אנשים

סטודנטים

 
 
 
Standart view
דן אהרונסון

יליד 1998, לומד במסלול להנדסת תוכנה. בחר ללמוד מדעי המחשב מאחר וזה תחום מאוד מרכזי היום, המשמש גם תחומים אחרים. אם זה באופן החשיבה האלגוריתמית או פשוט בשימוש במחשב ככלי לביצוע משימות. בגיל 10 העתיק את מגוריו מארה"ב לתל מונד. במהלך התיכון, היה חלק מהמגמה "מדעית-הנדסית", שם הכיר את תחום הביולוגיה, האלקטרוניקה והאלגוריתמיקה. המגמה גרמה לו לאהוב את תחום היזמות ולהבין את הצורך בלמידה כדי לרכוש מאגר ידע רחב אשר יאפשר למצוא פתרונות לבעיות הקיימות בעולם. עתודאי.

" לדעתי, כל מי ששואף בעתיד להיות יזם ומנהיג כדאי שינסה להיות חלק מהתוכנית. אני מאמין שמפגשי העשרה ומפגשים עם מנהיגים בתעשייה ייתנו לנו כלים חשובים להצלחה בתחום היזמות שיקדמו את השאיפה הזו. מעבר לזה, אנחנו הופכים לחלק מקבוצה של סטודנטים מצטיינים בפקולטה שיכולים להיעזר זה בזה להמשיך להצטיין בלימודים יחדיו "

גלעד לוי

יליד 1995, לומד במסלול להנדסת מחשבים.

" "

ברק גור

יליד 1994, לומד לתואר במדעי המחשב, פיזיקה ומתמטיקה. לדעתו, ההסתגלות לצורת החשיבה המתמטית וההפנמה שלה הוא החלק המשמעותי, המאתגר והמתגמל ביותר בתחילת הלימודים האקדמיים. המתמטיקה היא הבסיס האיתן של כל תחומי המדע, ובפרט מדעי-המחשב, לכן בסיס מתמטי טוב הוא נקודת מוצא מעולה לכל תחום חדש. הוא גדל בראש העין ולמד בתיכון הנדסאים בהרצליה. מאז שהוא זוכר את עצמו הייתה לו נגיעה במדע ובטכנולוגיה, זה נראה לו כל כך טבעי ובסיסי, כך שתמיד חיפש את זה סביבו ורצה ללמוד על כך יותר. הוא סקרן מטבעו, אוהב לקרוא, ללמוד דברים חדשים, לטייל ולהכיר מקומות ואנשים חדשים.

" "

Linkedin of ברק גור
ירדן אדיר

יליד 1998, לומד במסלול להנדסת תוכנה. הוא נמשך לתחום מדעי המחשב בזכות היותו תחום מתפתח, שמלוא הפוטנציאל המצוי בו עוד לא מומש. בגיל 9 עבר לגור בארה"ב מטעם העבודה של אביו וחזר לארץ לאחר 3 שנים. הוא למד בתיכון מקיף י"א שבראשון לציון ואוהב לנגן בגיטרה בזמנו הפנוי.

" במהלך התואר לומדים נושאים רבים ומגוונים בתחום הטכנולוגי, ותוכנית לפידים מאפשרת ללמוד גם על הצד הפרקטי יותר של התעשייה הטכנולוגית, החשוב לא פחות אם המטרה היא להגיע להצלחות משמעותיות בתחום הטכנולוגיה "

Linkedin of ירדן אדיר
אור גוז

יליד 1993, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. תמיד נמשך לתחום מדעי המחשב ולכן הבחירה בטכניון הייתה טבעית. המקצוע הוא בעצם פתירת בעיות, חשיבה מחוץ לקופסה והפיכת רעיונות למציאות. למד בתיכון הרב תחומי בחדרה במגמות מדעי המחשב ופיזיקה. שיחק כדורסל מגיל צעיר ועד לתחילת הלימודים ואוהב לעשות זאת בזמנו הפנוי גם היום. בנוסף אוהב ספורט, סנובורד וטיולים בעולם.

" הזדמנות מיוחדת להיחשף לתכנים חשובים מעולם היזמות תוך כדי יצירת קשרים עם אנשים מצוינים אחרים בתכנית "

Linkedin of אור גוז
ליאור צדיק

יליד 1994, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב. תמיד התעניין במחשבים ובמתמטיקה, בחר בתחום מדעי המחשב משום שהוא משלב בין שניהם. בעזרת מחשב ניתן ליצור דברים מדהימים ולהשפיע על אינספור תחומים. מתגורר בקרית חיים. אוהב קולנוע, ספרים וטיולים בארץ ובעולם.

