אנשים

בוגרים

 
 
 
Standart view
שי גנדלמן

נולד בשנת 1994, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2020. המשיך ללימודי תואר שני במדעי המחשב וסיים ב 2022. היסטוריה תעסוקתית- research intern, cloud quality IBM. מציין שמאד נהנה והעשיר את הידע שלו בתקופת הלימודים וממליץ לקחת קורסים שמסקרנים אותך ולאו דווקא את הקורסים שכולם לוקחים. מציין לחיוב את המפגשים של תכנית לפידים מאחר והם אפשרו לו להכיר אנשים בצמרת התעשייה והאקדמיה ולומר לעצמו שגם הוא יכול ומסוגל

" יזמות זה לא רק בעסקים, זה לעשות את השינוי שאתה רוצה לראות בעולם בכל תחום שחשוב לך "

Mail to שי גנדלמן
Linkedin of שי גנדלמן
בהגר קעואר

נולד בשנת 1999, למד במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2020. היסטוריה תעסוקתית- Research Intern at Google – מתמחה מחקר בגוגל ומתכנת פרילאנס. סיים את לימודי התואר השני בטכניון וכיום סטודנט לדוקטורט במדעי המחשב בתחום עיבוד תמונות, עיבוד מידע ולמידה עמוקה, בהנחיית פרופ' מיכאל אלעד בטכניון. מציין כי מאז הילדות נהנה מלתכנת, התחיל בגיל 7 לבנות אתרים וכל מיני פרויקטים קטנים. נולד בנצרת, ועבד בעבר בתכנות מהבית לטובת חברת סטארט-אפ בארה"ב. בוגר תכנית MEET ליזמות ומדעי המחשב. בזמנו הפנוי אוהב לצפות במשחקי כדורגל, לבלות עם חברים, ותמיד מוכן למשחק של FIFA

" אם השאיפות המקצועיות שלך הן גבוהות, לפידים זה מקום מאוד טוב להתחיל בו. כל המפגשים עם אנשי התעשייה וגם עם חברי הסגל של הפקולטה יכולים להוביל לדברים מעניינים, בין אם זה עבודה, סטארט-אפ, או מחקר "

Mail to בהגר קעואר
Linkedin of בהגר קעואר
רועי הוכלר

נולד בשנת 1994, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. בחר ללמוד מדעי המחשב כדי לקבל את הכלים לממש את הרעיונות שלו. אוהב לחשוב ולאתגר את עצמו, תחום מדעי המחשב רווי בבעיות מאתגרות ולכן זהו התחום אותו בחר ללמוד. במקור מחולון, כיום גר בחיפה. למד בגימנסיה יצחק נבון במגמת מדעי המחשב. בצבא שירת במערך האלינט ביחידת 8200, ולאחר מכן עבד שנה וחצי בחברת הייטק העוסקת בתקשורת. אוהב מאוד לרוץ למרחקים ארוכים, לצלול ולטייל בעולם.

" מי שרוצה להיחשף יותר לעולם היזמות, לפיתוחים חדשים ולהשתלב בתפקידי ניהול בעתיד זו התוכנית בשבילו! "

Mail to רועי הוכלר
Linkedin of רועי הוכלר
סיון יוסבשוילי

נולדה בשנת 1998, לומדת במסלול למדעי המחשב ומתמטיקה. "אתה לא יכול ליפול אם לא תטפס, אבל אין כל כיף בלחיות את כל החיים על הקרקע". לדעת סיון זו מהות התוכנית, לדעת ליצור ולנצל הזדמנויות לא שגרתיות כדי להגיע לתוצרים ייחודיים. הבחירה במדעי המחשב נבעה מהרצון להשתלב בעולם הטכנולוגי המתפתח והמשתנה, בתחום מוביל. הבחירה במסלול מדעי המחשב מתמטיקה נבעה מתוך הרצון לאתגר את עצמי, וכן מהשילוב הטבעי בין השניים. החלום שלי הוא להיות חלק מפרויקט מהפכני שיגרום לשינוי באורח חייה של אוכלוסייה מסוימת, ואני מאמינה שהפרויקט יכול להוות הצעד הראשון בדרך להגשמת החלום הזה. רקדה בלט במשך 15 שנים, מנגנת על פסנתר והתנדבה במד"א. גרה בנהריה ואוהבת לטייל בצפון בסופ"שים. אוהבת מאוד לשמוע מוזיקה. בצבא שירתה כמפקדת בקורסים בחיל התקשוב.

" התוכנית הינה הזדמנות מצוינת להיחשף לעולם היזמות והמנהיגות, לפתח את עצמך ולרכוש כלים להמשך הדרך. "

Mail to סיון יוסבשוילי
Linkedin of סיון יוסבשוילי
יניב הולדר

נולד בשנת 1995, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. כיום עובד במיקרוסופט בצוות של Excel Online. בחר ללמוד מדעי המחשב היות תמיד נמשך למחשבים ובתיכון כאשר למד 10 יח' מדעי המחשב נחשף לחשיבה שנדרשת בתחום שהיא מחוץ לקופסא ומערבת פתירת בעיות מסובכות והפיכת הפתרון לאלגוריתם. ומאז הבין שזה התחום שבו ירצה לעסוק. למד בבית הספר התיכון ליאו-בק בחיפה. לאחר מכן, התנדב לשנת שירות בעיר גדרה במסגרת תנועת "הצופים" ובסוף השנה התגייס לגרעין נח"ל (גדוד 50) במסגרת הצופים. אוהב לטייל ולכן לאחר הצבא טייל את שביל ישראל במלואו ואף טייל 5 חודשים במזרח.

" לדעתי התוכנית היא הזדמנות מעולה לקבל העשרה בנוסף ללימודים ולפתח את התחום המנהיגותי והיזמי מעבר ליכולות המקצועיות והטכניות/ "

Mail to יניב הולדר
Linkedin of יניב הולדר
הדס אברהם

נולדה בשנת 1998, לומדת במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. בחרה ללמוד מדעי המחשב כי כבר מילדות היא נמשכה לתחומי הלוגיקה וחידות הגיון והרבה מאוד מהקורסים מלמדים שיטות חשיבה, טכניקות לפתרון, ופותחים את הראש מבחינת צורות חשיבה שונות ומעצימים ומרחיבים את הידע בנושאים שעינינו אותה תמיד. נולדה וגדלה ברמת גן, למדה בתיכון בליך והרחיבה את מקצועות מדעי המחשב ופיזיקה. בצבא שירתה ביחדת ב8200 בתחילה בתפקיד data analyst בו התעסקה בעולמות הטכנו-מודיעיניים ולאחר מכן התקדמה לתפקיד מנהלת מוצר של מערכת ביחידה . תפקיד אשר היה מאוד משמעותי ולמדה ממנו המון כולל עבודה עם צוותי פיתוח, אפיון מערכת והובלת הטמעות והדרכות. מבחינת תחביבים: אוהבת מאוד לבשל, לרקוד (רקדה במשך 9 שנים), ספורט בכללי ומכבי תל אביב בכדורסל בפרט –אוהבת לראות ספורט, אולימפיאדה, טניס ,מונדיאל ליגת אלופות, ובעיקר מכבי תל אביב ביורוליג 😊 ואוהבת לטייל.

" התוכנית מהווה פלטפורמה מצוינת להעשרת הידע ולרכישת כלים ומיומנות בעולם הניהול והיזמות תוך כדי יצירת קשרים עם אנשים טובים מהפקולטה "

Mail to הדס אברהם
Linkedin of הדס אברהם
אופיר פלורנץ

נולד בשנת 1994 לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. עובד בחברת IBM בתפקיד פיתוח ומחקר בתחום ה - NLP .בחר ללמוד מדעי המחשב כי זהו תחום מגוון שנוגע בהרבה תחומים ואפשר בעזרתו לפתור בעיות ולשפר איכות החיים של הרבה אנשים. בצבא שירת ארבע וחצי שנים בתור קצין ב8200. אוהב לטייל לקרוא ולעשות ספורט. ומשתתף בנבחרת הדיבייט של הטכניון

" "

Mail to אופיר פלורנץ
Linkedin of אופיר פלורנץ
אסף ביאליסטוק

נולד ב1995, לומד במסלול התלת שנתי. בחר ללמוד מדעי המחשב היות שכבר בתקופת התיכון הרגיש שהוא מתחבר מאוד לתחום, ולאחר מחקר מעמיק יותר הבין שזה בשבילו. גדל בגדרה וברמת השרון. למד בתיכון אלון ברמת השרון והרחיב מדעי המחשב ופיסיקה. שירת בצבא באגף המודיעין כ-5 שנים. אוהב מאוד מוזיקה וגם אוהב לנגן.

" אני ממליץ בחום להצטרף לתוכנית. לדעתי היא מעניקה ערך מוסף לתואר, מגוונת אותו ומוסיפה לו עניין רב. "

Mail to אסף ביאליסטוק
יהונתן יוסף

נולד ב1991, לומד במסלול התלת שנתי. בחרתי ללמוד מדעי המחשב כי כבר בגיל קטן תמיד אמרו לי שיש לי "קוצים ב..", ושזה ייפגע בי. בהמשך חיי הבנתי שזה יתרון, אני קורא לזה דם של יזם. זה הדבר הזה שאתה מרגיש שאתה לא יכול לעמוד באותה הנקודה, שאתה חייב להמשיך להתקדם כל הזמן. מדעי המחשב זה תחום דינמי ומתפתח. מי שעומד במקום - נשאר מאחורה. זו הסיבה שבחרתי לשלב את לימודי מדעי המחשב עם השתלבות בעולם היזמי שאני מכוון אליה. אוהב מאוד ללמוד וללמד. משחק כדורגל כדורסל וטניס כתחביב.

