אנשים

בוגרים

 
 
 
Standart view
גל פרץ

יליד 1989, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ב-2017 ועובד כמפתח תוכנה במחלקת האבטחה של IBM. מאז היותו ילד התעניין בעולם המחשבים, בגיל 12 קנה את הספר הראשון בנושא פיתוח ומאז עסק בתחום. בוגר מגמת מדעי המחשב פיזיקה של תיכון אורט גרינברג טבעון. שירת כלוחם בחטיבה 7 של חיל השריון. אוהב לגלוש סנובורד, לשחק כדורסל וכמובן, לקודד.

" אני ממליץ לכל סטודנט מצטיין בעל זיקה לתחום היזמות להיות חלק מתוכנית לפידים. התוכנית נותנת הזדמנות נדירה להכיר אנשי מפתח מהתעשייה ולשמוע על הדרך שעשו בשביל להגיע להצלחה "

Linkedin of גל פרץ
מיכאל מלצב

יליד 1991, לומד במסלול התלת שנתי למדעי המחשב ועובד כמתכנת בחברת Reason Software. בוגר תיכון שבח מופת בתל אביב. סיים שירות קרבי באזור גבול מצרים. כיום, חבר בנבחרת ג'ודו בטכניון.

" ממליץ לכל מי שמעוניין להרחיב את אופקיו לגבי יזמות ותעשיה ולהכיר אנשים איכותיים בעלי שאיפות דומות "

Linkedin of מיכאל מלצב
גל מלכה

יליד 1991, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ב-2017. עובד כמהנדס פיתוח תוכנה במיקרוסופט. מחשבים עניינו אותו מאז ומתמיד ולכן הבחירה בלימודי מדעי המחשב בטכניון הייתה טבעית עבורו. חיפאי מלידה, בוגר תיכון הריאלי, שירת ביחידת 8200. משחק כדורגל וטניס, וחובב ספורט.

" אם אתה שואף להגיע רחוק בתחום המחשבים, תוכנית לפידים היא נקודת התחלה מצוינת "

Linkedin of גל מלכה
אדם ארדרייך

יליד 1992, לומד במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב. אוהב ספורט, מוזיקה וצילום. החלום שלו הוא לסיים את הלימודים ולהצליח בגדול. בעיקר סיום התואר.

" הייתי ממליץ לכל סטודנט מצוין להגיע ללפידים. התוכנית מעניקה (בנוסף להטבות משמעותיות) בית חם בפקולטה, הן מצד החברים האחרים בתוכנית והן מצד הסגל. זו הרגשה נהדרת. התכנים המיוחדים של התוכנית מאפשרים לנו חשיפה נדירה לעולם האמיתי שבחוץ, ולערך המוסף שלהם אין מחיר "

Linkedin of אדם ארדרייך
ארי ציגלר

יליד 1985, סיים את לימודיו במסלול להנדסת תכנה ב-2013. כסטודנט עבד כמפתח מערכות מודיעין באלביט וכיום עובד כמפתח מערכת אחסון מבוזרת ב-IBM. בוגר המגמה למחשבים ופיסיקה בתיכון מדעי טכנולוגי בכפר בתיה, שירת בצנחנים. מתגורר באלקנה עם אביבה אשתו, אף היא בוגרת הפקולטה, מנגן בכינור, אוהב ריצות ארוכות ולאחרונה גם קייט סרפינג.

" לפידים מסמלת בעיניי 'רוח חדשה' בעולם האקדמי – היא מנסה לפתח לא רק סטודנטים מבריקים שיישארו באקדמיה, כי אם אנשים עם יכולות הובלה וכריזמה שידעו להשתמש בידע שצברו לעשייה פורייה בתעשייה "

Linkedin of ארי ציגלר
שני ניצן

ילידת 1987, סיימה את לימודיה במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2011. בעלת תואר שני (MSc) במדעי המחשב ממכון ויצמן ועובדת כמהנדסת תוכנה במיקרוסופט בתחום ה-Identity Management. התאהבה במדעי המחשב בגיל 14 בקייטנת תכנות.

