אנשים

סטודנטים

 
 
 
Standart view
אליה טורנר

ילידת 1992, לומדת לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב ועובדת כמתכנתת במלאנוקס. בחרה במדעי המחשב בעקבות אהבתה לחשיבה וללוגיקה שמסתתרת מאחוריו ולעובדה, שבניגוד למקצועות אחרים, דברים גדולים נוצרים אך ורק ממילות קוד וחשיבה נכונה. בנוסף, אוהבת מאוד את הצד המתמטי שקיים במדעי המחשב, לכן היא עושה תואר נוסף במתמטיקה. היא גרה כל חייה בתל אביב, בוגרת תיכון אליאנס. שירתה בחיל האוויר בבסיס עובדה, במצפה רמון (ביחידות בקרה) וחתמה קבע בטייסת בשדה דב. היא מאוד אוהבת להתעסק במוזיקה (לנגן/ לשמוע) ולטייל- היא כבר יצאה למספר טיולים בעולם והשאיפה היא להמשיך לטייל/ לעבוד במקומות חדשים גם אחרי התואר.

" מאוד ממליצה! התוכנית נותנת חשיפה למה שקורה בתעשיית ההיי-טק, דבר שאנו לא נחשפים אליו ביום-יום שלנו בתור סטודנטים "

Linkedin of אליה טורנר
ניקולא אפדילא

יליד 1996, לומד במסלול להנדסת תוכנה. הוא בחר ללמוד מדעי המחשב כי בתחום הזה אפשר להפוך רעיונות למשהו קיים. החל את דרכו בטכניון בשנת מכינה, שהייתה עבורו חוויה חדשה ומגניבה. הוא אוהב לרכוב על אופניי שטח ולשחק טניס.

" זאת הזדמנות טובה שמאפשרת לך להיות בסביבה שעושה את הלימודים לעוד יותר מעניינים. למשל, להיות סביב אנשים בעלי תנאים גבוהים זה דוחף אותך בצורה מאוד נחמדה לשפר את עצמך ולהתעניין עוד יותר בתחום. בנוסף לפעילויות ולהרצאות שהתוכנית מקיימת שעוזרות לסטודנטים להסתכל על תחום מדעי המחשב ממבט התעשייה. בלי להתעלם מהזכויות שהתוכנית מספקת למועמדיה בתוך הפקולטה וגם את המלגה "

ניקולאי (ניקו) קודריאסטב

יליד 1990, לומד במסלול הכללי למדעי המחשב. הוא ממליץ בחום ללמוד את קורסי אלגברה (א' ו-ב') אצל ניר בן דוד. הוא רואה בזה כחוויה אקדמית ואישית נדירה. מעיד על עצמו כ"מדבר יותר מדי".

" לסטודנט בעל עניין ביזמות ומנהיגות אין שום סיבה לא לנסות להצטרף לתוכנית "

Linkedin of ניקולאי (ניקו) קודריאסטב
שי זאבי

יליד 1997, לומד במסלול להנדסת תוכנה מוגברת. במשך שנים רבות התעניין במדעי המחשב ובפרט בתכנות. הוא מאוד אוהב שבתחום זה יש הרבה דינמיות, מגוון ואינספור אפשרויות ללמידה וניסיון. הוא נולד וחי כל חייו ברעננה, בוגר תיכון "מור" מטרו-ווסט. יש לו אח תאום זהה, שגם הוא עתודאי ולומד בתל אביב.

" אין ספק שעליו להצטרף, לסטודנט הנהנה מלימודיו ורוצה להיות חלק משמעותי מהתעשייה הטכנולוגית – לפידים זה המקום הנכון. אני בטוח שהתוכנית תעניק לכל סטודנט את הסביבה התומכת והמאתגרת לה הוא זקוק כדי למצות את הפוטנציאל שלו "

שרון יוגב

יליד 1991, לומד במסלול להנדסת מחשבים ועובד כ- Full Stack Developer בחברת FanZone. הוא תמיד אהב את תחום המחשבים והטכנולוגיה ולכן, היה לו טבעי ללמוד זאת בטכניון לאחר עיסוקו בצבא. הוא שירת כחמש וחצי שנים בתור חייל ולאחר מכן, בתור מפקד ביחידה הטכנולוגית 8200. באופן כללי, אוהב ספורט ובפרט, קראטה (משתתף בנבחרת הקראטה של הטכניון).