" אם אתה האיש הכי חכם בחדר, אתה בחדר הלא נכון" - קונפוציוס. החדר הנכון נמצא בקומה 2 בטאוב "

Mail to יהונתן יוסף
Linkedin of יהונתן יוסף
מתן שאומברג

יליד 1995, לומד במסלול להנדסת מחשבים. בחרתי במדעי המחשב משום שהתחום הוא בין החזקים והרחבים שקיימים בשוק. את התכנות והמתמטיקה ניתן לקחת להמון כיוונים, זהו ההווה ובעיקר העתיד. נולד וגדל בחיפה. למד בתיכון ביה"ס אליאנס חיפה, הרחיב מחשבים ופיזיקה. את שירותו הצבאי עשה כמפענח תצלומי אוויר ביחידת 9900, תחת חיל המודיעין. תפקיד מעניין שכלל שעות רבות מול המחשב וכן גם עבודה עם אנשים בנושא הדרכות ופרויקטים שונים. התחביב העיקרי הוא ספורט בין אם משחקי כדור שונים כמו כדורעף וכדורגל, ריצות ובשנים האחרונות בעיקר חדר כושר. בנוסף, אוהב לנגן מדי פעם בגיטרה, לקרוא ספרים ולטייל!

" נסה בכל הכח. התכנית עשירה בתכנים מעניינים, אנשים חריפים ואווירת מצוינות. מה יותר טוב מלשלב יזמות ומדעי המחשב? "

Mail to מתן שאומברג
טל סקוורר

נולד בשנת 1994, למד במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2020. מציין כי לימודים פורמליים במדעי המחשב נראו כשלב טבעי אחרי כ 6 שנים של התנסות פרקטית ב- 8200 ולאחר מכן בתעשייה. הלימודים כללו תוכן תיאורטי שלא היה זוכה להיחשף אליו לולא הלימודים (מתי עוד אפשר לתהות איך קומפלייר עובד וגם באמת להבין?). לאחר מכן, המשיך ללימודי תואר שני בתאוריה של מדעי המחשב. עובד כיום Security Research ב-Argus Cyber Security. גדל בגדרה ואחרי השירות הצבאי ב-8200 עבר למשך שנתיים לתל אביב. בזמנו הפנוי מנגן, נהנה מלפתור חידות, אופה, רץ, ומשחק במחשב.

" תוכנית לפידים היא תוספת מעולה למסלול הלימודים הרגיל במדעי המחשב, דרכה אפשר להיחשף לתחומים שאחרת לא נוגעים בהם, אך חשובים ביותר לחיים – יזמות, מנהיגות, ניהול וכו'. "

Mail to טל סקוורר
Linkedin of טל סקוורר
רוני ברקן

יליד 1995, לומד במסלול התלת שנתי. בחר ללמוד מדעי המחשב משום שמאז ומתמיד מדעי המחשב היו כמו קסם בעינייו – אם יש בעיה שצורכת זמן רב לפתרונה או שאינה אפשרית לפתרון על ידי בני אדם, כל מה שצריך, בגדול, הוא ריכוז מאמץ חד-פעמי כדי ליצור "קסם" שפותר את הבעיה בצורה אמינה ומהירה מכאן ואילך. אין דבר דומה לזה בשום מקום אחר. חיפאי במקור, למד בריאלי והרחיב את המקצועות פיזיקה, כלכלה ומנהל עסקים וערבית. בצבא שירת ב- 8200. אוהב מאוד לצאת לריצות, לטייל בעולם, ללמוד דברים חדשים, להכיר אנשים ולראות סרטים איכותיים. היה שופט כדורגל במשך 8 שנים מטעם איגוד השופטים של ההתאחדות לכדורגל בישראל, ובמסגרת זו שפט משחקי כדורגל בליגה ב', לעתים עם קהל רב, במקומות שונים ומגוונים בצפון הארץ.

" ממליץ בחום לכל סטודנט/ית שמעוניינ/ת להתפתח בהיבט היזמות ובהיבט המנהיגותי, ורוצה להוסיף גוון מעשי ומעשיר ללימודים שלו/שלה בטכניון. "

Mail to  רוני ברקן
Linkedin of  רוני ברקן
יונתן סומר

יליד 1994, לומד במסלול הארבע שנתי. בחר ללמוד מדעי המחשב כי נמשך לתחום כתחום מופשט המנצל טכנולוגיה ומתמטיקה לפתור בעיות מורכבות מאוד. בנוסף, הוא מתעניין מאוד בבינה מלאכותית ובצורה שהעולם הולך ומשתנה בעזרתה. נולד בארה״ב ועלה לארץ בגיל שנתיים. שירת בצבא כקצין שליטה קרקעית בבור המבצעי של חה״א. אוהב לנגן על גיטרה ופסנתר, לשחק כדורסל ולצפות בספורט אמריקאי

" התכנית מהווה הזדמנות ייחודית לפתח את עצמך ולהיחשף לתחומי היזמות והמנהיגות בתעשייה מעבר לתוכנית הלימודים בתואר. "

Mail to  יונתן סומר
חסן אגבאריה

יליד 1998, לומד במסלול התלת שנתי, בחר ללמוד מדעי המחשב לאחר שקיבל טעימה לפני הלימודים ולמד קורס של Full Stack עם Founders And Coders ועבד על כמה פרויקטים. תקופת הלימודים אינה תקופה קלה אבל היא הזדמנות ללמוד להתקדם ולצמוח. מתגורר באום אל פחם, מנגן על כינור ואוהב לשיר. לדברין תמיד אוהב ללמוד דברים חדשים ולאתגר את עצמו. כיום הוא משמש הרכז החברתי לפקולטת מדעי המחשב פרויקט שיוויון הזדמנויות

" לפידים היא תוכנית שמעודדת סטודנטים לא רק להמשיך להצליח בלימודים אלה להיות יזמים. התכנית גם נותנת אווירה חמה ותחושת שייכות, בנוסף מספקת את הסיוע שסטודנטים המאפשר לסטודנטים להתמקד בלימודים בלי דאגה לאספקטים כלכליים. "

Mail to חסן אגבאריה
Linkedin of חסן אגבאריה
היבה כריני

ילידת 1999, לומדת במסלול הארבע שנתי. לדבריה הבחירה ללמוד מדמ"ח הייתה מובנת מאליה, תמיד אהבה לאתגר את עצמה ולפתור בעיות ומאז לימודי תכנות בתיכון התאהבה בתחום. בעיניה מדעי המחשב הוא מקצוע פורץ דרך, מעניין ומהווה מפתח להתקדמות של כל נושא טכנולוגי אחר. אוהבת לנגן בפסנתר בזמנה הפנוי, לרוץ ולטייל בכל העולם

" התוכנית היא פלטפורמה מעולה כדי להיחשף ולהשתלב בתעשייה ולהרחיב אופקים כבר במהלך הלימודים, עם סביבה תומכת המורכבת מאנשים מצטיינים מהפקולטה. ולדעתי תעזור לכל מי שהתקבל למצות את הפוטנציאל שלו. "

Mail to היבה כריני
בוריס גולדין

נולד בשנת 1996, למד במסלול במסלול התלת שנתי מדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2021. בחר ללמוד מדעי המחשב כי זה תחום מתפתח שנותן את האופציה לבנות דברים שמועילים ונותנים ערך לאחרים . ובפרט בחר במסלול התלת שנתי כדי לקבל ידע ורקע תיאורטי מספק ומצד שני להתחיל להתעסק בפרקטיקה כמה שיותר מהר. אוהב להתעסק בספורט, ללמוד דברים חדשים וליצור (לגרום לרעיונות להפוך לדברים מוחשיים). בשירותו הצבאי היה מפקד טירונים.

" התכנית היא דרך מעולה לפגוש אנשים טובים ולהעשיר את ראיית העולם מעבר לתואר "

Mail to בוריס גולדין
Linkedin of בוריס גולדין
גל גולדשטיין

ילידת 1995, לומדת במסלול הכללי התלת שנתי. בחרה ללמוד מדעי המחשב כי בעזרת קוד ניתן להפוך כל רעיון למוחשי וליצור יש מאין. בנוסף, היא אוהבת מתמטיקה ולכן הבחירה במדעי המחשב שהוא תואר שמשלב מתמטיקה עם תכנות נראתה הנכונה ביותר עבורה. גרה ברעננה, בוגרת תיכון "אוסטרובסקי" במגמת פיזיקה וכימיה. שירתה ביחידת 8200 ולאחר מכן עבדה בתור בודקת תוכנה בחברת תקשורת במשך שנה וחצי. חברה בנבחרת הכדורסל נשים של הטכניון ובכללי אוהבת לעסוק בספורט. בנוסף אוהבת לתכנן ולצאת לטיולים ברחבי העולם

" כל מי שמחפש לשלב יזמות עם לימודי המחשב זו התוכנית בשבילו. התוכנית מספקת כלים חשובים ליזם המתחיל ויכולה לתת מקפצה לעבודה בתעשייה "

Mail to גל גולדשטיין
Linkedin of גל גולדשטיין
גל שנקר

יליד 1994, לומד במסלול התלת שנתי. בחר ללמוד מדעי המחשב כי הוא כי תמיד נמשך לנושאים טכנולוגיים, ומדעי המחשב מהווה חלק כמעט בכל חידוש טכנולוגי בימינו. מדעי המחשב הם כלי בסיסי וחשוב בתחומי מחקר ופיתוח שונים מלבד מדעי המחשב עצמם- ביולוגיה, רפואה, חקלאות, כימיה ועוד. נולדתי וגדל בנהריה, למד בתיכון "מנור-כברי" , תיכון קיבוצי בקיבוץ כברי. בתיכון הרחיב את מקצועות מדעי המחשב, פיסיקה וערבית. את שירותו הצבאי התחיל בקורס טיס, ולאחר טיסות המיון הפסיק את השתתפותו בקורס והתחיל את הכשרתו ביחידת מודיעין מוטסת. ביחידה זו, שירת כחייל ולאחר מכן כקצין עד שחרורו. במהלך השנים למד לנגן על כלי נגינה שונים- פסנתר, תופים וגיטרה (ברמה חובבת).