" תכנית לפידים נותנת את השילוב המושלם: לימודי מדעי המחשב עם טעימות מעולם הניהול והיזמות "

ענת עציון-פוקס

ילידת 1987, סיימה את לימודיה לתואר ראשון במסלול לביואינפורמטיקה במדעי המחשב ב-2013. כסטודנטית וגם בסיום לימודיה עבדה כמהנדסת תוכנה בקוואלקום, וכיום היא דוקטורנטית בתוכנית לביולוגיה חישובית באוניברסיטת פרינסטון. אוהבת לראות סרטים, צילום, התעמלות קרקע ומכשירים, אוספת בובות מכל העולם ואוהבת לכתוב.

" נמשכתי ללוגיקה וצורת החשיבה של מדעי המחשב מצד אחד, ולבעיות הטמונות בעולם הביולוגי המולקולרי מצד שני, ולכן בחרתי ללמוד ביואינפורמטיקה. ייחודה של תכנית לפידים בכך שהיא מכוונת את המשתתפים בתוכנית למצוינות במדעי המחשב בד בבד עם השאיפה להיות פעילים יותר בעולם האמתי, יוזמים יותר, ועם רצון להיות המובילים בקבוצה "

Personal website of ענת עציון-פוקס
Linkedin of ענת עציון-פוקס
ארנון יוגב

יליד 1985, סיים את לימודיו במסלול להנדסת תוכנה ב-2012. כסטודנט עבד כמפתח תוכנה בפרויקט מחקר בשיתוף הטכניון, אוניברסיטת ת"א ו-MIT, וכיום עובד כמהנדס תוכנה בצוות Social Technologies ב- IBM Research. אוהב לעסוק בתוכנה ובטכנולוגיות פורצות דרך, אוהב צלילה ובעקבותיה יוצא לטייל במקומות אקזוטיים ומרתקים.

" תכנית לפידים מספקת כלים מעולים ופותחת דלתות בזמן הלימודים ובהמשך הדרך. בזכות ההשתתפות בתוכנית זכיתי לעבוד בצוותים מובילים בתעשייה, אשר בדרך כלל אינם פתוחים לבוגרי תואר ראשון "

עמית גרוס

יליד 1985, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2013. כסטודנט עבד בצוות IR ב-IBM וכיום סטודנט ל-MSC במדעי המחשב תחת הנחיית פרופ"ח רן אל-יניב. נשוי ואב לתאומים, גיא ומאיה, ופעיל בקהילת StackOverflow.com.

" התוכנית מעשירה את עולמנו בחומר שהוא 'מחוץ לקופסה', ההרצאות עם יזמים בעבר ובהווה מרתקות ועוזרות בגיבוש החלטה נבונה על רצונותינו בסיום הלימודים "

Linkedin of עמית גרוס
אייל שולמן

יליד 1986, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2013. כסטודנט עבד במחלקה להנדסת תוכנה באינטל וכמתרגל בקורס קומבינטוריקה למדעי המחשב, וכיום עובד כמהנדס במרכז החדשנות של סיטיבנק. בוגר יחידת 8200 ואוהב ספורט, טיולים ומדי פעם בירה עם חברים.

" בלפידים יש אנשים מצוינים, תכנים מעניינים ותנאים מדהימים, אין סיבה להתלבט "

Linkedin of אייל שולמן
דנה דרקסלר-כהן

ילידת 1988, סיימה את לימודיה במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2011. בוגרת ביה"ס הריאלי בחיפה, שירתה בחיל המודיעין כמהנדסת תוכנה וכיום לומדת לדוקטורט. אוהבת לטייל בעולם וכמובן ללמוד.

" מדעי המחשב הוא מהתחומים המרתקים ביותר שיש, ואחד התחומים שהופכים למרכז העניינים באקדמיה, בתעשייה ובחברה. תכנית לפידים מספקת הזדמנות חד-פעמית להיחשף לפרויקטים מעניינים בתעשייה, לשמוע מניסיונם של אנשים שהצליחו מאוד ואפילו לקבל רעיונות "

מאור בר אשר

יליד גדרה, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2012. עבד בתור Compiler Software Engineer בחברת CEVA-DSP וכיום עובד בתור Senior Storage Development Engineer בחברת DELL.