" אין סיבה שלא. יוצרים קשרים עם אנשים טובים ונחשפים לנושאים מעניינים "

Linkedin of שרון יוגב
לירון ברונפמן

יליד 1997, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב ועובד כביואינפורמטיקאי במעבדת לם בפקולטה לביולוגיה. לדעתו, מדעי המחשב הוא מסלול מאוד מעניין, המשלב פרקטיקה עם תיאוריה מתמטית רצינית. הוא מאמין שבטכניון יש סגל מעולה והרבה הזדמנויות להתפתחות אישית. הוא למד בתיכון "מדעים" שבלוד, עושה דיבייט ומטפס מדי פעם.

" התוכנית מעניינת ומועילה, נותנת נקודת מבט פרקטית לתואר ומעבר לו "

Linkedin of לירון ברונפמן
עומר אלקבץ

יליד 1993, לומד לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב. מאז הילדות, אהב מתמטיקה וחידות. כשהתחיל ללמוד תכנות בבית הספר, התאהב בכוח העצום של התכנות לפתרון בעיות ובאופי המתמטי שמתלווה לאלגוריתמים מורכבים שכאלו. הוא מאמין שאפשר להגיע רחוק עם הכוח העצום של המחשב בשילוב יכולות מתמטיות גבוהות. שירת ביחידת 8200. אוהב לעשות ספורט, לשחק כדורעף חופים עם חברים ולבלות עם המשפחה.

" מביא המון ערך מוסף בתחום התעשייתי, תוכניות עסקיות, יזמות, ניהול. מכירים אנשים איכותיים. ממליץ בחום! "

גל פרץ

יליד 1989, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ועובד כמפתח תוכנה במחלקת האבטחה של IBM. מאז היותו ילד התעניין בעולם המחשבים, בגיל 12 קנה את הספר הראשון בנושא פיתוח ומאז עסק בתחום. בוגר מגמת מדעי המחשב פיזיקה של תיכון אורט גרינברג טבעון. שירת כלוחם בחטיבה 7 של חיל השריון. אוהב לגלוש סנובורד, לשחק כדורסל וכמובן, לקודד.

" אני ממליץ לכל סטודנט מצטיין בעל זיקה לתחום היזמות להיות חלק מתוכנית לפידים. התוכנית נותנת הזדמנות נדירה להכיר אנשי מפתח מהתעשייה ולשמוע על הדרך שעשו בשביל להגיע להצלחה "

Linkedin of גל פרץ
אלעד נחמיאס

יליד 1992, לומד הנדסת תוכנה מוגברת. לפני תחילת הלימודים, עסק בעיקר בתכנון ופיתוח מערכות לניהול תוכן. הוא מאמין בחזון, לפיו יזמים יוכלו להקים מערכת מידע כרצונם, ללא ידע מוקדם בתכנות, זאת באמצעות הטלת מלוא האחריות על המחשב בבחירת האלגוריתם המתאים ביותר למשימה. בטכניון הוא לומד להטיל ספק, במיוחד בפתרונות המשכנעים ביותר, כך ניתן להגיע לפתרונות חדשים ויצירתיים. בזמנו הפנוי, אוהב לרוץ, במיוחד בים.

" התוכנית מהווה הזדמנות פז למי שמעוניין לפתח קריירה בה הוא יוביל תהליכי יצירה ויזמות בעלי השפעה על העתיד הטכנולוגי "

Linkedin of אלעד נחמיאס
מיכאל מלצב

יליד 1991, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב ועובד כמתכנת בחברת Reason Software. בוגר תיכון שבח מופת בתל אביב. סיים שירות קרבי באזור גבול מצרים. כיום, חבר בנבחרת ג'ודו בטכניון.