" אני ממליץ להצטרף לתוכנית, כדי להיות חלק מחבורה איכותית של סטודנטים, להיחשף לעולם התעשייה ולחברות מובילות ולהעשיר את תקופת הלימודים בתוכן נוסף מהעולם שמחוץ לאקדמיה "

Mail to גל שנקר
אור שטיינר

" "

שי גנדלמן

יליד 1994, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. בחר ללמוד מדעי המחשב כי זוהי החזית הכי פורצת דרך במדע כיום. הדברים שכבר איפשר לנו המחשב לעשות והדברים שהוא יכול לאפשר לנו לעשות בעתיד מסקרנות אותו ממש, והוא רוצה לקחת בזה חלק. לדבריו, הטכניון הוא מקום מעניין. מעבר ללימודים תפגשו במהלך הלימודים שלכם אנשים מדהימים, וזה מקום שיפתח לכם דלתות הרבה יותר מכל מקום אחר בארץ.

" אם אתה שואף להצליח בתחום כלשהו, אם זה עסקי או מחקרי או כל דבר אחר, התוכנית תעזור לך להקנות כלים מתאימים לכך. אלו דברים הרלוונטיים לכולם. "

עדי הורוביץ

ילידת 1995, לומדת במסלול הארבע שנתי להנדסת תוכנה. לדבריה, בעבר לא למדה מחשבים ולכן היססה מעט בבחירה בפקולטה למדעי המחשב, בדיעבד הבחירה הייתה מצוינת והיא חושבת שהמקצוע מתאים לה מאוד. נולדה וגדלה בחיפה. למדה בביה"ס לאומנויות "רעות" במגמת מחול, ולאחר מכן בתיכון "לאו בק" במגמת פיסיקה וכימיה. שירתה כקצינה בחיל התקשוב, בתפקיד מפקדת מחלקת טכנאים בגדוד "חושן". רוקדת בלט קלאסי מגיל צעיר, ובכלל אוהבת לעסוק בספורט ומאד אוהבת לטייל.

" התכנית מהווה פלטפורמה מעולה למיצוי הפוטנציאל האישי, תוך הכרות עם חברה מצוינים ואיכותיים מהפקולטה. זו הזדמנות להרחיב אופקים, מעבר למסלול הלימודים שבחרנו, בתחומי ניהול ויזמות. במבט לעתיד, אני מקווה שהתכנית תיתן לנו כלים שיאפשרו השתלבות באופן הטוב ביותר בתעשייה בתום תקופת הלימודים. "

נעה גולדברג

ילידת 1995, לומדת במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. לדבריה, היא הגיעה כדי ללמוד כמה שיותר וגם ליהנות. לייצור חברויות עם האנשים הנהדרים שיש בטכניון, ולגלות ולהיחשף לתחומים חדשים. מתגוררת בהושעיה, שירתה ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין, אוהבת מוזיקה, לקרוא, לסרוג, לצייר, ולהכין ממים.

" אל תפספס אף הזדמנות להפוך לאדם שאתה יכול להיות. "

נדב אלאיס

יליד 1999, לומד במסלול להנדסת תוכנה מוגבר בתוכנית פסגות. בחר ללמוד מדעי המחשב כי זהו תחום עצום שבאמצעותו ניתן להגיע כמעט לכל תחום עיסוק אחר וניתן לקשר אותו להכל, החל מאווירונאוטיקה דרך רובוטיקה ועד למציאות מדומה. גדל בנתניה ולמד בתיכון אורט גוטמן, ואח בכור לשלושה אחים קטנים. כיום הוא עתודאי בתוכנית פסגות. משחק כתחביב טניס ופינג פונג, יוצא לטיולי אקסטרים בארץ ובעולם הכוללים סנפליג, טיפוס הרים, ויה פרטה, קניונינג וכו'. כמו כן, לוקח חלק באופן שוטף בתחרויות ניווט ברחבי הארץ ואף השתתף פעמיים במחנה ניווט לנוער בצ'כיה. במהלך התיכון למד באופן עצמאי כמה תחומים במדעי המחשב ותכנות, ואף עבדתי על פרוייקט אבטחה בנושא המשלב רשתות וטכנולוגייתNFC .

" תוכנית לפידים מאפשרת להעשיר את הלימודים בפקולטה בערך מוסף, מלבד הידע הרב מהלימודים הרגילים. התוכנית מתאימה במיוחד למי שמעוניין להרחיב אופקים מעבר ללימודים הרגילים, ובעיקר להכיר את עולם ההיי-טק והטכנולוגיה המתקדמת אליו לרוב נכנסים לאחר הלימודים. "

נאדר כריני

יליד 1999, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. בחר ללמוד מדעי המחשב כי אהב לפתור בעיות, לעבוד בקבוצה ולבנות פרויקטים. בנוסף, תחום מדעי המחשב הינו תחום מרכזי, אשר נוגע כמעט בכל תחום אחר, ודרכו אפשר להתקדם ,לבנות ולהשפיע. התגורר בכפר יאסיף, למד במגמת מדעי המחשב ופיזיקה ומאז אוהב את התחום. אוהב תחרויות תכנות שבהן עובדים בקבוצה ,ואוהב לטייל עם החברים.

" אני ממליץ מאוד לכל סטודנט להירשם לתוכנית לפידים, האווירה מאוד תומכת וזה מאוד חשוב להכיר אנשים חדשים, יזמים בעלי יכולות גבוהות. התכנית גם מעשירה אותנו בכלים וקשרים חשובים, ולא לשכוח את המלגה אשר עוזרת לנו ללמוד בראש שקט "

ישעיהו גודמן

יליד 1992, לומדת לתואר כפול בביואינפורמטיקה ומדעי המחשב. בחר ללמוד במסלול הביואינפרמטיקה כי הוא מסלול מרתק, אשר משלב את הידע הביולוגי הנרחב הקיים כיום, עם יכולות המחשוב המצוינות. מסלול זה הינו הבסיס לרפואה העתידנית. למד בישיבה תיכונית חורב ירושלים, בצבא שירת כמפקד מחלקת חי"ר בחטיבת גבעתי. אוהב לשחק כדורסל ולטייל.

" תכנית לפידים מעודדת את משתתפיה לחשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, דבר המעודד את היכולת ליזום ולהתפתח "

גל סידי

ילידת 1999, לומדת במסלול להנדסת תוכנה בתוכנית פסגות. בחרה ללמוד מדעי המחשב מאחר והוא תחום מעניין שהולך ומתפתח , מגוון ומהווה מפתח להתקדמות הטכנולוגיה בעתיד. מתגוררת במודיעין , בוגרת תיכון מור במגמות הפיזיקה והנדסת תוכנה ב"גבהים". לפני הלימודים עסקה בשחייה תחרותית והישגית , ממשיכה גם בתקופת הלימודים לשחות ולהתחרות בזמנה הפנוי ואוהבת מאוד גם לבשל .

" תכנית לפידים היא הזדמנות להיחשף גם לצד המעשי של התחום ולהרחיב את הידע גם בפאן היזמי והניהולי. התוכנית מהווה מקפצה נוספת לעתיד , במתן סביבה תומכת ומפרה . "

בהגת קעואר

יליד 1999, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. מאז הילדות נהנה מלתכנת, התחיל בגיל 7 לבנות אתרים ובנה כל מיני פרויקטים קטנים. הוא נולד בעיר נצרת, ועבד בעבר בתכנות מהבית לטובת חברת סטארט-אפ בארה"ב. בוגר תכנית MEET ליזמות ומדעי המחשב, הוא חולם על הקמת סטארט-אפ משלו שיגיע רחוק. אוהב לצפות במשחקי כדורגל, לבלות עם חברים, ותמיד מוכן למשחק של FIFA

" תנסו ליהנות לא רק מתקופת הלימודים, אלא גם מהלימודים עצמם. אם אתם לא נהנים מהלימודים, כנראה שאתם לא במסלול הנכון בשבילכם "

אליה הראל

יליד 1992, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. בוגר המדרשה למנהיגות בני ציון בת"א, שירת 4 וחצי שנים בגדס"ר גבעתי מתפקיד לוחם ועד מפקד צוות, וכסגן מפקד פלוגה בקורס מפקדי כיתות.

" אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה." – הטכניון, מעבר למעטפת הלימודית, מספק מעטפת חברתית איכותית ומצוינת, תכנית לפידים לוקחת עקרון זה לקצה. "

דניאל יעקובי

ילידת 1995, לומדת לתואר כפול במתמטיקה ומדעי המחשב. בחרה ללמוד מדעי המחשב כי זהו תחום מאתגר וחדשני והשילוב של תחום זה עם יכולות מתמטיות גבוהות יכול להביא לעיסוק בתחומים מעניינים ומאתגרים. מתגוררת בפ"ת, בוגרת מסלול המחוננים בתיכון "אחד העם" בעיר. שירתה כקצינת לוגיסטיקה בגדוד שיריון ואוהבת לרקוד סלסה.

" התכנית משלבת את תחום מדעי המחשב עם תחום הניהול והיזמות, אם אלו תחומים שמעניינים אותך- ממליצה מאוד להצטרף לתוכנית! "

דן אהרונסון

יליד 1998, לומד במסלול להנדסת תוכנה. בחר ללמוד מדעי המחשב מאחר וזה תחום מאוד מרכזי היום, המשמש גם תחומים אחרים. אם זה באופן החשיבה האלגוריתמית או פשוט בשימוש במחשב ככלי לביצוע משימות. בגיל 10 העתיק את מגוריו מארה"ב לתל מונד. במהלך התיכון, היה חלק מהמגמה "מדעית-הנדסית", שם הכיר את תחום הביולוגיה, האלקטרוניקה והאלגוריתמיקה. המגמה גרמה לו לאהוב את תחום היזמות ולהבין את הצורך בלמידה כדי לרכוש מאגר ידע רחב אשר יאפשר למצוא פתרונות לבעיות הקיימות בעולם. עתודאי.

" לדעתי, כל מי ששואף בעתיד להיות יזם ומנהיג כדאי שינסה להיות חלק מהתוכנית. אני מאמין שמפגשי העשרה ומפגשים עם מנהיגים בתעשייה ייתנו לנו כלים חשובים להצלחה בתחום היזמות שיקדמו את השאיפה הזו. מעבר לזה, אנחנו הופכים לחלק מקבוצה של סטודנטים מצטיינים בפקולטה שיכולים להיעזר זה בזה להמשיך להצטיין בלימודים יחדיו "

גלעד לוי

יליד 1995, לומד במסלול להנדסת מחשבים.

" "

ברק גור

יליד 1994, לומד לתואר במדעי המחשב, פיזיקה ומתמטיקה. לדעתו, ההסתגלות לצורת החשיבה המתמטית וההפנמה שלה הוא החלק המשמעותי, המאתגר והמתגמל ביותר בתחילת הלימודים האקדמיים. המתמטיקה היא הבסיס האיתן של כל תחומי המדע, ובפרט מדעי-המחשב, לכן בסיס מתמטי טוב הוא נקודת מוצא מעולה לכל תחום חדש. הוא גדל בראש העין ולמד בתיכון הנדסאים בהרצליה. מאז שהוא זוכר את עצמו הייתה לו נגיעה במדע ובטכנולוגיה, זה נראה לו כל כך טבעי ובסיסי, כך שתמיד חיפש את זה סביבו ורצה ללמוד על כך יותר. הוא סקרן מטבעו, אוהב לקרוא, ללמוד דברים חדשים, לטייל ולהכיר מקומות ואנשים חדשים.

" "

Linkedin of ברק גור
ירדן אדיר

נולד בשנת 1998, למד במסלול המוגבר להנדסת תכנה וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2020. מציין כי נמשך לתחום מדעי המחשב בזכות היותו תחום מתפתח, שמלוא הפוטנציאל המצוי בו עדיין לא מומש. כעת הוא מתרגל בקורס הגנה ברשתות. בגיל 9 עבר לגור בארה"ב מטעם העבודה של אביו וחזר לארץ לאחר 3 שנים. הוא למד בתיכון מקיף י"א שבראשון לציון ואוהב לנגן בגיטרה בזמנו הפנוי.

" במהלך התואר לומדים נושאים רבים ומגוונים בתחום הטכנולוגי. תוכנית לפידים מאפשרת ללמוד על הצד הפרקטי יותר של התעשייה הטכנולוגית, החשוב לא פחות אם המטרה היא להגיע להצלחות משמעותיות בתחום הטכנולוגיה "

Mail to ירדן אדיר
Linkedin of ירדן אדיר
אור גוז

נולד בשנת 1993, למד מדעי המחשב במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2020. תמיד נמשך לתחום מדעי המחשב ולכן הבחירה בטכניון הייתה טבעית עבורו. המקצוע הוא בעצם פתירת בעיות, חשיבה מחוץ לקופסה והפיכת רעיונות למציאות מה שגרם לו לבחור במקצוע זה ולהמשיך ליהנות לעבוד במקצוע מגוון ומתפתח. היסטוריה תעסוקתית- Refferal- Ai, Google (suggest, Duplex). למד בתיכון הרב תחומי בחדרה במגמות מדעי המחשב ופיזיקה. שיחק כדורסל מגיל צעיר ועד לתחילת הלימודים ואוהב לעשות זאת בזמנו הפנוי גם כיום. בנוסף אוהב ספורט, סנובורד וטיולים בעולם. כיום מתגורר בגבעתיים.

" הזדמנות מיוחדת להיחשף לתכנים חשובים מעולם היזמות תוך כדי יצירת קשרים עם אנשים מצוינים אחרים בתכנית "

Mail to אור גוז
Linkedin of אור גוז
ליאור צדיק

יליד 1994, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. תמיד התעניין במחשבים ובמתמטיקה, בחר בתחום מדעי המחשב משום שהוא משלב בין שניהם. בעזרת מחשב ניתן ליצור דברים מדהימים ולהשפיע על אינספור תחומים. מתגורר בקרית חיים. אוהב קולנוע, ספרים וטיולים בארץ ובעולם.

" התוכנית היא הזדמנות להכיר אנשים מצוינים ולהיחשף לעולם ההיי-טק "

ירדן שפירא

ילידת 1994, לומדת במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. תמיד נמשכה לעולם מדעי המחשב וידעה שתעסוק בו. המיוחד בו הוא השילוב של התיאוריה עם הפרקטיקה בכל קורס. היא רוצה לעבוד עם אנשים ולהתקדם לתפקידי ניהול. נולדה בקריית חיים, למדה בתיכון במגמת מדעים מדויקים. בכיתה י"ב השתתפה בקורס אלגברה א' בטכניון במסגרת 'שילוב תלמידי תיכון מצטיינים בלימודים אקדמיים'. שירתה שנה וחצי בקורס טיס במגמת נווטי קרב וחצי שנה נוספת כפקידה של מפקד שייטת 13 בחיל הים. לאחר מכן, עבדה כשנה בחברת סטארט-אפ רפואית "צ'ק קאפ", בה הקימה את צוות מהנדסי הבדיקות למוצר, רשמה וביצעה בדיקות תוכנה ובדיקות ידניות. היא אוהבת לנגן בפסנתר ובגיטרה, לקרוא ולעשות ספורט.

" אני ממליצה לכל סטודנט מצטיין וסקרן שרוצה ללמוד מעבר לעולם של מדעי המחשב, על התעשייה ועל תחום הניהול והיזמות – להצטרף לתכנית. זו הזדמנות פז שניתנת לסטודנטים, לכן אין סיבה שלא לנסות "

Linkedin of ירדן שפירא
רחל מיקולינסקי

ילידת 1993, לומדת לתואר כפול בפיזיקה ובמדעי המחשב ועובדת כמתכנתת בAperio. היא נחשפה לעולם המחשבים בצבא והבינה שזה עולם רחב ומגוון שבו יכולה למצוא את עצמה. נולדה ברחובות, שירתה ב-8200 תחילה בתור חיילת ולאחר מכן, בתור קצינה וראש צוות.

" למה לא? זו הזדמנות לעשות משהו לא שיגרתי, מה שתמיד נחמד ומעשיר "

הדס אורגד

ילידת 1995, לומדת במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. היא רואה את הלימודים בטכניון כמאתגרים ומתגמלים. זו הזדמנות ללמוד ברמה הגבוהה ביותר ולהיפתח לעולם הטכנולוגיה המרתק והמגוון. שירתה כמפקדת צוות אבטחת מידע לרשתות ביחידת ממת"ם – יחידת המחשבים של חיל הים. מאוד אוהבת לשיר, לנגן בגיטרה ולצייר.

" אם אתם מתעניינים ביזמות, ורוצים להפיק את המרב מהתואר הראשון שלכם – המסלול הזה בשבילכם "

Linkedin of הדס אורגד
טל אלון

ילידת 1998, לומדת במסלול להנדסת תוכנה מוגברת. בחרה ללמוד מדעי המחשב כי לדעתה זהו תחום המתאפיין בדינאמיות ובמגוון רב של אפשרויות, דבר היכול לעזור לפתרון בעיות משמעותיות ולהצעיד את החברה קדימה. היא מתגוררת באור יהודה, בשכונת נווה רבין. סיימה תיכון בן צבי בקריית אונו, במגמת מחשבים וערבית ועסקה מספר שנים בשחייה תחרותית. כיום, עתודאית בתוכנית פסגות, עדיין אוהבת לשחות ובכלל לעסוק בספורט. מקפידה להתאמן ולרוץ.