" התוכנית היא הזדמנות להכיר אנשים מצוינים ולהיחשף לעולם ההיי-טק "

ירדן שפירא

ילידת 1994, לומדת במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. תמיד נמשכה לעולם מדעי המחשב וידעה שתעסוק בו. המיוחד בו הוא השילוב של התיאוריה עם הפרקטיקה בכל קורס. היא רוצה לעבוד עם אנשים ולהתקדם לתפקידי ניהול. נולדה בקריית חיים, למדה בתיכון במגמת מדעים מדויקים. בכיתה י"ב השתתפה בקורס אלגברה א' בטכניון במסגרת 'שילוב תלמידי תיכון מצטיינים בלימודים אקדמיים'. שירתה שנה וחצי בקורס טיס במגמת נווטי קרב וחצי שנה נוספת כפקידה של מפקד שייטת 13 בחיל הים. לאחר מכן, עבדה כשנה בחברת סטארט-אפ רפואית "צ'ק קאפ", בה הקימה את צוות מהנדסי הבדיקות למוצר, רשמה וביצעה בדיקות תוכנה ובדיקות ידניות. היא אוהבת לנגן בפסנתר ובגיטרה, לקרוא ולעשות ספורט.

" אני ממליצה לכל סטודנט מצטיין וסקרן שרוצה ללמוד מעבר לעולם של מדעי המחשב, על התעשייה ועל תחום הניהול והיזמות – להצטרף לתכנית. זו הזדמנות פז שניתנת לסטודנטים, לכן אין סיבה שלא לנסות "

Linkedin of ירדן שפירא
רחל מיקולינסקי

ילידת 1993, לומדת לתואר כפול בפיזיקה ובמדעי המחשב ועובדת כמתכנתת בAperio. היא נחשפה לעולם המחשבים בצבא והבינה שזה עולם רחב ומגוון שבו יכולה למצוא את עצמה. נולדה ברחובות, שירתה ב-8200 תחילה בתור חיילת ולאחר מכן, בתור קצינה וראש צוות.

" למה לא? זו הזדמנות לעשות משהו לא שיגרתי, מה שתמיד נחמד ומעשיר "

הדס אורגד

ילידת 1995, לומדת במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. היא רואה את הלימודים בטכניון כמאתגרים ומתגמלים. זו הזדמנות ללמוד ברמה הגבוהה ביותר ולהיפתח לעולם הטכנולוגיה המרתק והמגוון. שירתה כמפקדת צוות אבטחת מידע לרשתות ביחידת ממת"ם – יחידת המחשבים של חיל הים. מאוד אוהבת לשיר, לנגן בגיטרה ולצייר.

" אם אתם מתעניינים ביזמות, ורוצים להפיק את המרב מהתואר הראשון שלכם – המסלול הזה בשבילכם "

Linkedin of הדס אורגד
טל אלון

ילידת 1998, לומדת במסלול להנדסת תוכנה מוגברת. בחרה ללמוד מדעי המחשב כי לדעתה זהו תחום המתאפיין בדינאמיות ובמגוון רב של אפשרויות, דבר היכול לעזור לפתרון בעיות משמעותיות ולהצעיד את החברה קדימה. היא מתגוררת באור יהודה, בשכונת נווה רבין. סיימה תיכון בן צבי בקריית אונו, במגמת מחשבים וערבית ועסקה מספר שנים בשחייה תחרותית. כיום, עתודאית בתוכנית פסגות, עדיין אוהבת לשחות ובכלל לעסוק בספורט. מקפידה להתאמן ולרוץ.

