסל ולקרוא ספרי מתח.

" המסלול להנדסת מחשבים משלב את הקורסים הבסיסיים ממדעי המחשב ומהנדסת חשמל ומאפשר לבחור רק את הכיוונים שמעניינים אותך "

Linkedin of שניר כהן
עדן סייג

יליד 1988, סיים תואר כפול בפיזיקה ובמדעי המחשב ב-2015 ועובד כעוזר מחקר בפקולטה. בוגר התיכון החקלאי בפרדס חנה. מתעניין בבינה מלאכותית, חוכמת ההמונים ובאלגוריתמים המדמים תהליכים פיזיקליים. בזמנו הפנוי גולש בגלשן רוח, רוכב על אופני הרים ועובד על פרויקטים טכנולוגיים קטנים.

" האנשים שפגשתי בתוכנית הפכו לחברים ולשותפים הכי טובים שלי. זכיתי לקחת חלק בפעילויות רבות שלא הייתי מגיע אליהן בדרך אחרת "

Linkedin of עדן סייג
רוני רפאל

ילידת 1989, בוגרת המגמה המורחבת למדעי המחשב בתיכון דוד קלעי בגבעתיים ויחידת המחשוב של צה"ל, ממר"ם. סיימה את המסלול למדעי המחשב ב-2015 ועובדת כמהנדסת תוכנה בגוגל. מאז ומעולם הייתה לה משיכה עזה למדעים ולטכנולוגיה כמו גם לניהול וליזמות. היא מאמינה בשאיפה למצוינות ובעבודה קשה, בעבודת צוות ובחשיבה מחוץ לקופסה.

" בחרתי ללמוד מדעי המחשב בטכניון כי רציתי להיות בחזית הטכנולוגיה, וזו זכות גדולה ללמוד במקום כל כך איכותי ומפואר ומהאנשים המובילים בעולם בתחומם. תכנית לפידים מתאימה לסטודנטים הרואים את עצמם מובילים את הדור הבא של תעשיית ההיי טק והאקדמיה "

Linkedin of רוני רפאל
אורי ברוסילובסקי

יליד 1988, סיים את המסלול הכללי של מדעי המחשב ב-2015 ועובד ב-Google. בוגר תיכון חוגים, גרעין הנח"ל והגדודים, מנגן בפסנתר ואוהב לטייל ולבנות משחקי מחשב ומובייל.

" יותר מכל, התוכנית מחברת אותך עם אנשים בראש כמו שלך – סטודנטים למדעי המחשב ברמה גבוהה שגם מתעניינים ביזמות. זה מאוד משמעותי בעולם בו ה-networking חשוב ולא רק היכולות הטכניות האישיות "

Linkedin of אורי ברוסילובסקי
אלה לסר

נולדה בשנת 1990, למדה במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2016. ב 2014 התחילה לעבוד כמפתחת תכנה במייקרוסופט והחל מ 2019 עובדת כראש צוות פיתוח בחברה בקבוצת Microsoft Defender Vulnerability Management. בוגרת מגמת קולנוע של תיכון אלון ברמת השרון ושירתה ב 8200.

" ממליצה על התכנית בחום, במיוחד למעוניינים להיחשף לתכנים בנושאי יזמות במהלך התואר "

Mail to אלה לסר
Linkedin of אלה לסר
גייל וייס

נולדה בשנת 1991, למדה במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2016. המשיכה למסלול דוקטורנט ישיר. כיום עושה פוסט דוקטורט ב EPFL. אוהבת לצייר ולעשות ספורט בזמנה הפנוי.

" הלימודים בטכניון יכולים להיות קשים, אבל לרוב נהנים. ובתוכנית לפידים פוגשים אנשים מאוד מעניינים- ממליצה מאד להצטרף לתכנית "

Mail to גייל וייס
Linkedin of גייל וייס
רום הרשקוביץ

יליד 1989, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2016. כסטודנט עבד במעבדה לעיבוד גיאומטרי של תמונות (GIP) בפקולטה. יוצא יחידת 8200 כחייל וקצין, ואוהב לרוץ למרחקים ארוכים.