" מחשוב הוא חלק מכל דבר שאנו עושים - ברפואה, בתחבורה, בתקשורת. אני מאמין שתחום מדעי המחשב עוזר לקדם יזמות ופיתוח בכל תחומי החיים, והמקצוע עצמו עוזר לפתח חשיבה שמסייעת לפתור בעיות גדולות ומורכבות. תכנית לפידים דורשת עמידה ברף גבוה, אך היא ללא ספק שווה את המאמץ! "

Linkedin of מאור בר אשר
נדיר יזרעאל

יליד 1985, סיים את לימודיו לתואר כפול בפיסיקה ובמדעי המחשב ב-2013. כסטודנט עבד כמתכנת וכמהנדס תוכנה ב-Google, כיום מנהל סטרטאפ אשר הקים ביחד עם שותף. כחיפאי בוגר ביה"ס הריאלי, הלימודים בטכניון היו לדידו ההמשך הטבעי. מאז ומעולם רצה לבנות משהו בעצמו, וזה מכבר עזב את Google כדי לרדוף אחרי החלום.

" תכנית לפידים היא תכנית אדירה ומאוד ייחודית ויש בה אנשים מדהימים, שעד היום הם חברים מאוד טובים שלי, וגם קשרים מקצועיים נהדרים. אני ממליץ על עבודה תוך כדי התואר שמספקת חוויית למידה יותר שלמה - חוויה מעשית של יישום הנלמד "

עומר טבח

יליד 1987, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2011. עובד ב-Google תל אביב. מתגורר בימים אלה בר"ג ומנגן בגיטרת באס.

" לפני הלימודים חברים אמרו לי 'מדעי המחשב- רק בטכניון'. הם לא טעו. ממליץ בחום על תכנית לפידים! זו דרך נעימה להכיר אנשים מוכשרים וכניסה רכה ללימודים לתואר הראשון. לעבודתי הנוכחית הגעתי בזכות הקשרים שיצרתי עם סטודנטים בתוכנית "

דור גולדבאום

יליד 1987, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2014. כסטודנט עבד במחלקת הבינה העסקית של מיקרוסופט וכיום עובד כמהנדס תוכנה בחברה. בוגר אורט ביאליק וחיל האוויר.

" תכנית לפידים נותנת כלים נהדרים לסטודנטים מצטיינים שרוצים להיחשף לתעשייה, ומאפשרת לעשות זאת בסביבה של אנשים מצוינים "

Linkedin of דור גולדבאום
שאול כפיר

יליד 1984, סיים את לימודיו לתואר כפול בפיזיקה ובמדעי המחשב ב-2013. כסטודנט עבד כמפתח תוכנה באינטל וכיום מכהן כמנהל טכנולוגיות (CTO) ב- Digital Asset Holdings- סטרטאפ פיננסי בניו יורק. בוגר מגמת רובוטיקה בתיכון, שירת בחיל הים כסגן מפקד ספינת טילים וכמפקד בקורס חובלים. לאחר 7 שנים בחיל הים התחיל את לימודיו במסגרת תכנית לפידים ובמקביל עבד כמתכנת בצוות המחקר של פרופ׳ אלי בן-ששון. שנה לאחר סיום הלימודים עבר לניו יורק, שם הוא משמש בתפקיד בכיר בחברת הייטק.

