שותפים

המלצות

 
 
 
testimonials-logo-qualcomm

אריק מימרן, מנכ"ל קוואלקום ישראל אמר:

"קוואלקום נמנית עם התומכים בתכנית לפידים של הטכניון, המתגמלת סטודנטים מצטיינים למדעי המחשב, וזאת כחלק מתכניתה לקידום המדע, הטכנולוגיה, ההנדסה והמתמטיקה (STEM). אנו שמחים לתמוך בתכנית המעודדת ערכים של מצוינות, טיפוח מנהיגות ויצירתיות בקרב סטודנטים, וחשים מחויבות לסייע בהכשרתם והכנתם של הסטודנטים, לקראת היציאה אל עולם התעסוקה".

testimonials-logo-intel

גדי זינגר, סגן נשיא, מנהל כללי של קבוצת הארכיטקטורה של אינטל, קבוצת אפשור התוכנה ומרכזי הפיתוח בישראל:

 

"כאחד המעסיקים הגדולים ביותר של מהנדסים בישראל, אינטל רואה בהון האנושי שלה משאב יקר ערך למצוינות ולצמיחה. למרכזי המחקר והפיתוח של אינטל בישראל תרומה משמעותית לחדשנות הטכנולוגית של אינטל בעולם. שיתוף פעולה עם הטכניון לאיתור ופיתוח כישרונות יוצאי דופן מהווה חלק מהאחריות והערכים של אינטל, כמו גם צורך עסקי ברור למנהיגות בעתיד. אנחנו פועלים ללא הרף לקידום החינוך המדעי-טכנולוגי (במקצועות המדע, הטכנולוגיה, ההנדסה והמתמטיקה) בישראל ולעידוד הצמיחה של סטודנטים להנדסה ולמדעים עבור תעשיית ההיי-טק. אנו שמחים להיות אחד מנותני החסות של לפידים ומצפים להמשיך בשיתוף הפעולה עם הפקולטה למדעי המחשב בטכניון בעתיד".

 testimonials-logo-microsoft

יורם יעקובי, מנהל כללי, מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל:

"במרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל מפותחות חלק מהטכנולוגיות החדישות והמהפכניות ביותר בחברה. אחת מאבני היסוד עליה מתבסס החזון של מרכז הפיתוח בישראל הינה רתימת הכשרונות והחדשנות של תעשיית היי טק המקומית בכדי לייצר מנוע צמיחה. זו הסיבה לכך כשכבר שנים רבות מרכז הפיתוח משתף פעולה עם הטכניון בתחומים רבים וביוזמות שונות. אנו גאים להיות שותפים פעילים בתכנית "לפידים", באמצעות חברות בועדת הקבלה של התוכנית ואירוח הסטודנטים הנבחרים במפגשים ובפעילויות שונות המוצעות לסטודנטים בתוכנית המצויינות שלנו".