" תכנית לפידים הינה נתיב של ידע ושל ההעצמה הן בתחום הטכנולוגי והן בתחום הניהולי, שילוב שני התחומים יחד יהווה נקודת זינוק משמעותית עבורך "

Linkedin of טל אלון
אליה טורנר

ילידת 1992, לומדת לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב ועובדת כמתכנתת במלאנוקס. בחרה במדעי המחשב בעקבות אהבתה לחשיבה וללוגיקה שמסתתרת מאחוריו ולעובדה, שבניגוד למקצועות אחרים, דברים גדולים נוצרים אך ורק ממילות קוד וחשיבה נכונה. בנוסף, אוהבת מאוד את הצד המתמטי שקיים במדעי המחשב, לכן היא עושה תואר נוסף במתמטיקה. היא גרה כל חייה בתל אביב, בוגרת תיכון אליאנס. שירתה בחיל האוויר בבסיס עובדה, במצפה רמון (ביחידות בקרה) וחתמה קבע בטייסת בשדה דב. היא מאוד אוהבת להתעסק במוזיקה (לנגן/ לשמוע) ולטייל- היא כבר יצאה למספר טיולים בעולם והשאיפה היא להמשיך לטייל/ לעבוד במקומות חדשים גם אחרי התואר.

" מאוד ממליצה! התוכנית נותנת חשיפה למה שקורה בתעשיית ההיי-טק, דבר שאנו לא נחשפים אליו ביום-יום שלנו בתור סטודנטים "

Linkedin of אליה טורנר
ניקולא אפדילא

יליד 1996, לומד במסלול להנדסת תוכנה. הוא בחר ללמוד מדעי המחשב כי בתחום הזה אפשר להפוך רעיונות למשהו קיים. החל את דרכו בטכניון בשנת מכינה, שהייתה עבורו חוויה חדשה ומגניבה. הוא אוהב לרכוב על אופניי שטח ולשחק טניס.

" זאת הזדמנות טובה שמאפשרת לך להיות בסביבה שעושה את הלימודים לעוד יותר מעניינים. למשל, להיות סביב אנשים בעלי תנאים גבוהים זה דוחף אותך בצורה מאוד נחמדה לשפר את עצמך ולהתעניין עוד יותר בתחום. בנוסף לפעילויות ולהרצאות שהתוכנית מקיימת שעוזרות לסטודנטים להסתכל על תחום מדעי המחשב ממבט התעשייה. בלי להתעלם מהזכויות שהתוכנית מספקת למועמדיה בתוך הפקולטה וגם את המלגה "

ניקולאי (ניקו) קודריאסטב

יליד 1990, לומד במסלול הכללי למדעי המחשב. הוא ממליץ בחום ללמוד את קורסי אלגברה (א' ו-ב') אצל ניר בן דוד. הוא רואה בזה כחוויה אקדמית ואישית נדירה. מעיד על עצמו כ"מדבר יותר מדי".

" לסטודנט בעל עניין ביזמות ומנהיגות אין שום סיבה לא לנסות להצטרף לתוכנית "

Linkedin of ניקולאי (ניקו) קודריאסטב
שי זאבי

יליד 1997, לומד במסלול להנדסת תוכנה מוגברת. במשך שנים רבות התעניין במדעי המחשב ובפרט בתכנות. הוא מאוד אוהב שבתחום זה יש הרבה דינמיות, מגוון ואינספור אפשרויות ללמידה וניסיון. הוא נולד וחי כל חייו ברעננה, בוגר תיכון "מור" מטרו-ווסט. יש לו אח תאום זהה, שגם הוא עתודאי ולומד בתל אביב.

" אין ספק שעליו להצטרף, לסטודנט הנהנה מלימודיו ורוצה להיות חלק משמעותי מהתעשייה הטכנולוגית – לפידים זה המקום הנכון. אני בטוח שהתוכנית תעניק לכל סטודנט את הסביבה התומכת והמאתגרת לה הוא זקוק כדי למצות את הפוטנציאל שלו "

שרון יוגב

יליד 1991, לומד במסלול להנדסת מחשבים ועובד כ- Full Stack Developer בחברת FanZone. הוא תמיד אהב את תחום המחשבים והטכנולוגיה ולכן, היה לו טבעי ללמוד זאת בטכניון לאחר עיסוקו בצבא. הוא שירת כחמש וחצי שנים בתור חייל ולאחר מכן, בתור מפקד ביחידה הטכנולוגית 8200. באופן כללי, אוהב ספורט ובפרט, קראטה (משתתף בנבחרת הקראטה של הטכניון).