" תכנית לפידים הינה נתיב של ידע ושל ההעצמה הן בתחום הטכנולוגי והן בתחום הניהולי, שילוב שני התחומים יחד יהווה נקודת זינוק משמעותית עבורך "

Linkedin of טל אלון
אליה טורנר

נולדה בשנת 1992, למדה במסלול הכפול למתמטיקה ומדעי המחשב וסיימה את לימודי התואר הראשון ב 2018. סיימה תואר שני בפקולטה למדעי המחשב ועכשיו עושה תואר דוקטורט בפקולטה למתמטיקה, במעבדה לרשתות ביולוגיות. מתעסקת בתחום שנקרא Computational Neuroscience שמשתמש בכלים חישוביים כדי למדל ולהבין את מערכת העצבים. במהלך הלימודים עבדה במשרת סטודנט במייקרוסופט ומלנוקס. מציינת כי בחרה במדעי המחשב בעקבות אהבתה לחשיבה וללוגיקה שמסתתרת מאחוריו ולעובדה, שבניגוד למקצועות אחרים, דברים גדולים נוצרים אך ורק ממילות קוד וחשיבה נכונה. בנוסף, אוהבת מאוד את הצד המתמטי שקיים במדעי המחשב, לכן עשתה תואר נוסף במתמטיקה. התואר הכפול הרחיב לה את הידע והחשיבה והעניק לה נקודת מבט ייחודית על בעיות במחקר ובחיים. היא גרה כל חייה בתל אביב, בוגרת תיכון אליאנס. שירתה בחיל האוויר בבסיס עובדה, במצפה רמון (ביחידות בקרה) וחתמה קבע בטייסת בשדה דב. היא מאוד אוהבת להתעסק במוזיקה (לנגן/ לשמוע) ולטייל- היא כבר יצאה למספר טיולים בעולם והשאיפה היא להמשיך לטייל/ לעבוד במקומות חדשים.

" מאוד ממליצה להצטרף לתכנית! התוכנית נותנת חשיפה למה שקורה בתעשיית ההיי-טק, דבר שאנו לא נחשפים אליו ביום-יום שלנו בתור סטודנטים. בנוסף, זוהי גם דרך להיחשף לאנשים מוכשרים ומגוונים בפקולטה "

Mail to אליה טורנר
Linkedin of אליה טורנר
ניקולא אפדילא

יליד 1996, לומד במסלול להנדסת תוכנה. הוא בחר ללמוד מדעי המחשב כי בתחום הזה אפשר להפוך רעיונות למשהו קיים. החל את דרכו בטכניון בשנת מכינה, שהייתה עבורו חוויה חדשה ומגניבה. הוא אוהב לרכוב על אופניי שטח ולשחק טניס.

" זאת הזדמנות טובה שמאפשרת לך להיות בסביבה שעושה את הלימודים לעוד יותר מעניינים. למשל, להיות סביב אנשים בעלי תנאים גבוהים זה דוחף אותך בצורה מאוד נחמדה לשפר את עצמך ולהתעניין עוד יותר בתחום. בנוסף לפעילויות ולהרצאות שהתוכנית מקיימת שעוזרות לסטודנטים להסתכל על תחום מדעי המחשב ממבט התעשייה. בלי להתעלם מהזכויות שהתוכנית מספקת למועמדיה בתוך הפקולטה וגם את המלגה "

ניקולאי (ניקו) קודריאסטב

יליד 1990, לומד במסלול הכללי למדעי המחשב. הוא ממליץ בחום ללמוד את קורסי אלגברה (א' ו-ב') אצל ניר בן דוד. הוא רואה בזה כחוויה אקדמית ואישית נדירה. מעיד על עצמו כ"מדבר יותר מדי".

" לסטודנט בעל עניין ביזמות ומנהיגות אין שום סיבה לא לנסות להצטרף לתוכנית "

Linkedin of ניקולאי (ניקו) קודריאסטב
שי זאבי

יליד 1997, לומד במסלול להנדסת תוכנה מוגברת. במשך שנים רבות התעניין במדעי המחשב ובפרט בתכנות. הוא מאוד אוהב שבתחום זה יש הרבה דינמיות, מגוון ואינספור אפשרויות ללמידה וניסיון. הוא נולד וחי כל חייו ברעננה, בוגר תיכון "מור" מטרו-ווסט. יש לו אח תאום זהה, שגם הוא עתודאי ולומד בתל אביב.

" אין ספק שעליו להצטרף, לסטודנט הנהנה מלימודיו ורוצה להיות חלק משמעותי מהתעשייה הטכנולוגית – לפידים זה המקום הנכון. אני בטוח שהתוכנית תעניק לכל סטודנט את הסביבה התומכת והמאתגרת לה הוא זקוק כדי למצות את הפוטנציאל שלו "

שרון יוגב

יליד 1991, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ועובד כ- Full Stack Developer בחברת FanZone. הוא תמיד אהב את תחום המחשבים והטכנולוגיה ולכן, היה לו טבעי ללמוד זאת בטכניון לאחר עיסוקו בצבא. הוא שירת כחמש וחצי שנים בתור חייל ולאחר מכן, בתור מפקד ביחידה הטכנולוגית 8200. באופן כללי, אוהב ספורט ובפרט, קראטה (משתתף בנבחרת הקראטה של הטכניון).

" אין סיבה שלא. יוצרים קשרים עם אנשים טובים ונחשפים לנושאים מעניינים "

Linkedin of שרון יוגב
לירון ברונפמן

נולד בשנת 1997, למד מדעי המחשב במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2018. סיים תואר שני בתאוריה של מדעי המחשב וכעת הוא חוקר בתעשייה. היסטוריה תעסוקתית- Research intern at Yahoo! & Amazon research, quantitative researcher at WorldQuant. לדעתו, מדעי המחשב הוא מסלול מאוד מעניין, המשלב פרקטיקה עם תיאוריה מתמטית רצינית. הוא מאמין שבטכניון יש סגל מעולה והרבה הזדמנויות להתפתחות אישית. ממליץ במיוחד על הקורסים בסיבוכיות וקריפטו. למד בתיכון "מדעים" שבלוד, עושה דיבייט ומטפס מדי פעם.

" אין סיבה לא להצטרף לתוכנית- הכרות עם התעשייה, עם אנשים עם פוטנציאל גבוה, ותמיכה מהפקולטה במהלך הלימודים "

Mail to לירון ברונפמן
Linkedin of לירון ברונפמן
עומר אלקבץ

יליד 1993, לומד לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב. מאז הילדות, אהב מתמטיקה וחידות. כשהתחיל ללמוד תכנות בבית הספר, התאהב בכוח העצום של התכנות לפתרון בעיות ובאופי המתמטי שמתלווה לאלגוריתמים מורכבים שכאלו. הוא מאמין שאפשר להגיע רחוק עם הכוח העצום של המחשב בשילוב יכולות מתמטיות גבוהות. שירת ביחידת 8200. אוהב לעשות ספורט, לשחק כדורעף חופים עם חברים ולבלות עם המשפחה.

" מביא המון ערך מוסף בתחום התעשייתי, תוכניות עסקיות, יזמות, ניהול. מכירים אנשים איכותיים. ממליץ בחום! "

גל פרץ

יליד 1989, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ב-2017 ועובד כמפתח תוכנה במחלקת האבטחה של IBM. מאז היותו ילד התעניין בעולם המחשבים, בגיל 12 קנה את הספר הראשון בנושא פיתוח ומאז עסק בתחום. בוגר מגמת מדעי המחשב פיזיקה של תיכון אורט גרינברג טבעון. שירת כלוחם בחטיבה 7 של חיל השריון. אוהב לגלוש סנובורד, לשחק כדורסל וכמובן, לקודד.

" אני ממליץ לכל סטודנט מצטיין בעל זיקה לתחום היזמות להיות חלק מתוכנית לפידים. התוכנית נותנת הזדמנות נדירה להכיר אנשי מפתח מהתעשייה ולשמוע על הדרך שעשו בשביל להגיע להצלחה "

Linkedin of גל פרץ
אלעד נחמיאס

יליד 1992, סיים את לימודיו במסלול להנדסת תוכנה מוגברת. לפני תחילת הלימודים, עסק בעיקר בתכנון ופיתוח מערכות לניהול תוכן. הוא מאמין בחזון, לפיו יזמים יוכלו להקים מערכת מידע כרצונם, ללא ידע מוקדם בתכנות, זאת באמצעות הטלת מלוא האחריות על המחשב בבחירת האלגוריתם המתאים ביותר למשימה. בטכניון הוא לומד להטיל ספק, במיוחד בפתרונות המשכנעים ביותר, כך ניתן להגיע לפתרונות חדשים ויצירתיים. בזמנו הפנוי, אוהב לרוץ, במיוחד בים.

