חדשות ואירועים

אירועים

 
 
 
מאי 2, 2018
מפגש עם ערן שיר- מנכ"ל חברת סטארט אפ Nexar

הסטודנטים נפגשו עם ערן שיר, מנכ"ל חברת הסטארט-אפ נקסאר, למפגש על יזמות, רכבים אוטונומיים וכבישים עתידניים. ערן שיר, בוגר תואר שני בפיזיקה, מהטכניון. הקים את חברת דאפר, שסיפקה שירותי פרסום המבוססים על היסטוריית הגלישה של המשתמש. בשנת 2010 מכר אותו לחברת יאהו. במשך שלוש השנים הבאות הוא שימש כמנהל מרכז הפיתוח שלה. בשנת 2015 הקים את חברת נקסאר, לפני כן, כיהן כ"יזם הבית" של קרן הון סיכון אלף וסייע לחברות הפורפוליו של הקרן בהקמתן.

מרץ 22, 2018
סיור באינטל קרית גת

הסטודנטים התארחו במפעל הייצור של אינטל בקרית גת, במהלך הסיור ביקרו במרכז המבקרים של אינטל, שמעו הרצאה כללית על אינטל ועל מפעל הייצור וביצעו תצפית על החדר הנקי באינטל.

ינואר 9, 2018
מפגש עם יואל מארק - סגנית נשיא בינלאומית למחקר בחברת אמזון.
הסטודנטים נפגשו עם יואל מארק, סגנית נשיא בינלאומית למחקר בחברת אמזון. יואל היא בוגרת הפקולטה (PhD) חוקרת בתחום מנועי חיפוש וכריית מידע ברשת, היא כיהנה עד לאחרונה כסגנית נשיא ביאהו! (Yahoo! Labs) וניהלה את מעבדות המחקר של יאהו! בישראל ובהודו. הייתה המהנדסת הראשונה של גוגל ישראל והקימה את מרכז הפיתוח הראשון בחיפה ב-2006. בשנת 2013 נבחרה לעמיתה ב-ACM. בשנים 2009 ו-2013 נבחרה לאחת מ-50 הנשים המשפיעות ביותר בישראל על ידי העיתון "גלובס". בשנת 2014 נבחרה על ידי העיתון "הארץ" לאחת מ-66 הנשים הישראליות "שכדאי להכיר".  
דצמבר 10, 2017
מפגש לפידים עם איציק פריד מקרן Takwin Labs

הסטודנטים נפגשו עם איציק פריד, שותף מנהל בקרן Takwin Labs, קרן המשקיעה בחברות של יזמי הייטק ערבים. הקרן הוקמה על ידי התעשיין והיזם עמאד תלחמי, בשותפות עם חמי פרס (מקרן פיטנגו) ואראל מרגלית (מקרן JVP). לפני הצטרפותו ל- Takwin, איציק היה מנכ”ל חברת Playscape, שותף ב-Argoquest Holdings, VP Business Affairs of AOL, ויועץ בכיר של שר האוצר.

   
נובמבר 16, 2017
מפגש עם גיל שוויד במשרדי צ'ק פוינט בתל אביב

הסטודנטים מתכנית לפידים התארחו במשרדי צ'ק פוינט בתל אביב. הסטודנטים נפגשו עם גיל שוויד, יזם ישראלי בתחום ההיי-טק, מייסד, יו"ר ומנכ"ל צ'ק פוינט. התלמידים נחשפו ולמדו ממקור ראשון על יזמות, ניהול חברה גלובלית וחזון ההיי טק הישראלי.בנוסף, נפגשו התלמידים עם ניסן צ'סלר- אחראי טכנולוגיות בצ'ק פוינט.

ספטמבר 27, 2017
Microsoft Breeze program

הסטודנטים מתוכנית לפידים כבשו את המקומות הראשונים בתחרות ההאקינג של מיקרוסופט במסגרת Microsoft Breeze - תוכנית הקיץ של מיקרוסופט לסטודנטים מצטיינים, שהתמקדה השנה בעולמות הסייבר וכללה הרצאות, סדנאות מעשיות וסדרה של תחרויות ואתגרים טכנולוגיים.

More Pictures
דצמבר 8, 2016
אירוע VR לסטודנטים בתוכנית לפידים במשרדי גוגל בחיפה

בחודש ספטמבר האחרון, גוגל אירחה את הסטודנטים בתכנית לפידים למפגש VR במשרדי גוגל בחיפה. במהלך האירוע, נפגשו הסטודנטים עם Technical Program Manager, אדווה גלזנר, אשר סיפרה להם על העבודה של גוגל בתחום ה-VR, כולל דמואים מהנים. רום הרשקוביץ, בוגר תכנית לפידים ומהנדס בגוגל, הציג פרוייקט שעשה בתחום ה-VR במסגרת לימודי התואר בטכניון. האירוע הסתיים בארוחת צהריים טעימה, לא לפני שקיימו פאנל לסטודנטים בו הם שאלו שאלות וקיבלו הצצה נוספת לחיי המהנדסים בגוגל.

More Pictures
אוגוסט 3, 2016
3.8.16 מרכז הפיתוח של מיקרוסופט מארח את הסטודנטים מתוכנית לפידים

הסטודנטים מתוכנית לפידים התארחו במרכז המו"פ של מיקרוסופט הרצליה. המפגש כלל הרצאות בנושא חדשנות וצ'אט בוטים, ביקור באקסלרטור, סדנת רחפנים וסיור בגארג' של מיקרוסופט. באמצעות מכונה מיוחדת לחיתוך בלייזר, הסטודנטים התנסו בהכנת מחזיקי מפתחות עם שמות אישיים ואף קיבלו אותם כמזכרת.

More Pictures
מרץ 31, 2016
מפגש עם ארז ובמן ובועז פלגי
מפגש עם בועז פלגי וארז וובמן - יזמיים סדרתיים (ScalIO, Topio) - על Storage וניפוץ מיתוסים ביזמות. בועז פלגי וארז וובמן, יזמים סדרתיים (Topio, ScaleIO, ExtremIO), כיהנו בתפקידם האחרון כ- CEO ו-CTO (בהתאמה) של ScaleIO. החברה, שנוסדה בשנת 2011, התמחתה בתחום אחסון הנתונים. בשנת 2013  נרכשה ע"י EMC  (היקף העסקה הוערך ב-200-300 מ' דולר).
More Pictures
יולי 28, 2015
מפגש עם יובל חופשי, CTO בחברת הסטארט-אפ Interlude
סטודנטים מתוכנית לפידים נפגשו עם יובל חופשי, CTO בחברת הסטארט-אפ Interlude לשיחה על יזמות, מדיה ומוסיקה.
More Pictures