" המסלול להנדסת מחשבים מאפשר לראות תמונה שלמה של עולם המחשבים על צדדיו התוכנתיים והחומרתיים. תכנית לפידים חושפת אותנו לעולם היזמות על שלל מרכיביו, ואנו זוכים להכיר את האנשים האיכותיים ביותר בתעשייה ובאקדמיה "

Linkedin of רום הרשקוביץ
ניב חיים

נולד בשנת 1986, למד במסלול הכפול של פיזיקה ומדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2015. בוגר תואר שני באסטרופיזיקה במכון ויצמן. כעת נמצא בלימודי דוקטורט במדעי המחשב וראייה חישובית במכון ויצמן, מסיים השנה. מציין שזוכר במיוחד מתקופת הלימודים את הקורס פיזיקה פ1 עם אהוד בכר, קורס שהיה עבורו מעבר ללימודי פיזיקה, אלא הבנה של מהי פיזיקה ומה זה אומר ללמוד פיזיקה- לדבריו קורס מעורר השראה. למד בביה"ס הריאלי בחיפה ושירת באחת מהיחידות הטכנולוגיות של חיל המודיעין. כשיש לו זמן חופשי אוהב לנגן בפסנתר ובכינור

" הדבר המשמעותי בתכנית לפידים זה האנשים שתפגוש ויהיו לצידך, שהם המבריקים שיצא לי להכיר- שילוב של אנשים מאד חכמים ונחמדים. חוץ משותפים מעולים לקורסים וחברים טובים לחיים, אין לי ספק שעם רבים מהם אני עוד אפגש בצמתים נוספים במהלך הקריירה. הסדנאות והמפגשים עם אנשי מפתח בתעשיית ההיי-טק מציעים נקודות מבט מקוריות ליישום של החומר התיאורטי שלומדים בכיתה "

Mail to ניב חיים
Linkedin of ניב חיים
אבנר אליזרוב

נולד בשנת 1990, למד במסלול התלת שנתי הנדסת תכנה וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2016. המשיך ללימודי תואר שני במדעי המחשב מיד עם סיום התואר הראשון תחת הנחייתו של פרופ' ארז פטרנק בתחום התכנות המקבילי. עבד במשרת סטודנט כמהנדס תכנה ברפאל ועובד מ 2018 עד היום במטא. מציין כי תקופת הלימודים הייתה עבורו חוויה מיוחדת, גם מבחינת הקורסים המעניינים שלמד וגם זו הייתה הזדמנות להכיר אנשים מצוינים וזה גם מה שגרם לו להמשיך לתואר שני. במקור נרשם ללימודי רפואה אך תכנית לפידים הייתה אחת הסיבות המרכזיות ששינה ללימודי מדעי המחשב. נשוי לרופאה כך שנהנה משני העולמות.

" אין מה להתלבט אם להצטרף לתכנית או לא. באמצעות התכנית נחשפתי לתכנים מעניינים שמאד קשה להיחשף אליהם ונוצרת הזדמנות ליצירת קשרים גם בתעשייה וגם בין חברי התכנית "

Mail to אבנר אליזרוב
Linkedin of אבנר אליזרוב
איתי רוזנברג

נולד בשנת 1987, למד תואר כפול במתמטיקה ומדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2016. היסטוריה תעסוקתית- משרת סטודנט ברפאל (2015-2016), התמחות קיץ ביאהו (2017), 2018 עד עכשיו- Starkware Industries. בעל תואר מגיסטר בהצטיינות יתרה למדעים בהנדסת ניהול מידע.

" היתרון הגדול ביותר של התוכנית היא הקשרים שנוצרים עם האנשים המאוד מוכשרים שאיתך בתוכנית, אשר עוזרים רבות הן במהלך הלימודים והן לאחר סיום התואר. במקום עבודתי הנוכחי, יש ממש קהילה של בוגרי לפידים "

Mail to איתי רוזנברג
Linkedin of איתי רוזנברג
גיל בן שחר

יליד 1990, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ב-2016. כיום, סטודנט ל-MSC במדעי המחשב. פסנתרן חובב ואוהב ספרים.