" התוכנית מהווה הזדמנות פז למי שמעוניין לפתח קריירה בה הוא יוביל תהליכי יצירה ויזמות בעלי השפעה על העתיד הטכנולוגי "

Linkedin of אלעד נחמיאס
מיכאל מלצב

נולד בשנת 1991, למד מדעי המחשב במסלול הארבע שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2018. היסטוריה תעסוקתית: מחקר ופיתוח ReasonLab, מחקר חולשות ZecOps. כיום הוא מפתח תכנה ב- Island, חלק מצוות core שמפתח דפדפן ארגוני על בסיס Chromium. מציין כי תחום המחשבים משך את תשומת ליבו עוד מתקופת היסודי וידע שזהו תחום שהוא רוצה להתמקצע ולעסוק בו. התלבט בין המסלול התלת שנתי לארבע שנתי ומציין כי הוא שלם עם הבחירה של המסלול הארבע שנתי מאחר ובשנה האחרונה ללימודיו הוא הרחיב את אופקיו בנושאים שונים ולקח מגוון של קורסים שעניינו אותו.

" ממליץ לכל מי שמעוניין להרחיב את אופקיו לגבי יזמות ותעשיה ולהכיר אנשים איכותיים בעלי שאיפות דומות "

Mail to מיכאל מלצב
Linkedin of מיכאל מלצב
גל מלכה

יליד 1991, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ב-2017. עובד כמהנדס פיתוח תוכנה במיקרוסופט. מחשבים עניינו אותו מאז ומתמיד ולכן הבחירה בלימודי מדעי המחשב בטכניון הייתה טבעית עבורו. חיפאי מלידה, בוגר תיכון הריאלי, שירת ביחידת 8200. משחק כדורגל וטניס, וחובב ספורט.

" אם אתה שואף להגיע רחוק בתחום המחשבים, תוכנית לפידים היא נקודת התחלה מצוינת "

Linkedin of גל מלכה
ולנטין דשינסקי

נולד בשנת 1990, למד מדעי המחשב במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2018. היסטוריה תעסוקתית- מהנדס תכנה ב IBM ,Google, DRW. מציין שתמיד ריתקה אותו העובדה שמחשבים פותרים כל כך הרבה בעיות, תואר במדעי המחשב בטכניון היה הדרך הטבעית בשבילו להעמיק בעולם הזה ולגרום למחשבים לפתור בעיות שמעניינות אותו. אוהב לגלוש קייט, לטייל במקומות אקזוטיים, ליצור קשרים חדשים ולפתור בעיות קשות ומעניינות. בוגר מגמת מדעי המחשב של תיכון עמ"ל נהריה. שירת כמפקד סיור בבסיס באזור רמאללה ובין הסיורים פיתח משחקי Flash. בזמנו הפנוי לומד קייטספרינג ועובד על פרויקטים עצמאיים.

" תכנית מעולה היוצרת קשרים עם האנשים החזקים ביותר בתחום, בהחלט מהווה יתרון למי שלוקח בה חלק "

Mail to ולנטין דשינסקי
Linkedin of ולנטין דשינסקי
דניאלה בר לב

ילידת 1994, סיימה את לימודיה לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב ועובדת בScaleIO­-EMC. בחרה ללמוד מדעי המחשב בעיקר כי התחברה לכך מהתיכון, השילוב עם מתמטיקה הרגיש לה טבעי כבר מההתחלה וככל שהיא מתקדמת בתואר, היא רואה כמה שהנושאים מתקשרים ומשלימים האחד את השני. גדלה באשדוד ושירתה בצה"ל בהתנדבות כפרוייקטורית בחיל הרפואה. אחד מתחביביה העיקריים הוא לשחק טניס.

" התוכנית חשפה אותי להתעסקות במדעי המחשב בתעשייה וכך קיבלתי כיוון למה שארצה לעשות בהמשך. בנוסף, בזכות התוכנית הכרתי אנשים מדהימים ואיכותיים ואני לא מצטערת לרגע על הצטרפותי לתוכנית "

Linkedin of דניאלה בר לב
אדם ארדרייך

יליד 1992, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. אוהב ספורט, מוזיקה וצילום. החלום שלו הוא לסיים את הלימודים ולהצליח בגדול. בעיקר סיום התואר.

" הייתי ממליץ לכל סטודנט מצוין להגיע ללפידים. התוכנית מעניקה (בנוסף להטבות משמעותיות) בית חם בפקולטה, הן מצד החברים האחרים בתוכנית והן מצד הסגל. זו הרגשה נהדרת. התכנים המיוחדים של התוכנית מאפשרים לנו חשיפה נדירה לעולם האמיתי שבחוץ, ולערך המוסף שלהם אין מחיר "

Linkedin of אדם ארדרייך
ארי ציגלר

יליד 1985, סיים את לימודיו במסלול להנדסת תכנה ב-2013. כסטודנט עבד כמפתח מערכות מודיעין באלביט וכיום עובד כמפתח מערכת אחסון מבוזרת ב-IBM. בוגר המגמה למחשבים ופיסיקה בתיכון מדעי טכנולוגי בכפר בתיה, שירת בצנחנים. מתגורר באלקנה עם אביבה אשתו, אף היא בוגרת הפקולטה, מנגן בכינור, אוהב ריצות ארוכות ולאחרונה גם קייט סרפינג.

" לפידים מסמלת בעיניי 'רוח חדשה' בעולם האקדמי – היא מנסה לפתח לא רק סטודנטים מבריקים שיישארו באקדמיה, כי אם אנשים עם יכולות הובלה וכריזמה שידעו להשתמש בידע שצברו לעשייה פורייה בתעשייה "

Linkedin of ארי ציגלר
שני ניצן

ילידת 1987, סיימה את לימודיה במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2011. בעלת תואר שני (MSc) במדעי המחשב ממכון ויצמן ועובדת כמהנדסת תוכנה במיקרוסופט בתחום ה-Identity Management. התאהבה במדעי המחשב בגיל 14 בקייטנת תכנות.

" תכנית לפידים נותנת את השילוב המושלם: לימודי מדעי המחשב עם טעימות מעולם הניהול והיזמות "

ענת עציון-פוקס

ילידת 1987, סיימה את לימודיה לתואר ראשון במסלול לביואינפורמטיקה במדעי המחשב ב-2013. כסטודנטית וגם בסיום לימודיה עבדה כמהנדסת תוכנה בקוואלקום, וכיום היא דוקטורנטית בתוכנית לביולוגיה חישובית באוניברסיטת פרינסטון. אוהבת לראות סרטים, צילום, התעמלות קרקע ומכשירים, אוספת בובות מכל העולם ואוהבת לכתוב.

" נמשכתי ללוגיקה וצורת החשיבה של מדעי המחשב מצד אחד, ולבעיות הטמונות בעולם הביולוגי המולקולרי מצד שני, ולכן בחרתי ללמוד ביואינפורמטיקה. ייחודה של תכנית לפידים בכך שהיא מכוונת את המשתתפים בתוכנית למצוינות במדעי המחשב בד בבד עם השאיפה להיות פעילים יותר בעולם האמתי, יוזמים יותר, ועם רצון להיות המובילים בקבוצה "

Personal website of ענת עציון-פוקס
Linkedin of ענת עציון-פוקס
ארנון יוגב

יליד 1985, סיים את לימודיו במסלול להנדסת תוכנה ב-2012. כסטודנט עבד כמפתח תוכנה בפרויקט מחקר בשיתוף הטכניון, אוניברסיטת ת"א ו-MIT, וכיום עובד כמהנדס תוכנה בצוות Social Technologies ב- IBM Research. אוהב לעסוק בתוכנה ובטכנולוגיות פורצות דרך, אוהב צלילה ובעקבותיה יוצא לטייל במקומות אקזוטיים ומרתקים.

" תכנית לפידים מספקת כלים מעולים ופותחת דלתות בזמן הלימודים ובהמשך הדרך. בזכות ההשתתפות בתוכנית זכיתי לעבוד בצוותים מובילים בתעשייה, אשר בדרך כלל אינם פתוחים לבוגרי תואר ראשון "

עמית גרוס

יליד 1985, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2013. כסטודנט עבד בצוות IR ב-IBM וכיום סטודנט ל-MSC במדעי המחשב תחת הנחיית פרופ"ח רן אל-יניב. נשוי ואב לתאומים, גיא ומאיה, ופעיל בקהילת StackOverflow.com.

" התוכנית מעשירה את עולמנו בחומר שהוא 'מחוץ לקופסה', ההרצאות עם יזמים בעבר ובהווה מרתקות ועוזרות בגיבוש החלטה נבונה על רצונותינו בסיום הלימודים "

Linkedin of עמית גרוס
אייל שולמן

יליד 1986, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2013. כסטודנט עבד במחלקה להנדסת תוכנה באינטל וכמתרגל בקורס קומבינטוריקה למדעי המחשב, וכיום עובד כמהנדס במרכז החדשנות של סיטיבנק. בוגר יחידת 8200 ואוהב ספורט, טיולים ומדי פעם בירה עם חברים.

" בלפידים יש אנשים מצוינים, תכנים מעניינים ותנאים מדהימים, אין סיבה להתלבט "

Linkedin of אייל שולמן
דנה דרקסלר-כהן

ילידת 1988, סיימה את לימודיה במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2011. בוגרת ביה"ס הריאלי בחיפה, שירתה בחיל המודיעין כמהנדסת תוכנה וכיום לומדת לדוקטורט. אוהבת לטייל בעולם וכמובן ללמוד.