" העבודה כמתכנת בצוות המחקר של אלי בן-ששון במהלך הלימודים פתחה בפני עולם שלם של מחקר עם השלכות פרקטיות, ועזרה לי להבין את הצורך הרב בקישור בין חוד החנית של המחקר האקדמי לבין תעשיית התוכנה הענפה בישראל. תכנית לפידים היא כר פורה להיכרות בין יזמים לעתיד. אחד הגורמים המשפיעים עלי כיזם הוא הרשת החברתית שלי, שחלק ניכר ממנה צמח בתוכנית "

Linkedin of שאול כפיר
עומר טולדנו

יליד 1989, סיים את לימודיו במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2014. כסטודנט עבד בצוות התוכנה במלאנוקס וכמהנדס תוכנה בקנשו, וכיום הוא מהנדס תוכנה מוביל ב-DA - סטרטאפ פיננסי בעולם הביטקוין בניו יורק, עם בוגר אחר של התוכנית – שאול כפיר, המשמש כסמנכ"ל טכנולוגיות בחברה. הבוגר היחיד של התוכנית שהגיע מתזמורת צה״ל, אוהב מוסיקה, קרוספיט, טיולים ומדעי המחשב.

" קורס קומבינטוריקה אישש את הבחירה שלי במדעי המחשב, נהניתי מכל הרצאה. כשהתחלתי לעבוד גיליתי כמה מהנה להשתמש בידע שלך כדי לבנות משהו שאנשים צריכים וליצור משהו חדש בעל ערך בעולם. הקשרים שנוצרים בין הסטודנטים בתוכנית לפידים הם לדעתי הנכס הכי גדול שלנו, הבוגרים "

יבגני דיברוב

יליד 1988, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2014. כסטודנט עבד כמפתח מוביל בקבוצת ה-Firmware, חברת Mellanox וכיום עובד כסמנכ"ל פיתוח עסקי ומנהל אזור EMEA + APAC בחברת Adallom תל אביבי. אוהד מכבי תל אביב בכדורסל, ואת ברצלונה בכדורגל. נמצא המון בחו"ל והכי אוהב להיות בהולנד. שירת במגוון תפקידי פיתוח וניהול פרויקטים ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין לפני תחילת לימודי בטכניון.

" בתוכנית לפידים אנחנו בסביבה יזמית ותחרותית, פוגשים את האנשים 'שכבר עשו את זה' ויוצרים Networking עם בוגרי התוכנית "

Linkedin of יבגני דיברוב
יצחק (איציק) גולן

יליד 1989, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ב-2014. כסטודנט עבד בקוואלקום וכיום עובד כמפתח בחברת final. בוגר תיכון לאו-בק ויחידת 8200, אוהב לנגן על גיטרה ותופים, ולהתאמן בחדר כושר.

" תקופת הלימודים מדהימה ומאתגרת. הזמן האחרון בחיים שאתה באמת הבוס של עצמך. תכנית לפידים טובה מאוד, מתגמלת, ומאגדת בתוכה אנשים מעולים חברתית ואינטלקטואלית "

נופר כרמלי

ילידת 1990, סיימה את לימודיה במסלול הכללי למדעי המחשב ב-2015. כסטודנטית השתתפה בתוכנית חילופי סטודנטים ונסעה לסמסטר אחד בטורונטו, קנדה. ייצגה את הטכניון בתחרות תכנות אזורית בפורטוגל יחד עם צוות מאנשי תכנית לפידים, והקימה בטכניון מועדון אימפרוב (אלתור קומי) ש"גדל להיות משהו נפלא ומצחיק.

" לפידים זו תכנית מעולה! התכנים בתעשייה מעניינים ונותנים פרספקטיבה, המלגה עוזרת והמשרד מאוד נוח ומקל, וזו דרך מצוינת להכיר אנשים אדירים "

שניר כהן

יליד 1987, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2015. עבד כמתכנת ב- Google וכיום הוא מאסטרנט בפקולטה למדעי המחשב. אוהב לשחק כדורסל ולקרוא ספרי מתח.

" המסלול להנדסת מחשבים משלב את הקורסים הבסיסיים ממדעי המחשב ומהנדסת חשמל ומאפשר לבחור רק את הכיוונים שמעניינים אותך "

Linkedin of שניר כהן
עדן סייג

יליד 1988, סיים תואר כפול בפיזיקה ובמדעי המחשב ב-2015 ועובד כעוזר מחקר בפקולטה. בוגר התיכון החקלאי בפרדס חנה. מתעניין בבינה מלאכותית, חוכמת ההמונים ובאלגוריתמים המדמים תהליכים פיזיקליים. בזמנו הפנוי גולש בגלשן רוח, רוכב על אופני הרים ועובד על פרויקטים טכנולוגיים קטנים.