" מדעי המחשב מאפשרים שילוב בין האקדמיה לתעשייה, ונוגעים בכל תחום בחיים. תכנית לפידים מהווה קרש קפיצה לדברים מיוחדים בהמשך הקריירה "

Linkedin of גיל בן שחר
גל בראון

נולד בשנת 1990, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2016. המשיך ללימודי תואר שני בהנדסת מערכות מידע בהתמחות בלמידה חישובית ונתוני עתק באונ' בן גוריון. היסטוריה תעסוקתית: QA Engineer – McAfee, IBM Research - Software Engineering Researcher Student - Cloud Platforms, SentinelOne –Data Scientist , SentinelOne – Senior Data Scientist , SentinelOne – Staff Data Scientist. מציין כי מדעי המחשב ובמיוחד בימים אלו, מייצג את העתיד ואת מה שאנחנו יכולים להשיג בעזרת תכנה וחומרה. התלבט בין מדעי המחשב למוסיקה והחליט להתמקד בעשור האחרון בעיקר בתחום המחשבים. מציין גם כי צוות הקורס הוא שעשה לו את חווית הלימודים למיוחדת. אבא ל 2 ונשוי לעדי. נהנה מאד מלנגן על גיטרה ומפוחית בזמנו הפנוי ואוהב לצאת לטיולים ברחבי הארץ. שירת ב 8200 וכיום גר בתל אביב.

" קח כל הזדמנות לצבור חוויות וידע מעבר למיינסטרים של הקורסים – יש גם עולם אמיתי בחוץ שיכול לעזור להבין מה הכיוון שאתה רוצה ללכת אליו גם בתוך הלימודים. ההזדמנות להכיר חברות ולהיפגש עם יזמים שונים בפורום כה קטן ולשאול שאלות הוא יקר מפז "

Mail to גל בראון
Linkedin of גל בראון
אורי סברלו

נולד בשנת 1991, למד במסלול הכפול מתמטיקה ומדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2016. המשיך ללימודי תואר שני במדעי המחשב במכון ויצמן ודוקטורט במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב. כיום חוקר ב Bigarch. מציין כי החוויה בתכנית ובטכניון באופן כללי הייתה עבורו מאד מוצלחת וחיובית. בחר ללמוד במסלול תיאורטי עם הרבה דגש על מתמטיקה ותאוריה של מדעי המחשב ועם זאת מציין שגם אם הפנים הם למחקר, חשוב לגוון ולשים דגש גם על הפן המעשי.

" תכנית לפידים מספקת מעטפת מושלמת עבור סטודנט לתואר ראשון- תנאים מצוינים, תוכן איכותי, והכי חשוב אנשים מדהימים ומוכשרים "

Linkedin of אורי סברלו
אילון גל

יליד 1990, סיים לימודיו במסלול להנדסת מחשבים. חובב כדורסל, צילום, טיולים, טכנולוגיה ועוד - כמעט מכל הבא ליד...

" אותי תמיד סיקרן לדעת איך הדברים שבחזית הטכנולוגיה עובדים. אם הרצון ליצור, לחדש, ולעשות משהו משלך בוער בך – יכול להיות שאתה יזם, ולפידים זה המקום בשבילך "

Personal website of אילון גל
Linkedin of אילון גל
מיכל כהן

ילידת 1995, סיימה את לימודיה במסלול להנדסת תוכנה מוגברת ב-2017. כיום, סטודנטית ל-MSC במדעי המחשב. הגיעה עם פרויקט הגמר שלה בתיכון לכנס LIYSF -London International Youth Science Forum.

" ניתנה לי ההזדמנות להימנות עם קבוצה איכותית כל כך של אנשים, וכל יום בפקולטה מפיק ממני את המרב. אין לי ספק שבתום ארבע שנות הלימוד ארכוש לעצמי כלים שיהפכו אותי למהנדסת הטובה ביותר שאוכל להיות "

Personal website of מיכל כהן
דורי מדיני

נולד בשנת 1989, למד במסלול הכפול מדעי המחשב ומתמטיקה וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2017. עבד כמפתח בFILETHEM (לא קיימים יותר, LIGHTBITS, SCALEIO ,(מתמחה בFACEBOOK ומפתח / ראש צוות בSTARKWARE . המשיך ללימודי תואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב. מציין כי בחר ללמוד בעיק מתמטיקה כי זה עניין אותו מאד אבל גם מאד נהנה מלימודי מדעי המחשב.

" מסלול מדהים, שנותן המון "

Mail to דורי מדיני
Linkedin of דורי מדיני
עוזי סמג'ה

יליד 1991, סיים את לימודיו במסלול למדעי המחשב ב-2016. אוהב ספורט.

" תכנית לפידים היא ההזדמנות שלך להוכיח שהצטיינות זה הרבה מעבר לציונים "

Linkedin of עוזי סמג'ה