" מדעי המחשב הוא מהתחומים המרתקים ביותר שיש, ואחד התחומים שהופכים למרכז העניינים באקדמיה, בתעשייה ובחברה. תכנית לפידים מספקת הזדמנות חד-פעמית להיחשף לפרויקטים מעניינים בתעשייה, לשמוע מניסיונם של אנשים שהצליחו מאוד ואפילו לקבל רעיונות "

מאור בר אשר

יליד גדרה, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2012. עבד בתור Compiler Software Engineer בחברת CEVA-DSP וכיום עובד בתור Senior Storage Development Engineer בחברת DELL.

" מחשוב הוא חלק מכל דבר שאנו עושים - ברפואה, בתחבורה, בתקשורת. אני מאמין שתחום מדעי המחשב עוזר לקדם יזמות ופיתוח בכל תחומי החיים, והמקצוע עצמו עוזר לפתח חשיבה שמסייעת לפתור בעיות גדולות ומורכבות. תכנית לפידים דורשת עמידה ברף גבוה, אך היא ללא ספק שווה את המאמץ! "

Linkedin of מאור בר אשר
נדיר יזרעאל

נולד בשנת 1985, למד במסלול לתואר כפול בפיסיקה ובמדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2013. כסטודנט עבד כמתכנת וכמהנדס תוכנה ב-Google, כיום מנהל סטרטאפ בשם ארמיס אשר הקים ביחד עם שותף ומשמש שם כ CTO ומייסד. מציין כי מדעי המחשב, ובפרט תכנית לפידים, מאפשרת שילוב מעולה של הכנה אקדמית מעולה עם קורסים מהתעשייה והניהול, תכנית שעוזרת להשתלב בתעשייה ומכינה את הקרקע לחלוטין לעבודה ביזמות ובהייטק הישראלי. לא ציפה שהקורסים בתעשייה וניהול שלקח יוסיפו לו כל כך הרבה, אבל השילוב שלהם עם מדעי המחשב היה מצוין. בנוסף, העובדה שיכל לעשות זאת במקביל לתואר בפיסיקה שמאוד נהנה ממנו נתן לו המון. חיפאי במקור, בוגר ביה"ס הריאלי, ומציין כי הלימודים בטכניון היו לדידו ההמשך הטבעי. מאז ומעולם רצה לבנות משהו בעצמו, וזה מכבר עזב את Google כדי לרדוף אחרי החלום. מתגורר כיום חצי מהזמן בתל אביב והחצי השני בטורונטו. מעבר לעבודה בארמיס, גם משקיע איינג׳ל יחד עם השותף שלו יבגני דיברוב במיני מיזמים ויזמים, וגם תורם חזרה לתכנית לפידים בדמות מלגות.

" עד היום כמה מחבריי הטובים, שלא נאמר השותף שלי לחברה שהקמנו יבגני דיברוב, הגיעו מהתוכנית. האנשים שמגיעים הם אנשים שנשארים איתך אח"כ לכל החיים. אין לתוכנית הזאת באמת מקבילה משמעותית מחוץ לכותלי הטכניון ואני ממליץ עליה בחום כבר שנים "

Mail to נדיר יזרעאל
Linkedin of נדיר יזרעאל
עומר טבח

יליד 1987, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2011. עובד ב-Google תל אביב. מתגורר בימים אלה בר"ג ומנגן בגיטרת באס.

" לפני הלימודים חברים אמרו לי 'מדעי המחשב- רק בטכניון'. הם לא טעו. ממליץ בחום על תכנית לפידים! זו דרך נעימה להכיר אנשים מוכשרים וכניסה רכה ללימודים לתואר הראשון. לעבודתי הנוכחית הגעתי בזכות הקשרים שיצרתי עם סטודנטים בתוכנית "

דור גולדבאום

יליד 1987, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2014. כסטודנט עבד במחלקת הבינה העסקית של מיקרוסופט וכיום עובד כמהנדס תוכנה בחברה. בוגר אורט ביאליק וחיל האוויר.

" תכנית לפידים נותנת כלים נהדרים לסטודנטים מצטיינים שרוצים להיחשף לתעשייה, ומאפשרת לעשות זאת בסביבה של אנשים מצוינים "

Linkedin of דור גולדבאום
שאול כפיר

יליד 1984, סיים את לימודיו לתואר כפול בפיזיקה ובמדעי המחשב ב-2013. כסטודנט עבד כמפתח תוכנה באינטל וכיום מכהן כמנהל טכנולוגיות (CTO) ב- Digital Asset Holdings- סטרטאפ פיננסי בניו יורק. בוגר מגמת רובוטיקה בתיכון, שירת בחיל הים כסגן מפקד ספינת טילים וכמפקד בקורס חובלים. לאחר 7 שנים בחיל הים התחיל את לימודיו במסגרת תכנית לפידים ובמקביל עבד כמתכנת בצוות המחקר של פרופ׳ אלי בן-ששון. שנה לאחר סיום הלימודים עבר לניו יורק, שם הוא משמש בתפקיד בכיר בחברת הייטק.

" העבודה כמתכנת בצוות המחקר של אלי בן-ששון במהלך הלימודים פתחה בפני עולם שלם של מחקר עם השלכות פרקטיות, ועזרה לי להבין את הצורך הרב בקישור בין חוד החנית של המחקר האקדמי לבין תעשיית התוכנה הענפה בישראל. תכנית לפידים היא כר פורה להיכרות בין יזמים לעתיד. אחד הגורמים המשפיעים עלי כיזם הוא הרשת החברתית שלי, שחלק ניכר ממנה צמח בתוכנית "

Linkedin of שאול כפיר
עומר טולדנו

נולד בשנת 1989, למד מדעי המחשב במסלול התלת שנתי וסיים את לימודי התואר הראשון ב-2014. כסטודנט עבד בצוות התוכנה במלאנוקס וכמהנדס תוכנה בקנשו, וכיום הוא מהנדס תוכנה מוביל ב-DA - סטרטאפ פיננסי בעולם הביטקוין בניו יורק, עם בוגר אחר של התוכנית – שאול כפיר, המשמש כסמנכ"ל טכנולוגיות בחברה. כשלמד קומבינטוריקה, זה אישש את הבחירה שלו במדעי המחשב, נהנה מכל הרצאה. מציין שכשהתחיל לעבוד גילה כמה מהנה להשתמש בידע כדי לבנות משהו שאנשים צריכים וליצור משהו חדש בעל ערך בעולם. הבוגר היחיד של התוכנית שהגיע מתזמורת צה״ל, אוהב מוסיקה, קרוספיט, טיולים ומדעי המחשב.

" הקשרים שנוצרים בין הסטודנטים בתכנית לפידים הם לדעתי הנכס הכי גדול שלנו, הבוגרים. זוהי תכנית נהדרת עבור היכרות עם אחלה אנשים ויזמים לעתיד "

Mail to עומר טולדנו
Linkedin of עומר טולדנו
יבגני דיברוב

יליד 1988, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2014. כסטודנט עבד כמפתח מוביל בקבוצת ה-Firmware, חברת Mellanox וכיום עובד כסמנכ"ל פיתוח עסקי ומנהל אזור EMEA + APAC בחברת Adallom תל אביבי. אוהד מכבי תל אביב בכדורסל, ואת ברצלונה בכדורגל. נמצא המון בחו"ל והכי אוהב להיות בהולנד. שירת במגוון תפקידי פיתוח וניהול פרויקטים ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין לפני תחילת לימודי בטכניון.

" בתוכנית לפידים אנחנו בסביבה יזמית ותחרותית, פוגשים את האנשים 'שכבר עשו את זה' ויוצרים Networking עם בוגרי התוכנית "

Linkedin of יבגני דיברוב
יצחק (איציק) גולן

יליד 1989, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ב-2014. כסטודנט עבד בקוואלקום וכיום עובד כמפתח בחברת final. בוגר תיכון לאו-בק ויחידת 8200, אוהב לנגן על גיטרה ותופים, ולהתאמן בחדר כושר.

" תקופת הלימודים מדהימה ומאתגרת. הזמן האחרון בחיים שאתה באמת הבוס של עצמך. תכנית לפידים טובה מאוד, מתגמלת, ומאגדת בתוכה אנשים מעולים חברתית ואינטלקטואלית "

נופר כרמלי

ילידת 1990, סיימה את לימודיה במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2015. כסטודנטית השתתפה בתוכנית חילופי סטודנטים ונסעה לסמסטר אחד בטורונטו, קנדה. ייצגה את הטכניון בתחרות תכנות אזורית בפורטוגל יחד עם צוות מאנשי תכנית לפידים, והקימה בטכניון מועדון אימפרוב (אלתור קומי) ש"גדל להיות משהו נפלא ומצחיק.

" לפידים זו תכנית מעולה! התכנים בתעשייה מעניינים ונותנים פרספקטיבה, המלגה עוזרת והמשרד מאוד נוח ומקל, וזו דרך מצוינת להכיר אנשים אדירים "

שניר כהן

יליד 1987, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2015. עבד כמתכנת ב- Google וכיום הוא מאסטרנט בפקולטה למדעי המחשב. אוהב לשחק כדורסל ולקרוא ספרי מתח.

" המסלול להנדסת מחשבים משלב את הקורסים הבסיסיים ממדעי המחשב ומהנדסת חשמל ומאפשר לבחור רק את הכיוונים שמעניינים אותך "

Linkedin of שניר כהן
עדן סייג

יליד 1988, סיים תואר כפול בפיזיקה ובמדעי המחשב ב-2015 ועובד כעוזר מחקר בפקולטה. בוגר התיכון החקלאי בפרדס חנה. מתעניין בבינה מלאכותית, חוכמת ההמונים ובאלגוריתמים המדמים תהליכים פיזיקליים. בזמנו הפנוי גולש בגלשן רוח, רוכב על אופני הרים ועובד על פרויקטים טכנולוגיים קטנים.