" האנשים שפגשתי בתוכנית הפכו לחברים ולשותפים הכי טובים שלי. זכיתי לקחת חלק בפעילויות רבות שלא הייתי מגיע אליהן בדרך אחרת "

Linkedin of עדן סייג
רוני רפאל

ילידת 1989, בוגרת המגמה המורחבת למדעי המחשב בתיכון דוד קלעי בגבעתיים ויחידת המחשוב של צה"ל, ממר"ם. סיימה את המסלול למדעי המחשב ב-2015 ועובדת כמהנדסת תוכנה בגוגל. מאז ומעולם הייתה לה משיכה עזה למדעים ולטכנולוגיה כמו גם לניהול וליזמות. היא מאמינה בשאיפה למצוינות ובעבודה קשה, בעבודת צוות ובחשיבה מחוץ לקופסה.

" בחרתי ללמוד מדעי המחשב בטכניון כי רציתי להיות בחזית הטכנולוגיה, וזו זכות גדולה ללמוד במקום כל כך איכותי ומפואר ומהאנשים המובילים בעולם בתחומם. תכנית לפידים מתאימה לסטודנטים הרואים את עצמם מובילים את הדור הבא של תעשיית ההיי טק והאקדמיה "

Linkedin of רוני רפאל
אורי ברוסילובסקי

יליד 1988, סיים את המסלול הכללי של מדעי המחשב ב-2015 ועובד ב-Google. בוגר תיכון חוגים, גרעין הנח"ל והגדודים, מנגן בפסנתר ואוהב לטייל ולבנות משחקי מחשב ומובייל.

" יותר מכל, התוכנית מחברת אותך עם אנשים בראש כמו שלך – סטודנטים למדעי המחשב ברמה גבוהה שגם מתעניינים ביזמות. זה מאוד משמעותי בעולם בו ה-networking חשוב ולא רק היכולות הטכניות האישיות "

Linkedin of אורי ברוסילובסקי
אלה לסר

ילידת 1990, סיימה את לימודיה במסלול הכללי של מדעי המחשב. עבדה כמהנדסת תוכנה מתמחה במיקרוסופט. בוגרת מגמת הקולנוע של תיכון אלון ברמת השרון ויחידת 8200 של צה"ל.

" ממליצה על התוכנית בחום, במיוחד למעוניינים להיחשף לתכנים בנושאי יזמות במהלך התואר "

Linkedin of אלה לסר
גייל וייס

ילידת 1991, סיימה את לימודיה במסלול להנדסת מחשבים ב-2016. כסטודנטית עבדה כעוזרת מחקר במעבדה לעיבוד גיאומטרי של תמונות. קוראת מדע בדיוני ופנטזיה, מציירת ועוסקת באימפרוב (אלתור קומי) וקרטה.

" הלימודים בטכניון יכולים להיות קשים, אבל לרוב נהנים. ובתוכנית לפידים פוגשים אנשים מאוד מעניינים "

Linkedin of גייל וייס
רום הרשקוביץ

יליד 1989, סיים את לימודיו במסלול להנדסת מחשבים ב-2016. כסטודנט עבד במעבדה לעיבוד גיאומטרי של תמונות (GIP) בפקולטה. יוצא יחידת 8200 כחייל וקצין, ואוהב לרוץ למרחקים ארוכים.

" המסלול להנדסת מחשבים מאפשר לראות תמונה שלמה של עולם המחשבים על צדדיו התוכנתיים והחומרתיים. תכנית לפידים חושפת אותנו לעולם היזמות על שלל מרכיביו, ואנו זוכים להכיר את האנשים האיכותיים ביותר בתעשייה ובאקדמיה "

Linkedin of רום הרשקוביץ
ניב חיים

יליד 1986, סיים תואר כפול בפיסיקה ובמדעי המחשב ב-2015. בוגר בית הספר הריאלי בחיפה והיחידה הטכנולוגית בחיל המודיעין. מנגן בכינור ובפסנתר בתזמורת הטכניון ובהרכבים קאמריים.