" אין סיבה שלא. יוצרים קשרים עם אנשים טובים ונחשפים לנושאים מעניינים "

Linkedin of שרון יוגב
לירון ברונפמן

יליד 1997, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב ועובד כביואינפורמטיקאי במעבדת לם בפקולטה לביולוגיה. לדעתו, מדעי המחשב הוא מסלול מאוד מעניין, המשלב פרקטיקה עם תיאוריה מתמטית רצינית. הוא מאמין שבטכניון יש סגל מעולה והרבה הזדמנויות להתפתחות אישית. הוא למד בתיכון "מדעים" שבלוד, עושה דיבייט ומטפס מדי פעם.

" התוכנית מעניינת ומועילה, נותנת נקודת מבט פרקטית לתואר ומעבר לו "

Linkedin of לירון ברונפמן
עומר אלקבץ

יליד 1993, לומד לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב. מאז הילדות, אהב מתמטיקה וחידות. כשהתחיל ללמוד תכנות בבית הספר, התאהב בכוח העצום של התכנות לפתרון בעיות ובאופי המתמטי שמתלווה לאלגוריתמים מורכבים שכאלו. הוא מאמין שאפשר להגיע רחוק עם הכוח העצום של המחשב בשילוב יכולות מתמטיות גבוהות. שירת ביחידת 8200. אוהב לעשות ספורט, לשחק כדורעף חופים עם חברים ולבלות עם המשפחה.

" מביא המון ערך מוסף בתחום התעשייתי, תוכניות עסקיות, יזמות, ניהול. מכירים אנשים איכותיים. ממליץ בחום! "

אלעד נחמיאס

יליד 1992, לומד הנדסת תוכנה מוגברת. לפני תחילת הלימודים, עסק בעיקר בתכנון ופיתוח מערכות לניהול תוכן. הוא מאמין בחזון, לפיו יזמים יוכלו להקים מערכת מידע כרצונם, ללא ידע מוקדם בתכנות, זאת באמצעות הטלת מלוא האחריות על המחשב בבחירת האלגוריתם המתאים ביותר למשימה. בטכניון הוא לומד להטיל ספק, במיוחד בפתרונות המשכנעים ביותר, כך ניתן להגיע לפתרונות חדשים ויצירתיים. בזמנו הפנוי, אוהב לרוץ, במיוחד בים.

" התוכנית מהווה הזדמנות פז למי שמעוניין לפתח קריירה בה הוא יוביל תהליכי יצירה ויזמות בעלי השפעה על העתיד הטכנולוגי "

Linkedin of אלעד נחמיאס
ולנטין דשינסקי

יליד 1990, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב ועובדת כמפתח משחקים ואפליקציות עצמאית לGoogle Play. בוגר מגמת מדעי המחשב של תיכון עמ"ל נהריה. שירת כמפקד סיור בבסיס באזור רמאללה ובין הסיורים פיתח משחקי Flash. אוהב ספורט, ים, טיולים, בירה, סטייקים טובים ובמבה! בזמנו הפנוי לומד קייטספרינג ועובד על פרויקטים עצמאיים.

" אל תתלבט, תעשה מה שצריך כדי להיות חלק ממנה "

Linkedin of ולנטין דשינסקי
דניאלה בר לב

ילידת 1994, לומדת לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב ועובדת בScaleIO­-EMC. בחרה ללמוד מדעי המחשב בעיקר כי התחברה לכך מהתיכון, השילוב עם מתמטיקה הרגיש לה טבעי כבר מההתחלה וככל שהיא מתקדמת בתואר, היא רואה כמה שהנושאים מתקשרים ומשלימים האחד את השני. גדלה באשדוד ושירתה בצה"ל בהתנדבות כפרוייקטורית בחיל הרפואה. אחד מתחביביה העיקריים הוא לשחק טניס.

" התוכנית חשפה אותי להתעסקות במדעי המחשב בתעשייה וכך קיבלתי כיוון למה שארצה לעשות בהמשך. בנוסף, בזכות התוכנית הכרתי אנשים מדהימים ואיכותיים ואני לא מצטערת לרגע על הצטרפותי לתוכנית "

Linkedin of דניאלה בר לב
אילון גל

יליד 1990, לומד במסלול להנדסת מחשבים. חובב כדורסל, צילום, טיולים, טכנולוגיה ועוד - כמעט מכל הבא ליד...

" אותי תמיד סיקרן לדעת איך הדברים שבחזית הטכנולוגיה עובדים. אם הרצון ליצור, לחדש, ולעשות משהו משלך בוער בך – יכול להיות שאתה יזם, ולפידים זה המקום בשבילך "

Personal website of אילון גל
Linkedin of אילון גל