" האנשים שפגשתי בתוכנית הפכו לחברים ולשותפים הכי טובים שלי. זכיתי לקחת חלק בפעילויות רבות שלא הייתי מגיע אליהן בדרך אחרת "

Linkedin of עדן סייג
רוני רפאל

ילידת 1989, בוגרת המגמה המורחבת למדעי המחשב בתיכון דוד קלעי בגבעתיים ויחידת המחשוב של צה"ל, ממר"ם. סיימה את המסלול למדעי המחשב ב-2015 ועובדת כמהנדסת תוכנה בגוגל. מאז ומעולם הייתה לה משיכה עזה למדעים ולטכנולוגיה כמו גם לניהול וליזמות. היא מאמינה בשאיפה למצוינות ובעבודה קשה, בעבודת צוות ובחשיבה מחוץ לקופסה.

" בחרתי ללמוד מדעי המחשב בטכניון כי רציתי להיות בחזית הטכנולוגיה, וזו זכות גדולה ללמוד במקום כל כך איכותי ומפואר ומהאנשים המובילים בעולם בתחומם. תכנית לפידים מתאימה לסטודנטים הרואים את עצמם מובילים את הדור הבא של תעשיית ההיי טק והאקדמיה "

Linkedin of רוני רפאל
אורי ברוסילובסקי

יליד 1988, סיים את המסלול הכללי של מדעי המחשב ב-2015 ועובד ב-Google. בוגר תיכון חוגים, גרעין הנח"ל והגדודים, מנגן בפסנתר ואוהב לטייל ולבנות משחקי מחשב ומובייל.

" יותר מכל, התוכנית מחברת אותך עם אנשים בראש כמו שלך – סטודנטים למדעי המחשב ברמה גבוהה שגם מתעניינים ביזמות. זה מאוד משמעותי בעולם בו ה-networking חשוב ולא רק היכולות הטכניות האישיות "

Linkedin of אורי ברוסילובסקי
אלה לסר

ילידת 1990, סיימה את לימודיה במסלול הכללי של מדעי המחשב. עבדה כמהנדסת תוכנה מתמחה במיקרוסופט. בוגרת מגמת הקולנוע של תיכון אלון ברמת השרון ויחידת 8200 של צה"ל.

" ממליצה על התוכנית בחום, במיוחד למעוניינים להיחשף לתכנים בנושאי יזמות במהלך התואר "

Linkedin of אלה לסר
גייל וייס

ילידת 1991, סיימה את לימודיה במסלול להנדסת מחשבים ב-2016. כסטודנטית עבדה כעוזרת מחקר במעבדה לעיבוד גיאומטרי של תמונות. קוראת מדע בדיוני ופנטזיה, מציירת ועוסקת באימפרוב (אלתור קומי) וקרטה.

" הלימודים בטכניון יכולים להיות קשים, אבל לרוב נהנים. ובתוכנית לפידים פוגשים אנשים מאוד מעניינים "

Linkedin of גייל וייס
רום הרשקוביץ

יליד 1989, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2016. כסטודנט עבד במעבדה לעיבוד גיאומטרי של תמונות (GIP) בפקולטה. יוצא יחידת 8200 כחייל וקצין, ואוהב לרוץ למרחקים ארוכים.

" המסלול להנדסת מחשבים מאפשר לראות תמונה שלמה של עולם המחשבים על צדדיו התוכנתיים והחומרתיים. תכנית לפידים חושפת אותנו לעולם היזמות על שלל מרכיביו, ואנו זוכים להכיר את האנשים האיכותיים ביותר בתעשייה ובאקדמיה "

Linkedin of רום הרשקוביץ
ניב חיים

נולד בשנת 1986, למד במסלול הכפול של פיזיקה ומדעי המחשב וסיים את לימודי התואר הראשון ב 2015. בוגר תואר שני באסטרופיזיקה במכון ויצמן. כעת נמצא בלימודי דוקטורט במדעי המחשב וראייה חישובית במכון ויצמן, מסיים השנה. מציין שזוכר במיוחד מתקופת הלימודים את הקורס פיזיקה פ1 עם אהוד בכר, קורס שהיה עבורו מעבר ללימודי פיזיקה, אלא הבנה של מהי פיזיקה ומה זה אומר ללמוד פיזיקה- לדבריו קורס מעורר השראה. למד בביה"ס הריאלי בחיפה ושירת באחת מהיחידות הטכנולוגיות של חיל המודיעין. כשיש לו זמן חופשי אוהב לנגן בפסנתר ובכינור

" הדבר המשמעותי בתכנית לפידים זה האנשים שתפגוש ויהיו לצידך, שהם המבריקים שיצא לי להכיר- שילוב של אנשים מאד חכמים ונחמדים. חוץ משותפים מעולים לקורסים וחברים טובים לחיים, אין לי ספק שעם רבים מהם אני עוד אפגש בצמתים נוספים במהלך הקריירה. הסדנאות והמפגשים עם אנשי מפתח בתעשיית ההיי-טק מציעים נקודות מבט מקוריות ליישום של החומר התיאורטי שלומדים בכיתה "

Mail to ניב חיים
Linkedin of ניב חיים
אבנר אליזרוב

יליד 1990, סיים את לימודיו במסלול להנדסת תוכנה ב-2016. כסטודנט עבד כמהנדס בתעשייה הביטחונית. טייל במרכז אמריקה ואוהב לנגן בגיטרה ולקרוא ספרים.

" עוד מילדות נהניתי להתעסק עם מחשבים והייתי סקרן ללמוד. גיליתי שיש בתחום הזה הרבה יותר מתכנות והוא מקיף המון נושאים מרתקים. אחד מיתרונות התוכנית היא ההזדמנות להתחבר עם אנשים משנים קודמות. אנחנו לומדים מהם המון "

Linkedin of אבנר אליזרוב
איתי רוזנברג

יליד 1987, לומד לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב ועובד כתוכניתן ברפאל. שירת שש שנים וחצי כקצין ולוחם במערך ההגנה האווירית של חיל האוויר.

" תכנית לפידים תורמת רבות ברכישת מיומנויות שבדרך כלל אינן נרכשות במהלך הלימודים "

Linkedin of איתי רוזנברג
גיל בן שחר

יליד 1990, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ב-2016. כיום, סטודנט ל-MSC במדעי המחשב. פסנתרן חובב ואוהב ספרים.

" מדעי המחשב מאפשרים שילוב בין האקדמיה לתעשייה, ונוגעים בכל תחום בחיים. תכנית לפידים מהווה קרש קפיצה לדברים מיוחדים בהמשך הקריירה "

Linkedin of גיל בן שחר
גל בראון

יליד 1990, סיים את לימודיו במסלול התלת שנתי למדעי המחשב וכיום עובד כ-data scientist ב-SentinelOne. אוהב מחשבים - כמקצוע וכבילוי, וגם לטייל וללמוד דברים חדשים.

" מאז ומתמיד נמשכתי לעולם המחשבים המשתנה ללא הרף. מתוכנית לפידים אפשר רק להרוויח! "

Linkedin of גל בראון
אורי סברלו

יליד 1991, סיים את לימודיו לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב ב-2016. יוצא יחידת 8200 ואוהב מוסיקה.

" מתלבטים אם להצטרף ללפידים? – הכי כן! "

Linkedin of אורי סברלו
אילון גל

יליד 1990, סיים לימודיו במסלול להנדסת מחשבים. חובב כדורסל, צילום, טיולים, טכנולוגיה ועוד - כמעט מכל הבא ליד...

" אותי תמיד סיקרן לדעת איך הדברים שבחזית הטכנולוגיה עובדים. אם הרצון ליצור, לחדש, ולעשות משהו משלך בוער בך – יכול להיות שאתה יזם, ולפידים זה המקום בשבילך "

Personal website of אילון גל
Linkedin of אילון גל
מיכל כהן

ילידת 1995, סיימה את לימודיה במסלול להנדסת תוכנה מוגברת ב-2017. כיום, סטודנטית ל-MSC במדעי המחשב. הגיעה עם פרויקט הגמר שלה בתיכון לכנס LIYSF -London International Youth Science Forum.

" ניתנה לי ההזדמנות להימנות עם קבוצה איכותית כל כך של אנשים, וכל יום בפקולטה מפיק ממני את המרב. אין לי ספק שבתום ארבע שנות הלימוד ארכוש לעצמי כלים שיהפכו אותי למהנדסת הטובה ביותר שאוכל להיות "

Personal website of מיכל כהן
דורי מדיני

יליד 1989, לומד לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב.

" עוד לא נגענו בקצה של היכולות של מחשבים להשפיע על החיים שלנו... בגלל זה אני כאן "

Linkedin of דורי מדיני
עוזי סמג'ה

יליד 1991, סיים את לימודיו במסלול למדעי המחשב ב-2016. אוהב ספורט.

" תכנית לפידים היא ההזדמנות שלך להוכיח שהצטיינות זה הרבה מעבר לציונים "

Linkedin of עוזי סמג'ה