" בתוכנית לפידים אנחנו זוכים ללמוד זה לצד זה סטודנטים בעלי אהבה משותפת למדע וטכנולוגיה. הסדנאות והמפגשים עם אנשי מפתח בתעשיית ההיי-טק מציעים נקודות מבט מקוריות ליישום של החומר התיאורטי שלומדים בכיתה "

Linkedin of ניב חיים
אבנר אליזרוב

יליד 1990, סיים את לימודיו במסלול להנדסת תוכנה ב-2016. כסטודנט עבד כמהנדס בתעשייה הביטחונית. טייל במרכז אמריקה ואוהב לנגן בגיטרה ולקרוא ספרים.

" עוד מילדות נהניתי להתעסק עם מחשבים והייתי סקרן ללמוד. גיליתי שיש בתחום הזה הרבה יותר מתכנות והוא מקיף המון נושאים מרתקים. אחד מיתרונות התוכנית היא ההזדמנות להתחבר עם אנשים משנים קודמות. אנחנו לומדים מהם המון "

Linkedin of אבנר אליזרוב
איתי רוזנברג

יליד 1987, לומד לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב ועובד כתוכניתן ברפאל. שירת שש שנים וחצי כקצין ולוחם במערך ההגנה האווירית של חיל האוויר.

" תכנית לפידים תורמת רבות ברכישת מיומנויות שבדרך כלל אינן נרכשות במהלך הלימודים "

Linkedin of איתי רוזנברג
גיל בן שחר

יליד 1990, סיים את לימודיו במסלול הארבע שנתי למדעי המחשב ב-2016. כיום, סטודנט ל-MSC במדעי המחשב. פסנתרן חובב ואוהב ספרים.

" מדעי המחשב מאפשרים שילוב בין האקדמיה לתעשייה, ונוגעים בכל תחום בחיים. תכנית לפידים מהווה קרש קפיצה לדברים מיוחדים בהמשך הקריירה "

Linkedin of גיל בן שחר
גל בראון

יליד 1990, סיים את לימודיו במסלול התלת שנתי למדעי המחשב וכיום עובד כ-data scientist ב-SentinelOne. אוהב מחשבים - כמקצוע וכבילוי, וגם לטייל וללמוד דברים חדשים.

" מאז ומתמיד נמשכתי לעולם המחשבים המשתנה ללא הרף. מתוכנית לפידים אפשר רק להרוויח! "

Linkedin of גל בראון
אורי סברלו

יליד 1991, סיים את לימודיו לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב ב-2016. יוצא יחידת 8200 ואוהב מוסיקה.

" מתלבטים אם להצטרף ללפידים? – הכי כן! "

Linkedin of אורי סברלו
מיכל כהן

ילידת 1995, סיימה את לימודיה במסלול להנדסת תוכנה מוגברת ב-2017. כיום, סטודנטית ל-MSC במדעי המחשב. הגיעה עם פרויקט הגמר שלה בתיכון לכנס LIYSF -London International Youth Science Forum.

" ניתנה לי ההזדמנות להימנות עם קבוצה איכותית כל כך של אנשים, וכל יום בפקולטה מפיק ממני את המרב. אין לי ספק שבתום ארבע שנות הלימוד ארכוש לעצמי כלים שיהפכו אותי למהנדסת הטובה ביותר שאוכל להיות "

Personal website of מיכל כהן
דורי מדיני

יליד 1989, לומד לתואר כפול במתמטיקה ובמדעי המחשב.

" עוד לא נגענו בקצה של היכולות של מחשבים להשפיע על החיים שלנו... בגלל זה אני כאן "

Linkedin of דורי מדיני
עוזי סמג'ה

יליד 1991, סיים את לימודיו במסלול למדעי המחשב ב-2016. אוהב ספורט.

" תכנית לפידים היא ההזדמנות שלך להוכיח שהצטיינות זה הרבה מעבר לציונים "

Linkedin of עוזי סמג'ה