" ממליץ לכל מי שמעוניין להרחיב את אופקיו לגבי יזמות ותעשיה ולהכיר אנשים איכותיים בעלי שאיפות דומות "

Linkedin of מיכאל מלצב
גל מלכה

יליד 1991, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ועובד כמהנדס פיתוח תוכנה במיקרוסופט. מחשבים עניינו אותו מאז ומתמיד ולכן הבחירה בלימודי מדעי המחשב בטכניון הייתה טבעית עבורו. חיפאי מלידה, בוגר תיכון הריאלי, שירת ביחידת 8200. משחק כדורגל וטניס, וחובב ספורט.

" אם אתה שואף להגיע רחוק בתחום המחשבים, תוכנית לפידים היא נקודת התחלה מצוינת "

Linkedin of גל מלכה
ולנטין דשינסקי

יליד 1990, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב ועובדת כמפתח משחקים ואפליקציות עצמאית לGoogle Play. בוגר מגמת מדעי המחשב של תיכון עמ"ל נהריה. שירת כמפקד סיור בבסיס באזור רמאללה ובין הסיורים פיתח משחקי Flash. אוהב ספורט, ים, טיולים, בירה, סטייקים טובים ובמבה! בזמנו הפנוי לומד קייטספרינג ועובד על פרויקטים עצמאיים.

" אל תתלבט, תעשה מה שצריך כדי להיות חלק ממנה "

Linkedin of ולנטין דשינסקי
דניאלה בר לב

ילידת 1994, לומדת לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב ועובדת בScaleIO­-EMC. בחרה ללמוד מדעי המחשב בעיקר כי התחברה לכך מהתיכון, השילוב עם מתמטיקה הרגיש לה טבעי כבר מההתחלה וככל שהיא מתקדמת בתואר, היא רואה כמה שהנושאים מתקשרים ומשלימים האחד את השני. גדלה באשדוד ושירתה בצה"ל בהתנדבות כפרוייקטורית בחיל הרפואה. אחד מתחביביה העיקריים הוא לשחק טניס.

" התוכנית חשפה אותי להתעסקות במדעי המחשב בתעשייה וכך קיבלתי כיוון למה שארצה לעשות בהמשך. בנוסף, בזכות התוכנית הכרתי אנשים מדהימים ואיכותיים ואני לא מצטערת לרגע על הצטרפותי לתוכנית "

Linkedin of דניאלה בר לב
אדם ארדרייך

יליד 1992, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. אוהב ספורט, מוזיקה וצילום. החלום שלו הוא לסיים את הלימודים ולהצליח בגדול. בעיקר סיום התואר.

" הייתי ממליץ לכל סטודנט מצוין להגיע ללפידים. התוכנית מעניקה (בנוסף להטבות משמעותיות) בית חם בפקולטה, הן מצד החברים האחרים בתוכנית והן מצד הסגל. זו הרגשה נהדרת. התכנים המיוחדים של התוכנית מאפשרים לנו חשיפה נדירה לעולם האמיתי שבחוץ, ולערך המוסף שלהם אין מחיר "

Linkedin of אדם ארדרייך
אילון גל

יליד 1990, לומד במסלול להנדסת מחשבים. חובב כדורסל, צילום, טיולים, טכנולוגיה ועוד - כמעט מכל הבא ליד...

" אותי תמיד סיקרן לדעת איך הדברים שבחזית הטכנולוגיה עובדים. אם הרצון ליצור, לחדש, ולעשות משהו משלך בוער בך – יכול להיות שאתה יזם, ולפידים זה המקום בשבילך "

Personal website of אילון גל
Linkedin of אילון גל
מיכל כהן

ילידת 1995, לומדת הנדסת תוכנה מוגברת. הגיעה עם פרויקט הגמר שלה בתיכון לכנסLIYSF (London International Youth Science Forum)

" ניתנה לי ההזדמנות להימנות עם קבוצה איכותית כל כך של אנשים, וכל יום בפקולטה מפיק ממני את המרב. אין לי ספק שבתום ארבע שנות הלימוד ארכוש לעצמי כלים שיהפכו אותי למהנדסת הטובה ביותר שאוכל להיות "

Personal website of מיכל כהן
דורי מדיני

יליד 1989, לומד לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב.

" עוד לא נגענו בקצה של היכולות של מחשבים להשפיע על החיים שלנו... בגלל זה אני כאן "

Linkedin of דורי מדיני